علاقه مهاجم تراکتور برای بازی در ترکیه، امارات یا قطر

حسین زاده در رابطه با جدایی از تیم شارلوا و بازگشت به لیگ برتر ایران گفت: از اینکه از شارلوا جدا شدم ناراحت نیستم، شرایط آب و هوایی و زندگی سختی در کشور بلژیک داشتم.
علاقه مهاجم تراکتور برای بازی در ترکیه، امارات یا قطر
کد خبر : ۶۰۹۹۴

حسین زاده با بیان اینکه «پاکو خمز» بسیار سخت گیر است، گفت: او تمرینات فشرده‌ای را برای ما در نظر می‌گیرد و از لحاظ فنی دانش خوبی دارد.

امیرحسین حسین زاده در خصوص حضور در تیم فوتبال تراکتور و نحوه ارتباطش با بازیکنان این باشگاه اظهار داشت: تراکتور خیلی امکانات خوبی دارد و تجهیزات مناسبی برای ما وجود دارد. با تمام بازیکنان و اعضای تیم ارتباط خوبی دارم، اما شجاع خلیل زاده با اینکه سن بالاتری از بیشتر اعضای تیم دارد، اما بسیار صمیمی است و با او احساس راحتی می‌کنم.

او ادامه داد: سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتم، هنوز با امیر قلعه نویی برای حضور در تیم ملی صحبت نکرده‌ام، اما او شرایط من را از «پاکو خمز» (سرمربی تیم فوتبال تراکتور) جویا شده و خمز هم تعریف زیادی از من پیش قلعه نویی کرده است.

حسین زاده در رابطه با جدایی از تیم شارلوا و بازگشت به لیگ برتر ایران گفت: از اینکه از شارلوا جدا شدم ناراحت نیستم، شرایط آب و هوایی و زندگی سختی در کشور بلژیک داشتم در فصلی که راهی شارلوا شدم از لیگ دسته دو آلمان، لیگ پرتغال و کرواسی هم پیشنهاد همکاری داشتم، اما پیشنهاد باشگاه شارلوا خیلی بهتر از سایر تیم‌ها بود. دوست دارم در لیگ کشور‌های اطراف مانند ترکیه، امارات و قطر بازی کنم، اما دیگر راهی تیمی از بلژیک نخواهم شد.

مهاجم تراکتور در رابطه با شرایط این تیم در فصل بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر گفت: امسال می‌توانستیم امتیازات بیشتری را کسب کنیم و فاصله خودمان را با صدر جدول کمتر کنیم، اما باز نتایج بدی نگرفته‌ایم و خدا را شکر می‌کنیم، هیچ بازیکنی در تراکتور کم نمی‌گذارد و با تمام توان بازی می‌کند و سعی خواهیم کرد تا در دیدار‌های باقی مانده بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم.

او در رابطه با کار کردن با پاکو خمز گفت: خمز مربی‌ای بسیار سخت گیر و از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار دارد. او تمرینات فشرده و سختی را برای ما در نظر می‌گیرد و خیلی سخت بازیکنی مورد پسند او قرار می‌گیرد و به همین دلیل من خیلی از بازی‌ها روی نیمکت بودم. او به غذا‌هایی که بازیکنان می‌خورند بسیار حساس است و اجازه نخواهد داد تا از غذا‌های چرب استفاده کنیم.

حسین زاده در پایان گفت: در ابتدای فصل از ۳ باشگاه استقلال تهران، سپاهان و تراکتور پیشنهاد داشتم و اولین باشگاه خواستار جذب من، استقلال بود، اما به دلیل مبلغ بالای رضایت‌نامه که باشگاه شارلوا درخواست کرده بود این انتقال صورت نگرفت. مبلغ رضایت‌نامه من حدود ۸۰۰ هزار دلار بود که باشگاه تراکتور پرداخت کرد و توانستم راهی این تیم شوم.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
مهر
مجله زندگی
ارسال نظر