عکس | تصویر زیبای دختر رشیدپور وایرال شد

رضا رشید پور مجری مشهور تلویزیون تصویری از خود در کنار دختر زیبایش منتشر کرد که بسیار وایرال شد.
عکس | تصویر زیبای دختر رشیدپور وایرال شد
کد خبر : ۶۱۷۳۰

رضا رشیدپور متولد ۱۹ مرداد ۱۳۵۷ در تهران مجری، بازیگر و کارگردان است.

او فارغ التحصیل لیسانس دو رشته مهندسی عمران و کارگردانی می‌باشد که فعالیت خود را از اجرا شروع کرد سپس وارد سینما شد و حالا ساخت و ساز نیز می‌کند.

در خیابان سرسبیل تهران بدنیا آمد، اما اصالتا اهل تبریز است و تنها یک خواهر کوچکتر بنام «نازیلا» دارد که فارغ التحصیل دکترای رشته معماری می‌باشد.

پدرش از مهندسین تکنسین لشکر سپاه عاشورای تبریز بود که در ماموریت خود برای جمع آوری تجهیزات سپاه در دزفول حین انجام کار قطع نخاع و سال ۱۳۷۶ شهید شد.

کار اجرا را از برنامه‌های مناسبتی سر صف مدرسه شروع کرد تا اینکه سال ۱۳۷۲ در ۱۵ سالگی توسط معلم پرورشی اش بنام آقای خدایی به رادیو معرفی شد.

او یک روز بعد از تست و قبولی کار خود را بعنوان گزارشگر شروع کرد سپس سال ۱۳۷۵ در ۱۸ سالگی اجرای برنامه «طعم پاییز» را در تلویزیون برعهده گرفت.

رشیدپور در سال ۱۳۸۵ با اجرای برنامه گفتگو محور «عبور شیشه ای» در شبکه تهران نشان داد مجری توانمندی است.

سپس برنامه «شب شیشه ای» و «مثلث شیشه» را با محوریت گفتگو با سیاستمداران جلوی دوربین برد که نهایتا بخاطر سوالات تیز توقیف و او هم ممنوع التصویر شد.

بعد از ممنوع التصویری به کلاس‌های خلبانی رفت تا اینکه مدرک خود را برای خلبانی ایرباس سری ۳۰۰ دریافت کرد سپس تصمیم گرفت بازیگر شود.

 

عکس | تصویر زیبای دختر رشیدپور وایرال شد

او در سال ۱۳۸۷ وقتی ۳۰ ساله بود در فیلم «سوپر استار» به کارگردانی و نویسندگی تهمینه میلانی اولین تجربه بازیگری را بدست آورد. سال ۸۸ در فیلم «بی پولی» حضور داشت تا اینکه سال ۸۹ در فیلم «در امتداد شهر» بازی کرد سپس در «شیش و بش» سال ۹۰ و «قاتل اهلی» ۹۶ نیز حضور داشت.

رضا رشیدپور در سال ۱۳۸۲ وقتی ۲۵ ساله بود با خانم نغمه مهرپاک ۲۸ ساله که آن زمان مجری رادیو بودند ازدواج کرد که آشنایی این دو از اجرای مشترک شروع شد. ثمره این ازدواج و زندگی موفق زناشویی یک دختر بنام «هلن» است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
9 صبح
مجله زندگی
ارسال نظر