پرسپولیس با آخرین طلبکارش تسویه کرد

رضا اسدی حدود دو میلیارد تومان از پرسپولیس طلب دارد و در حالی که باشگاه پرسپولیس در ابتدا قصد داشت با این بازیکن برای پرداخت مطالبات در آینده توافق کند، اما او صراحتا اعلام کرده که تمام مبلغ را دریافت خواهد کرد.
پرسپولیس با آخرین طلبکارش تسویه کرد
کد خبر : ۶۱۵۶۰

مدیربرنامه رضا اسدی وارد باشگاه پرسپولیس شد تا آخرین مذاکرات برای توافق با مدیران این باشگاه را انجام دهد تا پرسپولیس در آخرین روز مجوز حرفه‌ای با آخرین طلبکار خود توافق کند.

این در حالی است که رضا اسدی حدود دو میلیارد تومان از پرسپولیس طلب دارد و در حالی که باشگاه پرسپولیس در ابتدا قصد داشت با این بازیکن برای پرداخت مطالبات در آینده توافق کند، اما او صراحتا اعلام کرده که تمام مبلغ را دریافت خواهد کرد.

به این ترتیب احتمالا اسدی در ساعات آینده چک دو میلیاردی را دریافت خواهد کرد تا آخرین سد مالی برای مجوز حرفه‌ای پرسپولیس برداشته و این باشگاه آماده تمدید لایسنس خود شود.

نکته مهم اینکه باشگاه پرسپولیس هفته گذشته با مهدی مهدیخانی هم توافق کرد تا رضا اسدی آخرین طلبکار این باشگاه باشد که از لیگ بیست و یکم طلب دارد.

امروز آخرین فرصت برای پرداخت مطالبات طلبکاران تیم‌های آسیایی است و در غیر اینصورت مجوز حضور آن‌ها در مسابقات آسیایی ابطال خواهد شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ورزش سه
مجله زندگی
ارسال نظر