درگیری پلیس با سارق خودرو در شیراز

سرپرست معاونت اجتماعی پلیس فارس گفت: سارقی که هنگام دستگیری با سلاح سرد به ماموران حمله‌ور شده بود، دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.
درگیری پلیس با سارق خودرو در شیراز
کد خبر : ۶۲۴۸۸

 حمید افرامن امروز، ۲۱ فروردین در تشریح این خبر بیان کرد: شب گذشته ماموران انتظامی کلانتری ۳۴ جام جم شهرستان شیراز حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی به یک سواری پراید فاقد پلاک مشکوک و به وی دستور ایست دادند که راننده بدون توجه اقدام به فرار کرد.

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز راننده پراید با یک خودرو پژو پارس تصادف و پس از پیاده شدن با سلاح سرد به سمت ماموران انتظامی حمله‌ور می‌شود.

سرپرست معاونت اجتماعی پلیس فارس ادامه داد: ماموران انتظامی شهرستان شیراز پس از چند بار اخطار و عدم توجه فرد خاطی که همچنان با سلاح سرد حمله می‌کرده است با رعایت قانون به کارگیری سلاح پای وی را هدف قرار می‌دهند.

افرامن با اشاره به اینکه در استعلام اولیه مشخص شد که خودرو مسروقه است، گفت: در بازرسی از این سواری ۵ گرم مواد مخدر مشکوک به شیشه، یک قبضه قمه، یک دستگاه موتور آب کشی و یک دستگاه اره برقی کشف شد.

سرپرست معاونت اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه متهم به بیمارستان اعزام و حال عمومی وی رضایت بخش است، تصریح کرد: برخورد با سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر