چرا حقوق این معلمان در فروردین ماه افزایش پیدا کرد؟

همکارانی که در فروردین ماه، حقوق دریافت کرده اند، علاوه بر حقوق خود، مقارن با شامگاه یازدهم اردیبهشت رفاهیات نیز دریافت کرده‌اند. این رفاهیات شامل مقداری مبلغ ریالی به مناسبت یادبود استاد مطهری است.
چرا حقوق این معلمان در فروردین ماه افزایش پیدا کرد؟
کد خبر : ۶۴۴۱۳

اخبار فرهنگیان نوشت: همکارانی که در فروردین ماه، حقوق دریافت کرده اند، علاوه بر حقوق خود، مقارن با شامگاه یازدهم اردیبهشت رفاهیات نیز دریافت کرده‌اند. این رفاهیات شامل مقداری مبلغ ریالی به مناسبت یادبود استاد مطهری است.

لازم بذکر است در کل سال مالی، این رفاهیات به منظور بهبود شرایط زندگی و رفاه کارکنان دیگر ارائه می‌شود. این مزایا شامل مواردی مانند کمک هزینه‌های درمانی، بیمه‌های تکمیلی، وام‌های کم‌بهره، یارانه‌های غذا و حمل‌ونقل و سایر امکانات رفاهی است. این اقدام با هدف افزایش رضایت شغلی و بهبود کیفیت زندگی کارکنان انجام می‌شود و نشان‌دهنده توجه ویژه به رفاه و آسایش کارکنان دیگر ارگان‌ها در ماه است.

برای همکارانی که واریز نشده است؛ با مراجعه به امور مالی ادارات اسامی خود را در لیست جاماندگان ثبت کنند.

هیچ گونه تغییری در فرایند عضویت صندوق ذخیره بوجود نیامده است.

فقط همکاران جدید الاستخدام و یا همکارانی که تاکنون عضو صندوق ذخیره نبوده اند می‌توانند جهت عضویت در صندوق و بهره مندی از مزایای این صندوق از جمله لیزینگ فرهنگیان با حداقل ۳درصد به کارشناسی تعاون مراجعه نمایند. (دقت بفرمایید اجباری در عضویت نیست و کاملا اختیاری می‌باشد).
ضمنا همکارانی که عضو صندوق ذخیره بوده و تمایل به افزایش درصد عضویت دارند میتوانند به کارشناسی تعاون مراجعه نمایند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر