شاه‌دزد‌های تهران دستگیر شدند | سرقت ۷ نفره به ارزش ۲۱ میلیارد تومان از یک خانه ویلایی

شاکی پرونده در جریان تحقیقات گفت، خانه را به قصد مسافرت ترک کرده پس از اینکه به منزل بازگشتم متوجه شدم که درب منزل تخریب و سارقان اقدام به سرقت طلا و جواهرات و کلیه وسایل خانه جمعا به ارزش ۲۱۰ میلیارد ریال کرده اند.
شاه‌دزد‌های تهران دستگیر شدند | سرقت ۷ نفره به ارزش ۲۱ میلیارد تومان از یک خانه ویلایی
کد خبر : ۶۱۱۷۱

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۷ سارق حرفه‌ای در شمال شرق تهران خبر داد که ۲۱۰ میلیارد ریال اموال باارزش از خانه‌ای سرقت کرده بودند.

سردار علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت از خانه‌ای در شمال شرق، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: شاکی پرونده در جریان تحقیقات گفت، خانه را به قصد مسافرت ترک کرده پس از اینکه به منزل بازگشتم متوجه شدم که درب منزل تخریب و سارقان اقدام به سرقت طلا و جواهرات و کلیه وسایل خانه جمعا به ارزش ۲۱۰ میلیارد ریال کرده اند.

سردار گودرزی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان می‌داد ۷ مرد جوان با خودرو‌های دنا سفید، پراید و دو دستگاه موتور سیکلت طی ۵ روز متوالی در محل حاضر و اقدام به سرقت کلیه لوازم شاکیه کرده و متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان را شناسایی کردند و متوجه شدند آن‌ها به خانه‌های زیادی در تهران دستبرد زده اند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان پس از کشف این سرنخ مهم در پرونده با روش‌های علمی و بررسی‌های موشکافانه مخفیگاه متهمان را در تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی آن‌ها را طی عملیات پلیسی دستگیر کردند.

وی فزود: متهمان پس از انتقال به اداره پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت از خانه شاکی به ارزش ۲۱۰ میلیارد ریال اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت متذکر شد: در بررسی‌های اولیه از مخفیگاه متهمان اموال مسروقه از جمله، طلاجات، جواهرات، تلویزیون، فرش کشف شد؛ در بررسی‌های بیشتر نیز مشخص شد، سردسته باند با مقداری از پول‌های سرقتی خودرو تیبا دو خریده است.

سردار گودرزی خاطر نشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه شمال شرق تهران پلیس آگاهی قرار گرفتند.

مجله زندگی
ارسال نظر