خبر فوری برای داوطلبان آزمون استخدامی آموزگاری

وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: در آزمون مشاغل کیفیت بخشی، حدود ۱۹ هزار و ۲۰۰ مربی پرورشی، ورزشی، مراقب سلامت و مشاور جذب خواهند شد که از اول مهر امسال وارد آموزش و پرورش می‌شوند.
خبر فوری برای داوطلبان آزمون استخدامی آموزگاری
کد خبر : ۶۴۳۰۳

آزمون استخدامی «معلم پرورشی» و «ورزش» امروز برگزار می‌شود.
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: در آزمون مشاغل کیفیت بخشی، حدود ۱۹ هزار و ۲۰۰ مربی پرورشی، ورزشی، مراقب سلامت و مشاور جذب خواهند شد که از اول مهر امسال وارد آموزش و پرورش می‌شوند. نتیجه آزمون استخدامی «معلم پرورشی» و «ورزش» نیمه دوم خرداد اعلام می‌شود.

رضامراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه طبق قانون این افراد باید امتیازاتی بدست بیاورند تا مشمول رتبه بندی شوند، گفت: تلاش می‌شود از همان ابتدا این افراد مشمول رتبه‌بندی شوند. وزیر آموزش‌وپرورش درباره برنامه‌های استخدامی سال آینده این وزارتخانه گفت: برنامه‌های سال ۱۴۰۴ و کار برنامه‌ریزی سال آینده، بعد از اجرای آزمون‌ها و اواسط فصل پاییز شروع می‌شود.


ثبت نام آزمون استخدامی مشاغل کیفیت‌بخشی وزارت آموزش‌وپرورش در راستای اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و بنا بر مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام ۱۹ هزار و ۱۷۹ نفر مربی امور تربیتی و سبک زندگی، مربی امور تربیتی و مشاوره، مربی تربیت بدنی و سلامت و مشاور تخصصی، ۱۷ بهمن امسال آغاز و مقرر شده بود ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ برگزار، اما با تغییر زمان آزمون، برگزاری آن به جمعه چهاردهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ موکول شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر