فال تاروت امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳​ | اینجا از اتفاقات مهم زندگیت باخبر شو

فال تاروت یکی از روش‌های پیش بینی آینده است که به وسیله‌ی کارت‌های تاروت انجام می‌شود. فال تاروت انواع مختلفی دارد مثل فال تاروت یهودی، فال تاروت رنگی، فال تاروت اصلی، فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر.
فال تاروت امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳​ | اینجا از اتفاقات مهم زندگیت باخبر شو
کد خبر : ۶۴۱۳۰

فال تاروت سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳​ را بخوانید تا از اتفاقات مهم پیش روی خود در این روز باخبر شوید.

فال تاروت یکی از روش‌های پیش بینی آینده است که به وسیله‌ی کارت‌های تاروت انجام می‌شود. فال تاروت انواع مختلفی دارد مثل فال تاروت یهودی، فال تاروت رنگی، فال تاروت اصلی، فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر. در این متن با ما همراه باشید تا فال تاروت کبیر را بخوانید.


یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند. تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین
کارت تاروت: کارت نه چوبدست

فروردینی ماهی جان، مدیریت زمان، مدیریت کار و مدیریت زندگی خود را بیاموزید. مدیریت رمز موفقیت است. مسئولیت‌های خود را به خوبی تقسیم کنید. ممکن است از کار احساس خستگی کنید، استرس ممکن است آسیب جدی به بدن شما وارد کرده باشد، اما کار‌هایی وجود دارد که می‌توانید برای بازسازی مجدد انجام دهید. آرام باشید و مطمئن باشید که استراحت و خواب کافی دارید. اگر خستگی و بی خوابی و مشکلات جسمی ادامه داشت، تحت درمان قرار بگیرید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت
کارت تاروت: کارت ده جام


اردیبهشت ماهی، شما از نظر ذهنی، جسمی و عاطفی موفق، ثروتمند هستید. امروز احساس فراوانی انرژی و رضایت می‌کنید. شما در حال لذت بردن از تمام لذت‌های دنیوی هستید که می‌تواند غذای مجلل، خوش ظاهر و لذت‌های نفسانی باشد. شما عمیقاً احساس مراقبت و مراقبت می‌کنید، اگر خودتان یک مادر هستید، ممکن است نقش مادرتان را عمیق‌تر از قبل بررسی کنید. لقاح در کارت است یا تولد فرزند ممکن است در خانواده اتفاق بیفتد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد
کارت تاروت: کارت دو جام

خرداد ماهی عزیز، پیوند متقابل، اشتراک، ازدواج، خواستگاری و نامزدی روی کارت است. تعهد، اعتقاد به یکدیگر در رابطه، پیوند شما را تقویت می‌کند. شما نیاز‌ها و خواسته‌های یکدیگر را در نظر خواهید گرفت. ممکن است جذابیت و افسون نیز وجود داشته باشد. این روز برای بیان احساساتتان خوب است، زیرا کسی که او را له کرده اید به خوبی پاسخ خواهد داد. ممکن است امروز برای کسی خاص باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین تیر
کارت تاروت: کارت شوالیه شمشیر

تیرماهی جان، شما این انفجار ناگهانی انرژی را داشته‌اید که شما را به جلو سوق می‌دهد و به شما انگیزه می‌دهد تا برای تحقق اهداف خود اقدام سریعی انجام دهید. امروز هم از نظر ذهنی و هم از نظر جسمی پرانرژی و سرزنده هستید. این زمانی است که شما در حال شروع یک پروژه جدید هستید و هیچ مانعی برای شما وجود ندارد. ارتباط خود را ملایم‌تر و دوستانه‌تر کنید. ممکن است تمایل داشته باشید که اظهارات خشمگینانه را به دیگران منتقل کنید، این عادت خود را بررسی کنید!

 

فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد
کارت تاروت: کارت دو چوبدست

مرداد ماهی، امروز احساس می‌کنید بسیار قوی و نوآور هستید. پیام یا خبر خوب از سرزمین‌های دور روی کارت است. رویکرد سازمان یافته و هماهنگ شما با مردم فوق العاده است. شما پروژه را تا پایان ترک نخواهید کرد. امروز فرصتی فرا خواهد رسید که می‌تواند پایه و اساس یک آینده بسیار موفق باشد. در تجارت شراکتی، می‌توان گفتگو‌های معناداری وجود داشت و وعده‌هایی داده می‌شد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت شش چوبدست

شهریور ماهی، شما در این موقعیت پیروز شده اید و اکنون زمان آن است که به موفقیت خود افتخار کنید. امروز ممکن است برای کاری که انجام داده اید جایزه، تحسین عمومی یا قدردانی از همسالان خود دریافت کنید. حتی ممکن است فقط یک ضربه زدن به پشت یا گرفتن تحسین یا قدردانی برای کار شما باشد. این امر اعتماد به نفس بالایی را در خود ایجاد می‌کند و به شما قدرت می‌دهد تا به تلاش خود ادامه دهید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین مهر
کارت تاروت: کارت ده شمشیر

مهرماهی عزیز، ممکن است احساس کنید که خود واقعی خود را از دست داده اید. مرز‌هایی که دیگران ایجاد می‌کنند باعث می‌شود نتوانید زندگی خود را بسازید. شما احساس خفگی، افسردگی می‌کنید و این در شخصیت شما نشان داده می‌شود. بیاموزید که درد و رنج خود را با کسانی که احساس نزدیکی می‌کنید به اشتراک بگذارید. اگر به دنبال شغل یا ارزیابی در شغل فعلی خود هستید، متوجه می‌شوید که همه جاده‌ها مسدود شده‌اند و چیزی در بشقاب شما نمی‌آید. شما به کمی زمان برای خودتان نیاز دارید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین آبان
کارت تاروت: کارت شش سکه 

آبان ماهی ها، شغل شما امروز می‌تواند بشردوستانه شود. شما به خیریه، رفاه اعتقاد دارید. یکی از نزدیکان شما ممکن است درخواست کمک مالی کند. شرایط کاری ممکن است سخت یا خسته کننده باشد. حوادث را مجبور نکنید؛ سعی کنید محدودیت‌ها را بپذیرید و زمانی را برای رسیدن به تعادل و هماهنگی پیدا کنید. به تدریج از این مرحله پر هرج و مرج خارج خواهید شد و علایق جدیدی کشف خواهید کرد. به این ترتیب رابطه شما بهبود می‌یابد و شما احساس خوشبختی بیشتری خواهید کرد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت پنج شمشیر

آذر ماهی جان، ممکن است همه چیز آنطور که در رابطه عاشقانه انتظار داشتید پیش نرود. ممکن است در اتحاد زناشویی، درگیری بین صاحبخانه و مستاجر دروغ باشد. وعده دروغ، عدم تعهد و محدودیت‌های مالی از دیگر احتمالات است. امروز اجازه ندهید دیگران از برنامه‌های کاری شما مطلع شوند، آنها را بسیار شخصی نگه دارید. ممکن است بی‌انصافی در بازی وجود داشته باشد و مردم نخواهند که شما را ببینند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین دی
کارت تاروت: کارت تک چوبدست

دی ماهی عزیز، جرقه جدیدی از خلاقیت و روحیه نوآورانه به شما انگیزه می‌دهد تا کاری متفاوت از دیگران انجام دهید. شما می‌توانید یک طاقچه برای خود ایجاد کنید. یک عملکرد عالی و فداکاری شما باعث ارتقای شما خواهد شد. احساس شادی و حیرت می‌کنید. خبر لقاح یا تولد فرزند در خانواده روی کارت است. یک پیام خوب روی کارت است.

 

فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن
کارت تاروت: کارت پنج سکه

بهمن ماهی عزیز، از دست دادن پول نشان داده شده است. شما در موقعیتی هستید که ترس از تنها ماندن، احساس رها شدن، نادیده گرفته شدن و ناخواسته بودن دارید. ممکن است از رویداد‌های گروهی حذف شوید یا توسط دیگران مورد انتقاد قرار بگیرید. شما نیاز مبرمی به حمایت و آرامش از جانب کسانی دارید که واقعاً اهمیت می‌دهند. سلامت فردی در خانواده ممکن است باعث نگرانی شما شود. اکنون زمان آن است که به توانایی‌های خود ایمان داشته باشید.

 

فال تاروت پیشگویی آینده امروز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت ملکه سکه

اسفند ماهی ها، شما زمان، پول و انرژی را برای خانه خود صرف می‌کنید تا آن را راحت‌تر کنید. خانواده برای بینش به دنبال شما خواهند بود. شما قادر خواهید بود به آنها کمک کنید. شما مراقب نیاز‌های دیگران، مراقبت و دلسوز هستید. برای حمایت‌های روحی، عاطفی و مالی آماده اید. این دوره زمانی است که می‌توانید کار‌های زیادی انجام دهید. شما از نظر شخصی و اقتصادی در حال رشد هستید. کسب درآمد خوب روی کارت است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر