گمانه‌زنی‌ها درباره برکناری رئیس سازمان سینمایی | ماجرا چیست ؟

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که «محمد خزاعی» تا پایان دولت در سازمان سینمایی کشور به کار خود ادامه می‌دهد.
گمانه‌زنی‌ها درباره برکناری رئیس سازمان سینمایی | ماجرا چیست ؟
کد خبر : ۶۳۹۷۷

گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره برکناری محمد خزاعی از ریاست سازمان سینمایی کشور به گوش می‌رسد.

در چند روز اخیر شایعاتی مبنی بر برکناری و تودیع «محمد خزاعی» رئیس سازمان سینمایی از سمت خود منتشر شده بود که در نهایت «مهدی سموعی» رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب توییتی، به این شایعات پایان داد.

از پیش از برگزاری چهل و دومین جشنواره فیلم فجر، گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره احتمال تغییر محمد خزاعی در ریاست سازمان سینمایی کشور به گوش می‌رسد و گزینه‌های مختلفی هم برای جایگزینی او نام برده می‌شد؛ شایعاتی که در روز‌های اخیر داغ‌تر از قبل شده بود. 

به همین دلیل، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته (شنبه، هشتم اردیبهشت ماه)، در شورای زیرساخت این وزارتخانه، تمام شایعات را تکذیب کرده و گفته است محمد خزاعی تا پایان دولت سیزدهم در به کار خود ادامه می‌دهد.

این خبر توسط مهدی سموعی، مدیرکل روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شبکه ایکس (توئیتر) اعلام شده است. 

مهدی سموعی، مدیرکل روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشته است:

«شنبه در شورای زیر ساخت وزارت فرهنگ محمد خزاعی گزارش خوبی داد، به آقای وزیر شایعات اخیر را گفتم و جویا شدم. آقای اسماعیلی در جلسه و پشت بلندگو گفت:خزاعی کار‌های نیمه تمامی دارد که با مدیریت او تا پایان دولت به اتمام خواهد رسید. امروز خبر رکوردشکنی دیگری را از فروش سینما شنیدیم. از همکاران درخواست دارم به حاشیه‌ها توجه نکنند. تغییری در مدیریت سازمان سینمایی نداریم.»

در عین حال، برخی رسانه‌ها از «ابقای محمد خزاعی» خبر داده‌اند که با توجه به عدم استعفا یا برکناری رئیس سازمان سینمایی، خبر درستی نیست و وزیر ارشاد صرفا شایعات را تکذیب کرده است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایسنا
مجله زندگی
ارسال نظر