قاتل مسلح خاله عروس و خواهر داماد دستگیر شد + جزئیات روز حادثه

پلیس بندرعباس رد ضارب را گرفته و برای دستگیری‌اش راهی محل اختفای او شده، اما وی مقاومت کرده و درگیری به‌وجود آمده است. در این درگیری ضارب تیر خورده و دستگیر و راهی بیمارستان شده است.
قاتل مسلح خاله عروس و خواهر داماد دستگیر شد + جزئیات روز حادثه
کد خبر : ۶۴۲۴۸

عامل تیراندازی در مراسم عروسی که باعث مرگ خاله عروس و خواهر داماد شده بود دستگیر شد.

جمعه گذشته در روستای الله‌آباد شهرستان عنبرآباد در استان کرمان مراسم جشن عروسی برپا بود و بسیاری از مردم روستا در این مراسم شرکت کرده بودند. داماد، جوانی اهل کرمان و عروس اهل بندرعباس بود و از آنجا که پدر داماد در روستای الله‌آباد زندگی می‌کرد، مراسم عروسی نیز در همان روستا برگزار شده بود. علاوه بر اقوام داماد و اهالی روستا، بستگان عروس نیز از بندرعباس راهی الله‌آباد شده بودند تا شروع زندگی زوج جوان را جشن بگیرند. از صبح جمعه هر دو خانواده در تکاپوی برگزاری مراسم بودند. بعد از اینکه خطبه عقد عروس و داماد خوانده شد، نوبت به جشن و پایکوبی رسید. همه چیز خوب پیش می‌رفت و همه خوشحال در انتظار ورود عروس و داماد به داخل سالن بودند که ناگهان حادثه هولناکی رخ داد.

وقتی عروس و داماد به مجلس رسیدند، همه شروع کردند به شادی کردن. بین مهمانان ۳ نفر از دوستان دوران سربازی داماد نیز حضور داشتند که از بندرعباس خود را به مراسم رسانده بودند.

منصور بهمنی، دهیار روستای الله‌آباد عنبرآباد در گفتگو با همشهری می‌گوید: یکی از دوستان داماد با خود کلت کمری آورده بود تا مطابق رسم غلطی که در بعضی از عروسی‌ها وجود دارد، با آن تیراندازی کند. او شروع به رقصیدن کرد، اما چون مشروبات الکلی مصرف کرده بود، حالت عادی نداشت و در همان حال ناگهان سلاحش را به‌دست گرفت و شروع به تیراندازی کرد. او ادامه می‌دهد:، چون حال پسر جوان خوب نبود، نمی‌دانست که سر اسلحه را به کدام سو گرفته است. او چند گلوله شلیک کرد و ناگهان خواهر داماد در اثر اصابت گلوله به سرش نقش زمین شد. وقتی این اتفاق افتاد، ضارب که همچنان در حال رقص بود، از سر و صدای موزیک متوجه کارش نشد و باز هم شلیک کرد که این بار خاله عروس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و گلوله به شکمش خورد و بر زمین افتاد.

بهمنی می‌افزاید: با جیغ و فریاد مهمانان همه متوجه این حادثه و گلوله خوردن این خانم جوان شدند. پس از آن بود که همهمه به پا شد و عروسی با شیون مهمانان و خانواده عروس و داماد به عزا تبدیل شد. شب زیبایی که عروس و داماد انتظارش را داشتند یکباره به شب عزای ۲ دختر جوان تبدیل شد. خانواده‌ها همه تلاش خود را کردند تا دختران را به بیمارستان برسانند، اما کار از کار گذشته بود و هر دو جان خود را از دست داده بودند. از سوی دیگر ضارب وقتی متوجه شد چه حادثه‌ای رخ داده است، به همراه یکی از دوستانش فرار کرد و به بندرعباس گریخت. دهیار الله‌آباد ادامه می‌دهد: دوست سوم که راننده بود، توسط پلیس دستگیر شد. مأموران پلیس با حضور در محل حادثه تحقیقات خود را آغاز کردند. پلیس وقتی متوجه شد که ضارب فرار کرده است در تحقیقاتی که انجام داد، رد ضارب را در بندرعباس شناسایی کرد.

بهمنی اضافه می‌کند: روز‌یکشنبه که به اداره آگاهی رفته بودم، متوجه شدم که پلیس بندرعباس رد ضارب را گرفته و برای دستگیری‌اش راهی محل اختفای او شده، اما وی مقاومت کرده و درگیری به‌وجود آمده است. در این درگیری ضارب تیر خورده و دستگیر و راهی بیمارستان شده است تا بعد از معالجه به مراجعه قضایی تحویل داده شود.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر