چای سبز برای چه کسانی خطرناک و مضر است

چای سبز برای چربی‌سوزی و از بین بردن چربی‌های خون و بافت بدن کاربرد دارد تا جایی‌که امروزه به عنوان یک دمنوش لاغری طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.
چای سبز برای چه کسانی خطرناک و مضر است
کد خبر : ۶۱۴۲۵

امیرحسین خسروی اظهار داشت: چای سبز مضرات چای سیاه را ندارد و اعتیادآور هم نیست.

وی با بیان اینکه چای‌ها انواع مختلف دارند که رایج‌ترین نوع مصرف آن در میان مردم چای سیاه بوده است، بیان کرد: چای سبز مضرات چای سیاه را برای مصرف‌کننده ندارد و استفاده از آن وابستگی ایجاد نمی‌کند.

خسروی با اشاره به اینکه چای سبز طبعی خنک و‌تر دارد و با افزایش سوخت‌وساز در بدن موجب کاهش وزن در افراد می‌شود، افزود: این چای پرخاصیت برای چربی‌سوزی و از بین بردن چربی‌های خون و بافت بدن کاربرد دارد تا جایی‌که امروزه به عنوان یک دمنوش لاغری طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

وی با بیان اینکه چای سبز برای افرادی که دچار پرفشاری خون هستند مناسب است، اظهار کرد: چای سبز خواص ضدسرطانی دارد که برای پیشگیری از سرطان می‌توان از آن استفاده کرد.

چه کسانی چای سبز نخورند؟
این کارشناس طب‌سنتی عنوان کرد: افرادی که دچار مشکلات عصبی و گوارشی هستند بهتر است از چای سبز استفاده نکنند.

خسروی خاطرنشان کرد: تلخی چای سبز جزء خواص درمانی است و کسانی‌که می‌خواهند از خواص درمانی آن بهره‌مند شوند باید آن را با طعم تلخش بنوشند، اما افرادی‌که به صورت تفریحی مصرف می‌کنند می‌توانند از انواع طعم‌دهنده بهره ببرند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر