ماجرای توزیع پیتزا بین کودکان کار چه بود؟

محمد اسلامی، رئیس بسیج اصناف استان یزد با بیان اینکه هم‌زمان با شب ۲۷ ماه مبارک رمضان بیش از ۵ هزار پیتزا و ساندویچ در بین کودکان کار و نیازمندان یزد توزیع شد گفت: این اقدام باهمت اتحادیه اغذیه‌فروشان یزد و حمایت بسیج اصناف استان برای چهارمین سال متوالی در شب ۲۷ ماه مبارک رمضان اجرا شد.
ماجرای توزیع پیتزا بین کودکان کار چه بود؟
کد خبر : ۶۲۲۶۱

اسلامی در ادامه داد: خوشبختانه برنامه توزیع افطاری شب ۲۷ ماه مبارک رمضان با استقبال بسیار خوب اصناف و بازاریان و به‌صورت ویژه اغذیه‌فروشان و رستوران‌های یزد روبه‌رو بوده است و هرساله نیز این استقبال بیشتر می‌شود که باعث شده است.

 وی عنوان کرد: در اجرای این طرح کودکان کار و نیازمند از قبل توسط مرکز نیکوکاری بسیج اصناف شناسایی و با همکاری خود مغازه‌داران این افطاری‌ها در بین آن‌ها توزیع شد.

رئیس بسیج اصناف استان یزد با تأکید بر اینکه بازاریان و مغازه‌داران یزدی همیشه پیش‌قدم در اجرای کمک به نیازمندان بوده‌اند اظهار کرد: علی‌رغم اینکه بازاریان یزدی دچار چالش‌های متعدد اقتصادی هستند؛ اما این موضوع دلیلی نشده است که اقدامات خداپسندانه و کمک به دیگران توسط آن‌ها به فراموشی سپرده شود و به همین دلیل خوشبختانه برنامه‌های مؤمنانه متعددی در طول سال از سوی بازاریان یزدی اجرا می‌شود.


اسلامی در پایان با اشاره به اینکه اصناف و بازاریان یزدی در سطح کشور به‌عنوان افرادی خیر و منصف شناخته می‌شوند اظهار کرد: تفکر بسیجی در بازار یزد غالب بوده و همیشه در بزنگاه‌ها و شرایطی که نیاز به حضور و همراهی اصناف بوده آن‌ها به یاری شتافته‌اند و این موضوع در مناسبت‌های مختلف در معرض نمایش گذاشته‌اند.

 
 
 
 
 
تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
فرارو
مجله زندگی
ارسال نظر