قتل هولناک جوان ۳۰ ساله با ۱۷ ضربه چاقو + عکس و جزییات

جوان ۳۰ ساله‌ای که با پای پیاده درحال فرار ازحاشیه جاده آسیایی مشهد-چناران بود، هدف ضربات چاقوی سمند سواران قرارگرفت و به قتل رسید.
قتل هولناک جوان ۳۰ ساله با ۱۷ ضربه چاقو + عکس و جزییات
کد خبر : ۶۲۰۱۰

این حادثه هولناک روز سه شنبه گذشته هنگامی آغاز شد که چند نفر به خاطر اختلافات ملکی با یکدیگر درگیر شدند، اما دامنه این درگیری‌های وحشتناک به تعقیب یکی از مدعیان انجامید.

درهمین حال چند جوان سوار بریک دستگاه سمند به تعقیب خودرویی پرداختند که جوان ۳۰ ساله‌ای به نام «قاسم» رانندگی آن را به عهده داشت. آن‌ها پس از طی مسافت زیادی در منطقه گلمکان وارد جاده آسیایی شدند و برسرعت خودرو افزودند. پس از مدتی تعقیب و گریز بالاخره سمند سواران جلوی خودروی «قاسم» پیچیدند و او را متوقف کردند. دراین شرایط راننده جوان از خودرو بیرون پرید و با پای پیاده به فرار خود ادامه داد تا از چنگ مرگ بگریزد، ولی سمند سواران او را گرفتندو با ۱۷ ضربه چاقو خونش را کف آسفالت جاده ریختند و از صحنه حادثه گریختند.

لحظاتی بعد اهالی محل و رهگذران با نیرو‌های امدادی تماس گرفتند وبدین ترتیب پیکر مجروح جوان ۳۰ ساله به بیمارستان طالقانی مشهد انتقال یافت، اما تلاش‌های کادر درمان برای نجات وی به نتیجه نرسید و این جوان جان خود را از دست داد.

با گزارش این حادثه وحشتناک به قاضی ویژه قتل عمد مشهد، بلافاصله قاضی دکتر صادق صفری تحقیقات گسترده‌ای را برای ریشه یابی این جنایت تکان دهنده آغاز کرد. بررسی‌های قضایی بیانگر آن بود که هر کدام از عاملان این جنایت به مکان نامعلومی گریخته اند؛ بنابراین با دستور قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی وانقلاب مشهد، گروه ورزیده‌ای از کارآگاهان به سرپرستی سروان عظیمی مقدم (افسر پرونده) عازم محل جنایت شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. از سوی دیگر با دستورات ویژه قاضی صفری، عوامل انتظامی موفق شدند ۳ تن از متهمان این پرونده را دستگیر کنند و به مقر انتظامی انتقال دهند.

دربازجویی‌های مقدماتی مشخص شد که انگیزه این جنایت اختلافات ملکی بود که تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر