قتل دختر جوان در یک قدمی خانه پدری | ۱۷ ضربه چاقو توسط دوست‌پسر سابق

پسر جوان اقدام به قاپیدن گوشی موبایل دختر جوان می‌کند که در برابر مقاومت قربانی جنایت قرار می‌گیرد و در ادامه پسر آشنا اقدام به چاقوکشی مرگبار می‌کند.
قتل دختر جوان در یک قدمی خانه پدری | ۱۷ ضربه چاقو توسط دوست‌پسر سابق
کد خبر : ۶۲۹۴۳

دختر جوان درخیابان گاندی و در یک قدمی خانه پدرش هدف ضربات مرگبار پسر آشنا در خیابان قرار گرفت.

ساعت ۱۱ صبح امروز ماموران ۱۰۳ گاندی در جریان کشف جسد زن جوانی در یک قدمی خانه شان در خیابان زرگنده خیابان نونهالان محله گاندی قرار گرفتند و با حضور ماموران در محل ماجرای به بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران مخابره شد.

کارآگاهان با حضور در صحنه جرم با جسد دختر جوانی که بیش از ۱۷ ضربه چاقو قرار گرفته بود روبرو شدند و بررسی‌ها نشان از آن داشت که این زن در نزدیکی خانه شان به قتل رسیده است.

تیم جنایی در تحقیقات میدانی پی بردند که از چند روز قبل پسر جوانی در اطراف خانه زن جوان پرسه می‌زده و در انتظار دختر جوان بوده است تا اینکه صبح امروز دختر جوان که در نزدیکی خانه پدرش بوده با پسر جوان که با هم مدتی در ارتباط بودند روبرو می‌شود و پسر جوان اقدام به قاپیدن گوشی موبایل دختر جوان می‌کند که در برابر مقاومت قربانی جنایت قرار می‌گیرد و در ادامه پسر آشنا اقدام به چاقوکشی مرگبار می‌کند.

کارآگاهان در گام بعدی اطلاع پیدا کردند که دختر جوان با توجه به اختلافاتی که با پسر جوان داشته سعی بر پایان دادن به این ارتباط داشته که پسر جوان اصرار به ادامه داشته و همین اختلافات باعث شده تا پسر جوان دست به قتل هولناک دختر جوان در خیابان گاندی بزند.

بنا بر این گزارش، جسد دختر جوان برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی عامل قتل خونین در دستور کار کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
تابناک
مجله زندگی
ارسال نظر