فال حافظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ متولدین ماه‌های مختلف

فال حافظ یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین فال در بین ما ایرانیان می‌باشد. در قدیم وقتی می‌خواستند فال حافظ بگیرند این کار را یکی از بزرگان به صورت انگشتی و با دست انجام می‌داد.
فال حافظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ متولدین ماه‌های مختلف
کد خبر : ۶۲۸۲۱

فال حافظ آنلاین با داشتن بهترین و کاملترین تعبیر و تفسیر فال حافظ درست در بین تمامی فال ها، به شما در تفسیر فال خود کمک می‌کند.

فال حافظ یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین فال در بین ما ایرانیان می‌باشد. در قدیم وقتی می‌خواستند فال حافظ بگیرند این کار را یکی از بزرگان به صورت انگشتی و با دست انجام می‌داد.


انجام فال حافظ کار هر شخصی نبوده و فقط انسان‌های ویژه‌ای اقدام به گرفتن فال حافظ می‌کردند. فال حافظ اغلب برای موارد عاطفی و عشقی انجام می‌شود و تعبیر و تفسیر و توضیح این فال‌ها هم اکثرا بر همین مبنا می‌باشد. فال حافظ بر مبنای عرفان انجام می‌شود.


فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ متولدین فروردین
جواب فال شما: غزل شماره ۲۴۵ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:سربسته پاسخ خود را از این و آن شنیده ای. به خاطر داشته باش که هر کاری را نمی‌توان با زور و اصرار فراوان و یا با استفاده از مال و ثروت انجام داد. پس اصرار بیش از اندازه تو در انجام این نیت تنها اتلاف وقت است. برای خود همزبانی پیدا کن که قدرت درک تو را داشته باشد.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:


۱- حضرت حافظ در بیت‌های پنجم، هفتم و دهم می‌فرماید:


* این چه نغمه‌ای بود که رامشگر در دستگاه موسیقی نواخت که بر اثر آن مست و هشیار به پایکوبی پرداختند.

* جرعه‌ای از آب زندگی به اسکندر نمی‌دهند. بله رسیدن به این مقصود به قدرت و ثروت نمی‌باشد. بلکه توفیق و عنایت الهی را می‌طلبد.

* راز مستی از باده عرفان را با آن‌ها که دل هایشان در حجاب غفلت است، در میان نگذار که سخن گفتن از جان و روان با صورت بی جان دیوار، کاری بیهوده است.

حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.


۲- سخت به این نیت پایبند شده اید. افکار شما را به خود مشغول ساخته است در حالی که این نیت، نیاز به صبر و حوصله دارد. زیرا مقدمات کامل آن را فراهم نشده است. پس به شما توصیه می‌کنم که دعا کنید.

۳- باید او را متوجه سازید، زیرا او کاملاً از اوضاع بی خبر می‌باشد. به همین جهت زود فریب میخورد.

۴- این نیت مراتب عشق و احساسش بیشتر از عقل و اندیشه می‌باشد. پس لازم است با شخصی با تجربه و دلسوز مشورت کنید.

۵- مسافرت را تصویه می‌کنم. برای خرید و فروش زمان مناسب نمی‌باشد. ازدواج و طلاق راهی طولانی دارد. از مسافر مژده‌ای به زودی دریافت خواهید کرد. ملاقاتی مهم در پیش خواهید داشت.

۶- اگر می‌خواهید فرزند پسر داشته باشید از آیه ۱۰ تا ۱۸ سوره آل عمران را به مدت ۱۰ روز با حضور قلب بخوانید.

امام علی (ع) می‌فرمایند: “بزرگترین گناه ترس، بزرگترین تفریح کار و بزرگترین بلا، ناامیدی است. ”

 

 فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ متولدین اردیبهشت
جواب فال شما: غزل شماره ۱۴۴ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

تمام سعی و تلاشت را به کار گرفتی، ولی نهایتا به نتیجه مطلوب نرسیدی. اما امید خود را از دست مده. اگر یک در بسته است در‌های دیگری هست که می‌توانی آن را با کلید صبر و تلاش بگشایی. راه‌های دیگر را امتحان کن و بدان که موفق خواهی شد.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:


۱- حضرت حافظ در بیت آخر می‌فرماید:

*‌ای حافظ اگر این نصیحت شاهانه را بشنوی و قبول نمایی، می‌توانی از شاهراه طریقت بگذری. آن نصیحت کدام است؟

در بیت قبلی فرموده است:

*‌ای دل اگر پرتویی از خورشید ارشاد بر تو بیفتد، چون شمع فراوان با خنده و شادی سر را به راه دوست نثار می‌توان کرد. پس فرزندم، وظیفه داری اولاً با یکی از بستگان نزدیک و امین، درباره این نیت مشورت کنی و راهنمایی بخواهی. ثانیاً دقت، سرعت، وقت شناسی و تلاش را از دست ندهی. ثالثاً همین هفته به یکی از مشاهد متبرکه برو و دعا کن و بر خدا توکل داشته باش و سوره مبارکه مریم آیه ۵۰ تا ۸۰ را با معنی و حضور قلب بخوان.

۲- این نیت با کمی حوصله و اراده و علاقه قابل اجراست و باید حوصله داشته باشید.

۳- با او مستقیم و بدون پرده پوشی سخن بگو. جنگ اول به از صلح آخر.

۴- گمشده پیدا می‌شود. سفر را توصیه می‌کنم. خرید و فروش سود آور است. بیمار به همان حال باقی خواهد ماند. در عشق دریچه‌های جدیدی باز می‌شود. به پدر و مادر محبت کن که دعای آنان مستجاب می‌شود.

۵- خصوصیت‌های شما عبارت اند از: خیرخواه، شجاع، زیرک و ناقلا، والا مقام، افراطی، کمال گرا، حس ششم قوی، رفیق دوست، مهربان، فداکار، حساس و رویایی، روشنفکر، اهل کشف، به معنی واقعی انسان کمک رسان و با محبتی هستید.

۶- در معالمه‌ای زیان دیده اید و امکان فسخ آن وجود دارد. پس، از بهم خوردن آن ناراحت نشوید که به نفع شماست.

 

 فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ متولدین خرداد


جواب فال شما: غزل شماره ۳۶۵ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

نیتی در دل داری و برای رسیدن به آن خود را منزوی و تنها کرده ای. هرچه که داشته‌ای در راه حصول این نیت خالصانه بکار گرفته ای، اما تاکنون نتیجه‌ای نگرفته‌ای و این باعث شده دیگران تلاش تو را بیهوده تصور کنند. مهم این است که تو تمام تلاش خود را می‌کنی و همان طور که می‌دانی جوینده یابنده است.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- به کاری یا چیزی دلبستگی شدید پیدا کرده اید. بطوری که از نام و ننگ نیز هراس ندارید و تمام تلاش و توان خود را صرف رسیدن به آن نموده اید. دیگران را نیز وادار می‌کنید که دنباله رو شما باشند، در حالی که شما مقدمات کامل اجرای این نیت را فراهم نساخته اید. پس اگر می‌خواهید موفق شوید، دقت، سرعت عمل و پشتکار را از یاد نبرید که رقیبان سخت در کمین هستند.

۲- راز دل را به غیر از پدر و مادر و افراد با تجربه، با دیگران در میان نگذارید. در خانواده شخصی به شما زیاد عشق می‌روزد و او شما را خیلی دوست دارد، ولی شما با سخنان نابجای خود موجب رنجش او می‌شوید. شما را از این کار بر حذر میدارم، چون وی مستجاب الدعوه می‌باشد و اگر آهی بکشد، زندگی شما فنا می‌شود.

۴- این نیت حتماً عملی می‌گردد، ولی زمان می‌برد. پس جای هیچ گونه تردیدی در نیت نیست. اگر می‌خواهید در اجرایش سرعت عمل بوجود آید، به یکی از مشاهد متبرکه بروید و دعا نموده و نذر خود را ادا کنید.

۵- کسانی که همه عمر به دنبال دنیا دویده اند، اما به آن نرسیده اند. چگونه امید دست یابی به آخرتی با عافیتی را دارند که یک روز هم برای آن زحمت نکشیده اند. زیرا نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود!

۶- رنگ سبز کمرنگ یا صورتی را برایتان پیشنهاد می‌کنم که ملاحت و ظرافت شما را بیشتر می‌سازد. از جهت دیگر حس کنجکاوی، ذوق هنری و استعداد دلربایی را در شما زنده می‌کند.


 

فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ متولدین تیر

جواب فال شما: غزل شماره ۲۰۷ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

قبل از این روزگار بسیار خوشی داشتی و یاری همدل و همزبان که از بد روزگار او را از دست دادی و تلاش‌های دوباره ات بی نتیجه ماند. بدان که تمام خوشی‌ها ناپایدار است. اکنون دیگر غفلت جایز نیست. به فردا بیاندیش و دوباره از نو شروع کن که فردا روز دیگری است.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- ویژگی‌های شما عبارت اند از: به ظاهر آرام، ولی در خانه بمب اتم، با وجدان، با حساب و کتاب، منظم، وسواسی، اهل گردش و تفریح، خوش خرید، خوش لباس، اهل عطر، خانواده دوست، دلربا، زیبا و مهربان.

۲- حضرت حافظ در بیت‌های سوم، چهارم و نهم می‌فرماید:

* آنگاه که دل از زبان پیر عقل، حقایقی بازگو می‌کرد و گفتارش نارسا بود، عشق به مدد و کمک آمد و مسایلی را که بر عقل دشوار بود، با شرح و بیان حل کرد.

* دیشب با یاران هم پیاله به میخانه رفتم. خم شراب را دیدم که به سبب جدایی از دوستان، از دلش خون می‌چکد و سر و پایش از آب دیده در گل فرو رفته است.

*‌ای حافظ آن خنده را به همراه آواز کبک خوش رفتار دیدی که از چنگال باز تقدیر که در کمین او بود، بی خبر ماند.


حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.

۳- سعی کن در همه حال از راهنمایی‌های پدر و مادر و استادان بهره بگیرید. زیرا انسان هر چه را بداند، باز نادان است و از طرفی انسان از آینده خبر ندارد. شما گذشته‌ای عالی داشته اید، ولی افسوس، گذشته فایده‌ای ندارد. بهتر است خود را برای آینده‌ای درخشان‌تر آماده سازید، زیرا شاهین خوشبختی در حال پرواز به سوی خانه شماست. قدری سرعت عمل، اراده و تلاش لازم دارد.

۴- این کار انجام می‌گیرد. چیزی می‌خواهید بدون اینکه مقدماتش را فراهم سازید، پس ضروریست که عوامل این نیت را فراهم کنید. بیمار نیاز به مراقبت شدیدتر دارد. از مسافر خبر‌های خوش خواهد رسید. اوضاع بر وفق مراد شما خواهد شد، پس نگران نباشید. به مشاهد متبرکه بروید و نذر خود را ادا کنید. موفقیت همگام شما می‌شود.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ متولدین مرداد

جواب فال شما: غزل شماره ۶۷ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

دل در گرو کسی نهاده‌ای که هواخواهان بسیار دارد و این موضوع تو را دچار تردید نموده و نمی‌دانی که آیا او هم به کسی علاقمند هست یا نه؟ و این باعث شده که در ابراز علاقه خود نسبت به او دچار تردید شوی. توصیه می‌شود راز خود را با او در میان بگذاری که او تو را به دیگران ترجیح خواهد داد.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:‌


۱- شخصی مهربان، خوش برخورد، زیبا، دلربا، طناز، عشوه گر هستی که با یک نگاه دل‌ها را تصاحب می‌کنی و همه را تسخیر نگاه مادی و معنوی خود می‌سازی، اما هیچگاه دلت یک جا بلند نمیشود، بلکه پی در پی به فکر تبدیل و تغییر هستی، چرا؟ چلچله مباش بلکه سیمرغ باش.

۲- تو به قول حضرت حافظ، خانه برانداز همه هستی و او نیز خانه برانداز تو شده. عجب حیرتی بالاخره پیروزی متعلق به شماست.

۳- بی پرده بگویم دل در گرو کسی یا چیزی نهاده‌ای و به آن فکر می‌کنی و تمام اندیشه و حواس شما را به خود جلب کرده است، درحالی که آینده‌ای بسیار درخشان در پیش رو داری. به زودی با شخصی ملاقات خواهی کرد که مسیر زندگی شما عوض می‌شود.

۴- برای این نیت باید صبر و شکیبایی پیشه کنی، زیرا هنوز کاملا روشن و و اضح نمی‌باشد و خام است.

۵- هر کسی به او چیزی یاد می‌دهد و او فردی دمدمی مزاج است، بطوری که از خود اراده‌ای ندارد. پس شما باید کاملا از نیات او آگاه شوی، آنگاه دست به اقدام بزنی تا بعدا پشیمان نشوی.

۶- برای اجرای این نیت، اصل و اساس شما اراده، علاقه، وقت شناسی، سرعت عمل و تلاش بیشتر است.

۷- به زودی در‌های خوشبختی از هر سو به روی شما باز می‌شود، بطوریکه دیگران نسبت به شما حسادت خواهند کرد. پس سعی کنید راز دل خود را کمتر به کسی بگویید، بلکه با نزدیکان خود مشورت کنید که همه قابل مشورت نمی‌باشند.

۸- مسافرت را توصیه نمی‌کنم. خرید خوب است، ولی فروش صلاح نمی‌باشد. از سفر کرده‌ای خبری دریافت می‌کنید و ملاقات و دیداری با یکی از افراد مهم دست خواهد داد و به مقامی خواهید رسید.

۹- چرا پنهانی با او سخن می‌گویی؟ اینکار را با جرات و جسارت انجام بده به شرط آنکه با مادر یا خواهر یا پدرت مشورت کنی.


۱۰- پدر یا همسرت جدیدا در معامله‌ای زیان دیده است، به همین جهت به فکر تغییر شغل یا مکان است. به او بگویید زمان مناسبی نیست. دست نگه دارد.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ متولدین شهریور

جواب فال شما: غزل شماره ۹۷ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

دل به کسی سپرده‌ای که به اعتقاد تو از همه کسانی که می‌شناسی برتر و بهتر است. او محاسن بسیاری دارد، اما به خاطر داشته باش اگر قصد وصال او را داری باید تلاش و سعی بسیاری بکنی، زیرا بین تو و او فاصله بسیار و این فاصله جز با سعی و تلاش بسیار تو پر نخواهد شد. پس تا دیر نشده از همین امروز آغاز کن.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- آدم بسیار خوبی هستی و قلبی به روشنی آفتاب و مهری به مهربانی کبوتران داری. اما متاسفانه زیاد زود رنج و مردد هستی. سعی کن دست از تردید برداری که آفت و بلای پیشرفت و ترقی شماست.

۲- آنقدر خوب و مهربان و دوست داشتنی هستی که قدر و ارزش خود را نمی‌دانی. به همین جهت، زود فریب می‌خوری. سعی کن با درایت و کیاست بیشتر، با مردم برخورد کنی، چون مردم این زمان خیلی ناقلا هستند.

۳- همسر و پدر و مادر و فرزندان شما را زیاد دوست دارند. پس به آنان محبت کن و با زخم زبان آن‌ها را آزار نده. شما مانند گاو نه من شیرده هستید. محبتی می‌کنید، اما بی موقع.

۴- خوش قلب و مهربان هستی، اما لجباز و لجوج و خودخواه. گاهی از دروازه‌ای داخل نمی‌شوی و زمانی از سر سوزنی هم عبور می‌کنی. سعی کن “خیرالامور اوسطها” باشی. او از کار شما ترسیده پس بیش از این اسب غرور را بحرکت درنیاورید. اینک بهتر است از متانت و ملاحت بهره بگیرید.


۵- او تو را زیاد دوست دارد، اما شما قدری با متانت عمل کنید و به عناوین مختلف وی را امتحان کنید. چون ممکن است همیشه و همه وقت از امتحان و آزمایش سربلند بیرون نیاید.

۶- سفر را توصیه می‌کنم. معامله خرید سود آور، اما فروش فعلاً زود است. ازدواج موقعیت کافی ندارد، ولی طلاق عملی است. بیمار شفا می‌یابد. مژده‌ای دریافت میکنید و مشکل زندگی شما به زودی حل می‌شود. جای نگرانی نیست. بر خدا توکل کن و با اراده و تصمیم گام بردار که تردید موجب شکست خواهد شد. خود را به کار‌های غیر ضروری مشغول نکن که وقت را از دست می‌دهی. متاسفانه در شرایطی هستی که پند و نصیحت را کمتر می‌پذیری. اما بهرحال در این هفته با پیری از پیران راه خدا، ملاقات می‌کنی. نصایح او را به کار گیر که مفید است.

۷- باید توجه داشته باشید که عارفان دو چشم دارند و یک زبان. یعنی بیشتر می‌بینند و کمتر سخن می‌گویند.

۸- فرزندی که منتظر آن می‌باشید، پا قدمی نیکو دارد و پسر است که کاشانه را گرم می‌کند.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ متولدین مهر

جواب فال شما: غزل شماره ۲۱۲ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

زندگی سرشار از اتفاقات خوب و بد است و به زودی در زندگی تو اتفاقاتی روی می‌دهد که تو را به آنچه تاکنون خواهان آن بودی، ولی به دلایل مختلف به آن دست نیافتی، می‌رساند. تنها چیزی که تو به آن احتیاج داری صبر و تحمل است، پس صبور باش که پیروزی با توست.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- ویژگی‌های شما عبارت اند از: تودار، محرک، خلاق، با استعداد، رک گو، صمیمی، با ادب، عاشق خانواده، پول دوست، عاشق زرق و برق زندگی، کاری، فعال، زرنگ، دوست پرور و مهربان.

۲- حضرت حافظ در بیت‌های اول، پنجم، ششم و هشتم می‌فرماید:

* از اتفاق خوب دیروز هنگام صبح زود یکی دو پیمانه به دستم رسید و از لب شیرین ساقی باده در کامم ریخته شد.

* تصور می‌کردم که از آن چشم مست، کناره گیری کنم، ولی کمان ابروی او تاب و توان را از من گرفت.

*‌ای خوابگزار، با تعبیر خود به من مژده بده، زیرا دیشب در رویای شیرین بامدادی دیدم که خورشید با من هم خانه شده است.

* حافظ آن ساعت که این غزلیات را می‌نوشت، مرغ اندیشه اش به دام اشتیاق جانان افتاده بود و مشتاق و عاشق شده بود.

حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.

۳- او را دوست دارید، اما نمی‌توانید با او ملاقات کنید و مرتبا به دنبال خبری از او هستید. حاضرید در برابر خبری از وی مژده خوبی هدیه کنید. به شما مژده می‌دهم که به زودی خبر‌های خوبی از او دریافت می‌کنید به شرط آنکه همین هفته به یکی از مشاهد متبرکه بروید و دعا کنید. در یکی از شب ها، سوره مبارکه یوسف از آیه ۱ تا ۳۰ را با حضور قلب و معنی بخوانید که گشایش بسیار حاصل می‌شود.

۴- مسافر گره از کارش باز شده و به زودی مژده آن را خواهد داد. همسری مهربان و فرزندانی شایسته با زندگی نسبتاً آرام و راحت دارید یا خواهید داشت. پس وسواس و لجبازی را رها سازید و به پدر و مادر توجه کنید و نذر خود را ادا سازید. زندگی بر مراد شما خواهد بود. نگران نباشید و از طریق موبایل و اینترنت تحولی در زندگی شما روی می‌دهد و مژده‌ها دریافت می‌کنید.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فرودین ۱۴۰۳ متولدین آبان

جواب فال شما: غزل شماره ۳۱۹ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

سالهاست در تهذیب نفس کوشایی و بر حرص و طمع خود لگام زده ای، اما بدان برای رسیدن به مراتب عالی باید مرحله به مرحله پیش بروی. تا شاگردی نکنی استاد نخواهی شد. از تجربیات افراد دانا در این راه استفاده کن. به خدا توکل کن تا اجر تلاش‌های خود را ببینی.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- نتیجه این فال را به شما تبریک می‌گویم. قدم در مسیری گذاشته اید که نیاز به سرعت عمل، دقت، مهارت و فکر دارد و سرانجامی نیکو و عالی هم خواهد داشت. حرکت در این راه بر شما مبارک باد. به شرط آنکه از استادانی کار آزموده بهره بگیرید و راهنمایی شوید.

۲- اگر این مسیر را با اراده‌ای قوی طی کنید و ادامه دهید، در آینده از چنان محبوبیت و شهرتی برخوردار می‌شوید که همه آرزوی دیدار و ملاقات شما را خواهند داشت و اگر این نیت را برای کسی دیگر گرفته اید، این سخنان را به او بگویید که با تصمیمی قوی ادامه دهد و دلسرد نشود که سختی‌های راه به شیرینی آن می‌ارزد.

۳- به شما مژده می‌دهم که زندگی بسیار خوبی در انتظار شماست. آینده‌ای درخشان دارید. مسافرت صلاح نمی‌باشد. خرید و فروش عالی است. شغل و مقام مهمی به شما پیشنهاد خواهد شد. تغییرات کلی روی می‌دهد. ازدواج عملی است، ولی طلاق راهی طولانی دارد. مسافرت مهمی در پیش دارید و ملاقات خوبی دست می‌دهد.

۴- در ۶ شب آینده خوابی خواهید دید که به مسافرت میروید. نشانه آنست که به سوی حقایق نوین درونی و اندیشه‌های تازه حرکت می‌کنید، بطوری که در‌های خوشبختی به روی شما باز می‌شود.

 

 فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ متولدین آذر

جواب فال شما: غزل شماره ۱۲۳ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

تنها ثروت تو در زندگی عشق و ایمان است و دستت از پول و مال دنیا تهی است با این همه موفقیت با توست و خدا تو را در هر حال یاری خواهد کرد و اجر کار‌های نیک تو را به بهترین نحو خواهد داد به شرط آن که تو نیز او را فراموش مکنی. هر نیتی که در دل داری با توکل به خدا عملی کن که موفق خواهی شد.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- کسی که با عشق توام با توکل به خدا و ایمان گام بردارد، اگر از مال دنیا بی بهره باشد، موفق خواهد شد، زیرا او بزرگترین حامی و کمک کننده را همیشه و در هر حال همراه دارد که موجب پیروزی او می‌گردد.

۲- اگر چه شما مدتهاست گرفتار جرایمی ناخواسته شده اید، بطوری که از اظهار آن اکراه دارید، ولی تمام فکر شما را مشغول کرده است، بدانید او زبان شما را نمی‌فهمد. باید با سرعت عمل، دقت، فعالیت و اراده در راه این نیت گام بردارید و مواظب باشید که رقیبانی نیز دارید، ولی اگر بر خداوند توکل داشته باشید و فعالیت را بیشتر کنید، موفق خواهید شد. به یکی از مشاهد متبرکه بروید و نذری کنید که بسیار مشکل گشا خواهد بود.

۳- این هفته از مسافر شما آگاهی و خبر خوشی می‌رسد. جریانی که برای خانواده شما ناگوار بود، اینک به شهدی گوارا تبدیل می‌شود. بیمار شما زیاده روی می‌کند، قدری خوددار باشد که بهبودی می‌یابد. می‌دانی خروس سحری چرا آواز می‌خواند و ناله می‌کند؟ می‌گوید در آینه صبح از عمر شبی گذشت و ما بی خبریم.

۴- مسافرت را توصیه می‌کنم. خرید بجاست، ولی فروش در این بازار آشفته صلاح نمی‌باشد. تغییر شغل انجام می‌گیرد.

۵- در زندگی خانوادیتان تحولی صورت می‌گیرد. همسرتان مهربان است، اما راه و رسم اظهار محبت را نمی‌داند. دست از وسواس بردارید. کسی را که رنجانده اید، دلش را به دست آورید. موضوعی که شما را ناراحت کرده است، به زودی حل می‌شود.

۶- ویژگی‌های شما عبارت اند از: دوستی صمیمی و دانا، خیرخواه، بی آزار، زیرک و ناقلا، قابل انعطاف، زیباپسند، اهل مد، شیک پوش، موافق، آتشین مزاج، درویش مسلک، خوددار، احساسی، خوشرو، صلح جو، ریاست طلب، اهل کشف، اهل مسابقه و همراه.

 

 فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فرودین ۱۴۰۳ متولدین دی

جواب فال شما: غزل شماره ۱۰۹ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

مدتهاست به شخص بلند مرتبه‌ای ابراز علاقه می‌کنی و او با آنکه از حال تو باخبر است هیچ عکس العملی نشان نمی‌دهد. بیهوده منتظر پاسخ نمان و لاف بیهوده نزن، زیرا بین شما دو نفر فاصله بسیاری است و او تو را هم شأن خود نمی‌داند و تو توقع بی جایی از او داری.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- ویژگی‌های شما عبارتند از: خیرخواه، انسان وارسته، دوست داشتنی، عزیز، دردانه، بی کلک، طوفانگر، محبوب، شیک پوش، با وفا، عاشق پیشه، خوش باطن، خیرخواه، راستگو، صمیمی، اصیل، شریف، متواضع و قابل احترام.

با این محاسن ارزش واقعی خود را بدان و بی تابی و بی قراری نکن که دور از شان زندگی اصیل خانوادگی شماست. زیرا حیف است این اندازه خود را مشتاق نشان دهید تا او طاقچه بالا بگذارد. لطفاً با متانت و زیرکی عمل کنید.

۲- اگر از این موضوع منصرف شوید، فواید زیادی بر آن ترتیب داده شده است، زیرا مقدمات آن را کاملاً فراهم نساخته اید. چون هر کاری راهی دارد که باید در جاده آن با سرعت، دقت، علاقه و اراده گام برداشت.

۳- حضرت حافظ در بیت‌های اول تا سوم می‌فرماید:

* خیلی وقت است که از محبوب خبری نرسیده. نه یک کلام چیز نوشته و نه سلامی فرستاده است.

* من صد نامه فرستادم در حالی که آن شاه سواران حتی یک قاصد برای من نفرستاد.

* دلبر آهو رفتار که از دلدادگان می‌رمد، قاصد کبک پویه و تندی نزد من عاشق بیابان گرد و عقل گم کرده نفرستاد.

۴- در آینده نزدیک از معامله، ملاقات و برخوردی نیکو استفاده و بهره کافی خواهی برد و اقبال به سراغ شما خواهد آمد، اما فعلاً زیاد امیدوار و دلخوش به قول‌های پوچ اشخاص نباش که آن‌ها فریبکارند. نگران نباش. چیزی که می‌خواهی به دست می‌آوری. اما حوصله و صبر را باید با خود همراه سازی. مسافرتی در پیش داری. از مسافر خبر خوشی دریافت می‌کنی. بیمار شفا می‌یابد. قرض ادا می‌شود. وسله خریداری می‌شود، ولی اراده تلاش و امید را هیچگاه از دست ندهید تا موفقیت قرین شما گردد.

۵- جدیداً دچار ناراحتی شده اید. علتش عدم آگاهی از چگونگی آن بوده است. در حالیکه می‌توانستید با کمی شکیبایی و از خود گذشتگی و اندیشه، اوضاع را کاملاً بر وفق مراد گردانید. پس باید دنبال قضیه را نگیرید و خونسرد باشید.

 

 فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فرودین متولدین بهمن

جواب فال شما: غزل شماره ۳۱۸ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

عاشقی صادق هستی و عشق و محبتت هر روز افزون‌تر می‌شود و به هیچ قیمت هم حاضر نیستی دست از عشق بکشی گرچه با مشکلات فراوانی روبرو شده ای. امیدوار باش که بزودی مشکلاتت رفع خواهد شد و دشمنان ناکام می‌مانند و تو به وصال او خواهی رسید.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- حضرت حافظ در بیت‌های اول، دوم و آخر می‌فرماید:

* مرا می‌بینی و همین که مرا نگاه می‌کنی در آنوقت رنج مرا زیاد می‌کنی منهم وقتی تو را مشاهده می‌کنم عشقم به تو زیادتر می‌شود.

* از اوضاع و احوال و سرو سامان من سوال نمی‌کنی و هیچ نمی‌گویی که حالت چطور است من از اندیشه‌ای که در سر داری اطلاعی ندارم، زیرا در درمان من کوششی نداری آیا درد مرا نمی‌شناسی و نمیدانی چه دردی دارم.

* تو با حافظ مهربانی کن و به رقیب بگو برو از حسادت بمیر، زیرا وقتی مهر و محبت تو را می‌بینم، از دشمن و سخن سرد او باکی ندارم.

حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.

۲- در فکر و اندیشه کسی هستید، ولی او متاسفانه یادی از شما نمی‌کند. به دنبال کاری هستید، زیرا اقدامات شما موثر نیفتاده و در پی سود و نفعی می‌باشید که حاصلی نداشته است. حداکثر تا ۲۰ روز دیگر گشایش بسیار در کار شما حاصل می‌شود بطوری که انتظار آن را نداشته اید. به شرط آنکه جدی عمل کنید.

۳- او دلش با شماست، اما تردید دارد و از طرفی رقیبان در کمین شما هستند. پس باید اندیشه، خلاقیت و سرعت عمل را از یاد نبرید و از فردی آگاه، دانشمند و دلسوز کمک بگیرید. به نفع شما می‌باشد.

۴- گل به شکرانه دیدن خورشید شکفته می‌شود. زمین برای انسان است، اما انسان برای زمین نیست. پس موفقیت را با توکل به خداوند و تلاش می‌توانید به دست آوردید؛ بنابراین از اراده قوی خود کمک بگیرید و حرکت کنید. مسلماً پیروزی در چند قدمی شماست. بر ذائقه شما شیرین باد.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز یکشنبه ۲۶ فرودین ۱۴۰۳ متولدین اسفند
جواب فال شما: غزل شماره ۱۶۱ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

غم و غصه فکرت را آشفته و غمگین کرده. بدان که غم و اندوه قدرت فعالیت مثبت و سازنده را از انسان سلب می‌نماید. همیشه در زندگی اسراری نهفته است که برای انسان قابل فهم نیست چه بسا خیر و صلاح تو در کار‌هایی است که در نظرت شکست و ناکامی محسوب می‌شود. خدا برای هر کسی قسمت و سرنوشتی مشخص نموده و به هر کس رتبه‌ای اعطا فرموده که غیر قابل تغییر می‌باشد.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- مدتی است که درباره این نیت ناخود آگاه، نگران و ناراحت هستید. باید بگویم که این ناراحتی، ناشی از تردید شما می‌باشد که باید توکل بر خدا کنید و از اندیشه، سرعت عمل و دقت خود بهره بگیرید. البته مصلحت آن می‌باشد که مدتی حوصله کنید که عجله موجب خرابی و تاخیر این نیت می‌شود.

۲- زیاد پافشاری می‌کنید. بطوریکه او را در تصمیم گیری و اقدام و حتی علاقه به انجام کارهایتان مردد ساخته اید.

۳- به زودی پرنده سعادت بر بام خانه شما خواهد نشست و اوضاعی که شما در هم ریخته اید، سامان می‌یابد.

۴- حضرت حافظ در بیت‌های اول تا سوم می‌فرماید:

* از دل غمگین شعر آبدار بر نمی‌آید. از این حقیقت یک سخن دقیق بیان کردیم و مطلب همین است.

* اگر از لب لعل تو یک انگشتر امان بمن بدهند، صد سرزمین حضرت سلیمان به حکمرانی من خواهد بود.

* نباید از سرزنش حسودان ناراحت شوی، زیرا اگر خوب نگاه کنی، خیر تو در همین است.

حافظ پاسخ نیت شما را در نیت سوم واضح داده است.

۵- سفری مفید در پیش دارید. قرض ادا می‌شود. بیمار شما چند ماه دیگر بهبود می‌یابد. از مسافر که کار‌های او در شرف انجام است، خبر‌های خوش دریافت می‌کنید، اما تغییر شغل و خرید فروش در این موقعیت نفعی برای شما ندارد. نوزادی که می‌خواهید در راه است. مطلبی را که به دنبال آن کنجکاو هستید تا ده روز دیگر عملی و روشن می‌شود.

۶- ویژگی‌های شما عبارت اند از: عاقل و دانا، با نمک، خوش تیپ، خوش برخورد، رام، سیاستمدار، زرنگ، رک، باسلیقه، اهل تعریف، مشاوری خوب، نصیحت کن، قدر شناس، صلح جو، با محبت، سخاوتمند، بلند نظر، غیر حسود، خوش بین، با وفا، وابسته به خانواده، طناز، نجیب، با وقار و اهل میهمانی و گردش.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
اخبار مرتبط
مجله زندگی
ارسال نظر