ویدیو | چه بر سر مسافران گمشده در جنگل‌های مازندران آمد + جزئیات عملیات جسنجو و نجات

رییس جمعیت هلال احمر عباس آباد گفت : سه نفر از مسافران تهرانی که عصر روز گذشته -پنجشنبه- پس از ورود به جنگل "تیلا کنار" بخش سلمانشهر عباس شده گم شدند پس از ساعت ها جست و جو امروز پیدا شدند.
ویدیو | چه بر سر مسافران گمشده در جنگل‌های مازندران آمد + جزئیات عملیات جسنجو و نجات
کد خبر : ۶۱۵۰۱

مهدی محسنی رییس جمعیت هلال احمر عباس آباد روز جمعه افزود: این افراد جوان حوالی ساعت ۲۰ دیروز به علت عدم آشنایی به مسیر و موقعیت منطقه در این عرصه جنگلی گم می‌شوند که طی تماس تلفنی و اطلاع از مرکز پیام جمعیت هلال احمر استان مازندران مبنی بر گم شدن این افراد موضوع برای یافتن و جست و جوی این مفقود شدگان در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی اظهار کرد: سرانجام با ارزیابی دقیق منطقه و کسب اطلاعات در باره مختصات محل مفقود شدن این افراد عملیات جست و جو با همراهی امداد گران، نیرو‌های هلال احمر و انتظامی برای یافتن این افراد انجام می‌گیرد که در نهایت پس از ۶ ساعت جست و جو آن‌ها را در جوار آبشار جینگوم جنگل تیلار کنار پیدا شدند و این سه جوان بدون هیچگونه مصدومیت به خانواده هایشان تحویل داده شدند.

عباس آباد با برخورداری از سه نقطه شهری شامل سلمانشهر، عباس آباد، کلارآباد و ۴۹ نقطه روستایی در غرب مازندران قرار دارد و به علت همسایگی با ساحل، جنگل‌های هیرکانی و نقاط دیدنی زیبا از دیرباز تاکنون خاستگاه میلیون‌ها مسافر و گردشگر به ویژه در ایام نوروز بوده است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر