اطلاعیه مهم وزارت کار درباره یارانه

طبق اعلام معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ۹۸ میلیون سبد غذایی کالابرگ الکترونیکی در طرح فجرانه توزیع شده است.
اطلاعیه مهم وزارت کار درباره یارانه
کد خبر : ۶۲۶۳۷

افراد مشمول این طرح می‌توانند از اعتبار مضاعف (یارانه ۲۲۰ هزار تومانی) برای خرید ۱۱ قلم کالا استفاده کنند.
بنابر اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امکان خرید کالابرگی در قالب مرحله سوم طرح فجرانه یارانه تشویقی و کالابرگ الکترونیکی، برای دهک‌های اول تا هفتم درآمدی فراهم شد.
در این طرح «شرط ۲۰۰ هزار تومان حداقل خرید از یارانه» حذف شده و یارانه تشویقی مشمولان به ازای هر نفر، از ۱۲۰ به ۲۲۰ هزار تومان افزایش یافته است.
طبق اعلام معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ۹۸ میلیون سبد غذایی کالابرگ الکترونیکی در طرح فجرانه توزیع شده است.
مرحله سوم طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک بدون مشکل در حال اجرا است و خانواده‌های مشمول می‌توانند با مراجعه به ۲۲۰ هزار فروشگاه، ۱۱ قلم کالا در قالب این طرح را خریداری کنند.
سومین مرحله از طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک از بیستم فروردین‌ماه ۱۴۰۳ آغاز شده است و تا ۱۸ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. برهمین اساس خانواده‌های مشمول می‌توانند از اعتبار در نظر گرفته شده در این طرح برای خرید ۱۱ قلم کالا استفاده کنند.
افراد مشمول این طرح از دهک یک تا هفت می‌توانند از اعتبار مضاعف (یارانه ۲۲۰ هزار تومانی) برای خرید ۱۱ قلم کالا استفاده کنند.
در قالب طرح فجرانه حدود ۸۵ هزار میلیارد تومان وارد سفره مردم شد و براساس اعلام وزارت رفاه ۶۰ میلیون نفر مخاطب طرح فجرانه هستند و خانواده‌ها مبلغ ۵۲۰ هزار تومان را برای خرید اقلام خود پرداخت می‌کنند و از ۲۲۰ هزار تومان یارانه مضاعف بهره خواهند برد.
سیدرضا یحیوی؛ مشاور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره اجرای طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک گفت: «این طرح در حال حاضر در حال انجام است و مشکلی در فرایند اجرا ندارد.»
گفتنی است، مرحله سوم و آخر این طرح، تا ۱۸ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
تسنیم
مجله زندگی
ارسال نظر