ثبت دو رکورد سریع‌ترین گل تاریخ در یک‌شب!

همین امشب تیم ملی اتریش با ثبت گل در ثانیه ۶، رکورد سریع‌ترین گل تاریخ را در عرصه ملی شکست، وگرنه گل ثانیه ۷ آلمان به فرانسه این رکورد را از آن خود می‌کرد.
ثبت دو رکورد سریع‌ترین گل تاریخ در یک‌شب!
کد خبر : ۶۱۰۵۲

تونی کروس در بازگشت به ترکیب ژرمن‌ها در ثانیه سوم بازی آلمان و فرانسه پاس گل داد!

 دیدار دوستانه تیم‌های فرانسه و آلمان با نتیجه 2-0 به سود ژرمن‌ها رقم خورد. تونی کروس که پس از سه سال بار دیگر پیراهن تیم ملی آلمان را بر تن کرده بود، بازگشت باشکوهی به عرصه ملی داشت و در کم‌تر از 5 ثانیه آمادگی و شایستگی خود را به نمایش گذاشت.

کروس در ثانیه 3 بازی با فرانسه به فلوریان ویرتس پاس گل داد تا دومین گل سریع تاریخ رقابت‌های ملی به ثبت برسد! پاس کروس در ثانیه 3 ارسال شد و ویرتس در ثانیه 7 با شلیکی تماشایی دروازه خروس‌ها را باز کرد.

شرح گل‌ها

فرانسه 0-1 آلمان؛ فلوریان ویرتس در ثانیه 7: بلافاصله پس از شروع بازی تونی کروس با پاس استادانه خود فلوریان ویرتس را پشت محوطه جریمه و در موقعیت خوب شوت‌زنی صاحب توپ کرد و او نیز به زیبایی هر چه تمام‌تر توانست دروازه میزبان را باز کند.

فرانسه 0-2 آلمان؛ کای هاورتس در دقیقه 49: با پاس عالی فلوریان ویرتس، جمال موسیالا در میان غفلت مدافعان درون محوطه جریمه فرانسه صاحب توپ شد و پس از آن‌که با حرکات تکنیکی خود بیش از پیش خط دفاعی‌شان را به هم ریخت، با پاس خود هاورتس را صاحب توپ کرد و او نیز دومین گل مانشافت را به ثمر رساند.

 

جالب این است همین امشب تیم ملی اتریش با ثبت گل در ثانیه 6، رکورد سریع‌ترین گل تاریخ را در عرصه ملی شکست، وگرنه گل ثانیه 7 آلمان به فرانسه این رکورد را از آن خود می‌کرد.

 

 

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ورزش3
مجله زندگی
ارسال نظر