درگیری شدید مسی با مربی آرژانتینی!

لئو مسی بامداد امروز نتوانست اینترمیامی را برابر مونتری مکزیک همراهی کند، اما در رختکن حرف‌های عجیب مربی آرژانتینی علیه خودش را بی‌پاسخ نگذاشت.
درگیری شدید مسی با مربی آرژانتینی!
کد خبر : ۶۱۹۸۷

اینترمیامی نیمه شب گذشته به وقت ایران در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های کونکاکاف چمپیونز کاپ به مصاف مونتری رفت و با نتیجه 1-2 برابر حریف شکست خورد. 

پیش از این گفته شده بود که این احتمال وجود دارد که مسی برای حضور در این بازی آماده باشد اما این اتفاق رخ نداد و او نتوانست تیمش را در این دیدار هم مانند چند بازی اخیر همراهی کند و این اتفاق نگرانی‌هایی را درباره شرایط او به وجود آورده است. 

در این بازی اینتر میزبان بود و گل اول را نیز در دقیقه 19 زد ولی حریف مکزیکی در نیمه دوم ورق را برگرداند و با گل‌های دقیقه 69 و 89 به برتری رسید تا برای صعود در بازی برگشت کار ساده‌تری داشته باشد.

بعد از بازی و طبق ادعای چندین رسانه معتبر، تنشی شدید بین بازیکنان اینترمیامی، داوران و کادر مربیگری مونتری رخ داد. ظاهراً در پایان بازی مسی، لوئیس سوارز، تاتا مارتینو و جوردی آلبا به شدت از داوری بازی انتقاد داشتند.

در جریان اعتراضات خشمگینانه، تانو اورتیز (مربی مونتری) و دستیارش نیکو سانچز نیز ظاهر شدند که بر اساس آنچه در رسانه‌های مکزیکی منتشر شده، اورتیز مستقیما با مسی درگیری لفظی پیدا کرده است.

فرناندو شوارت، خبرنگار فاکس اسپورت، افزود که باشگاه مونتری از کونکاکاف خواسته است تا به شکل جدی اتفاقات رخ داده در پایان این بازی را بررسی کند.

اگرچه هیچکدام از طرفین دعوا هنوز درباره این موضوع اظهار نظر نکرده‌اند، ولی بسیاری از روزنامه‌نگاران مرتبط با فوتبال مکزیک این رویداد را تایید کرده‌اند. 

فوق ستاره آرژانتینی به دلیل ناراحتی از ناحیه همسترینگ نتوانست به میدان برود، اما روی سکوها از تیمش حمایت کرد و پس از پایان بازی به همراه بقیه هم تیمی‌هایش درست در لحظه‌ای که تیم داوری وارد تونل شد، به رختکن رفت. مسی نیز از معترضان به تیم داوری بود ولی درگیری او با مربی آرژانتینی مونتری دلیلش چه بود؟

یکی از عوامل اصلی که می‌توانست به بحث مسی و اورتیز دامن بزند، صحبت‌های سرمربی آرژانتینی قبل از بازی بود: «نام و اعتبار مسی می‌تواند منجر به تصمیم‌‌های ورزشی و غیرورزشی علیه تیم‌های مقابل شود.»

اورتیز در پاسخ به سوال در این مورد که این اتهام بزرگی به تیم داوری خواهد بود، گفت: «مشخص است که نمی‌توان پیش‌بینی کرد در این بازی چه رخ خواهد داد ولی قطعا ما سودی از داوری نخواهیم برد. از نظر ورزشی و در زمین، ما می‌توانیم برنده شویم ولی برخی مسائل در دست ما نیست و نمی‌توانیم کنترلشان کنیم.»

بی‌شک بعد از این تنش و شکست اینتر مسی حالا انگیزه فراوانی برای رسیدن به بازی برگشت دارد. او می‌خواهد انتقام خود و تیمش را از اورتیز یک‌جا بگیرد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ورزش سه
مجله زندگی
ارسال نظر