پارسا پیروزفر به بی‌اخلاقی متهم شد | عکس ۲ نفره جنجالی شد

برخی بر این باورند که طرح این اتهامات اخلاقی با اکران قریب الوقوع فیلم سینمایی «مست عشق» با بازی پارسا پیروزفر مرتبط است.
پارسا پیروزفر به بی‌اخلاقی متهم شد | عکس ۲ نفره جنجالی شد
کد خبر : ۶۲۴۴۱

ادعای بهاره مصدقیان بازیگر زن مبنی بر ۱۸ سال رابطه پنهانی با پارسا پیروزفر جنجالی شده است.

بهاره مصدقیان بازیگر تئاتر در شبکه‌های اجتماعی از ۱۸ سال رابطه پنهانی خود با پارسا پیروزفر خبر داده و این بازیگر را متهم به بی‌اخلاقی کرده است.

در ساعات گذشته بحث درباره این ادعا و افشای برخی روابط دیگر این بازیگر، در پلتفرم ایکس (توییتر سابق) بالا گرفته است.

این ادعا‌ها هنوز از سوی رسانه‌ها و مراجع رسمی صحت‌سنجی نشده و پارسا پیروزفر نیز تا هنگام انتشار این مطلب واکنشی نشان نداده است.

در این میان برخی بر این باورند که طرح این اتهامات اخلاقی با اکران قریب الوقوع فیلم سینمایی «مست عشق» با بازی پارسا پیروزفر مرتبط است.

بهاره مصدقیان و پارسا پیروزفر چندین همکاری در تئاتر با یکدیگر داشته‌اند. ازجمله در تئاتر «ماتریوشکا» که پیروزفر کارگردان، نویسنده و تنها بازیگر آن بوده، و مصدقیان وظیفه دستیاری طراح صحنه و لباس را بر عهده داشت.

 

پارسا پیروزفر به بی‌اخلاقی متهم شد | عکس ۲ نفره جنجالی شد

پارسا پیروزفر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر همواره به عنوان یک سلبریتی بی‌حاشیه شناخته می‌شد و اطلاعاتی درباره ازدواج و زندگی شخصی‌اش وجود نداشت.

بیوگرافی پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر، بازیگر، کارگردان تئاتر و نمایش نامه نویس شناخته شده ایرانی است که اگرچه همواره به خاطر جذابیت ظاهری و هنر بازیگری اش مورد توجه بوده، اما این روز‌ها به دلیل حضور در سریال یاغی نامش دوباره بر سر زبان‌ها افتاده است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
روز نو
مجله زندگی
ارسال نظر
نظرات بینندگان
ناشناس
ارسالی در
۱۸ سال رابطه اجباری ؟
مگه میشه مگه داریم

مگر اینکه رابطه به دلخواه دو نفر بوده باشد و هر دو طرف ....