جزئیات مهم درباره تعطیلی پنجشنبه یا شنبه | نتیجه نهایی در صحن مجلس مشخص می‌شود

معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: دولت لایحه تعطیلی یک روز دیگر به جز جمعه را به مجلس شورای اسلامی ارایه کرد و برای تصمیم نهایی درباره تعطیلی پنجشنبه یا شنبه باید منتظر رای مجلس بود.
جزئیات مهم درباره تعطیلی پنجشنبه یا شنبه | نتیجه نهایی در صحن مجلس مشخص می‌شود
کد خبر : ۶۳۸۶۳

سید محمد حسینی در حاشیه بازدید از بزرگترین مجتمع آموزشی، فرهنگی و تجاری در حال ساخت شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان سمنان اعلام کرد و گفت: دولت لایحه تعطیلی یک روز دیگر به جز جمعه را به مجلس شورای اسلامی ارایه کرد و برای تصمیم نهایی درباره تعطیلی پنجشنبه یا شنبه باید منتظر رای مجلس شورای اسلامی بود.


وی با بیان اینکه دولت در پیشنهاد لایحه اضافه شدن تعطیلات پایان هفته، روز خاصی را مشخص نکرده است گفت: اکنون افراد نظر بر این دارند که این روز در مجلس شورای اسلامی مشخص شود.


معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: هم‌اکنون در تهران و بسیاری مناطق کشور مدرسه‌ها، دانشگاه و برخی دستگاه‌های اجرایی پنجشنبه‌ها تعطیل است، اما برخی افراد به دلیل روابط تجاری و تعاملات، تعطیلی شنبه را مطرح می‌کنند


حسینی همچنین در بخش دیگری از سخنانش درباره با گرامیداشت هفته کار و کارگر افزود: دولت سیزدهم اهتمام ویژه به رفع مشکلات اقشار مختلف از جمله کارگران دارد که احیای واحد‌های راکد از جمله اقدام‌ها برای اشتغالزایی و رفع مشکل بیکاری این قشر است.


وی با اشاره به احیای بیش از هشت‌هزار و ۴۰۰ واحد تولیدی راکد در دولت سیزدهم، گفت: احیای واحد‌های راکد نقش مهم در ایجاد فرصت شغلی جدید، حفظ و تثبیت اشتغال دارد.


معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: اجرای طرح‌های عمرانی، اقتصادی، تولیدی و پیشران نقشی مهم در اشتغالزایی و حمایت از جامعه کارگری دارد.

مدیر مجتمع در دست احداث فرهنگی تجاری فرهنگیان سمنان گفت: با اشاره به پیشرفت ۲۵ درصدی این بنا از سال ۹۹ تاکنون گفت: ۲۰ میلیارد تومان برای این مجتمع که شامل نمایشکاه عرضه محصولات فرهنگی، فروشگاه، رستوران، انبار، سردخانه، کلاس‌های آموزشی و هنری، پردیس سینمایی و سالن اجتماعات است هزینه شده و برای تکمیل آن به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.


بگفته وی با راه اندازی این مجتمع زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر فراهم میشود.


 مجتمع فرهنگی تجاری فرهنگیان سمنان در زمینی به مساحت ۳۲۰۰ متررمربع با زیربنای ۸۲۰۰ متر در ۴ طبقه در حال ساخت است

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر