واکنش علی مطهری به حمله سپاه به اسرائیل

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله تلافی‌جویانه نیرو‌های مسلح ایران به سرزمین‌های اشغالی، گفت: عملیات بامداد امروز نیرو‌های مسلح غرور آفرین و قابل تحسین بود چرا موجب افزایش غرور و عزت ملی شد.
واکنش علی مطهری به حمله سپاه به اسرائیل
کد خبر : ۶۲۸۹۰

علی مطهری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله تلافی‌جویانه نیرو‌های مسلح ایران به سرزمین‌های اشغالی، گفت: عملیات بامداد امروز نیرو‌های مسلح غرور آفرین و قابل تحسین بود چرا موجب افزایش غرور و عزت ملی شد.

 وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در چند سال گذشته چندین فرمانده نیروی قدس و دانشمند هسته‌ای را ترور کرده بود و باید انتقام سختی از این رژیم گرفته می‌شد، تصریح کرد: پاسخ ایران به حمله رژیم صهیونیستی، مطابق قوانین بین‌ا‌لمللی و حقوق مشروع نظام جمهوری اسلامی ایران بود؛ سپاه پاسداران بامداد امروز با این عملیات انتقام مردم مظلوم غزه را هم از رژیم صهیونیستی گرفت و باعث خوشحالی و امیدواری در جبهه مقاومت شد.

مطهری با بیان اینکه، انتظار می‌رود همه کشور‌های اسلامی از ایران به دلیل مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی حمایت کنند، تصریح کرد: اگر رژیم صهیونیستی اقدام دیگری علیه ایران و منافع ایران بکند، باید این‌بار با پاسخ بسیار شدید مواجه شود؛ رژیم صهیونیستی باید بداند که ایران می‌تواند با توان بسیار بالایی سرزمین‌های اشغالی را شخم بزند و اگر این رژیم دنبال ماجراجویی باشد، ایران باید از فرصت استفاده و ضربه نهایی را به رژیم صهیونیستی وارد کند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از سال ۱۹۷۳ که مصر و سوریه به رژیم صهیونیستی حمله کردند، هیچ کشور دیگری به اسراییل حمله نکرده بود و این ذهنیت که کسی نمی‌تواند به سرزمین‌های اشغالی حمله کند در حال تقویت بود که ایران این ذهنیت را از بین برد، گفت: ایران ثابت کرد که شجاعت لازم را برای مقابله با رژیم صهیونیستی را دارد و آنچه درباره توان نظامی این رژیم گفته می‌شود، بلوف است.

وی، عملیات سپاه علیه رژیم صهیونیستی را یک نطقه عطف در تاریخ فلسطین دانست و گفت که ایران معادله مواجه و مقابله با رژیم صهیونیستی را ارتقا داده است و رژیم صهیونیستی دیگر هیچ وقت به شرایط قبل از طوفان الاقصی باز نخواهد گشت.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر