پلمپ پارکینگ ساخته شده در جنگل الیمالات و تشکیل پرونده تخلف

آیا باید برای ورود به پارک‌های جنگلی ورودی پرداخت کنیم؟

باجه استقرار یافته در ورودی جنگل از سوی پیمانکار مجموعه گردشگری که بدون مجوز بوده و دریافت مبالغی از گردشگران نیز غیرقانونی بوده است.
آیا باید برای ورود به پارک‌های جنگلی ورودی پرداخت کنیم؟
کد خبر : ۶۱۰۲۳

 با پیگیری سازمان‌های مردم نهاد و انتشار گزارش پاکتراشی بخشی از جنگل‌های هیرکانی نور، پس از بازدید میدانی فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی اداره کل منابع طبیعی مازندران - ساری همراه با دادستان استان مازندران، پارکینگ مجموعه گردشگری ساخته شده در "عرصه ملی و جنگلی الیمالات" پلمب شد و تشکیل پرونده تخلف در خصوص قطع و ریشه کنی درختان و نهال‌های جنگلی، تخریب خاک، مسدودشدن آبراهه‌ها و دیگر تخلف‌ها در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش سلامت نیوز با پیگیری سازمان‌های مردم نهاد و انتشار گزارش پاکتراشی بخشی از جنگل‌های هیرکانی نور، پس از بازدید میدانی فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی اداره کل منابع طبیعی مازندران - ساری همراه با دادستان استان مازندران، پارکینگ مجموعه گردشگری ساخته شده در "عرصه ملی و جنگلی الیمالات" پلمب شد و تشکیل پرونده تخلف در خصوص قطع و ریشه کنی درختان و نهال‌های جنگلی، تخریب خاک، مسدودشدن آبراهه‌ها و دیگر تخلف‌ها در دستور کار قرار گرفت.

در همین حال با حکم دادستان استان مازندران، باجه استقرار یافته در ورودی جنگل از سوی پیمانکار مجموعه گردشگری که بدون مجوز و خارج از مجموعه واگذاری شرکت آب منطقه‌ای نسبت به دریافت مبالغی از گردشگران اقدام می‌کرد تعطیل و به پلیس فتا استان دستور داده شد که نسبت به بررسی و ارایه گزارش در خصوص مبالغ دریافتی به دادستانی مرکز استان اقدام شود.

همچنین به دادستان شهرستان نور نیز دستور داده شد تا نسبت به بررسی کامل پرونده تخلفات رخ داده درباره عرصه تخریب شده اقدام کرده و تمامی مدیران و مسولانی که در این پرونده قصور و کم کاری داشته اند به مرجع قضایی معرفی شوند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر