خواهرزاده به‌خاطر پول دایی و خاله‌اش را کشت

مسعود سنگی برداشت و ضربه‌ای به سر دایی‌اش زد. بعد هم با چوبه ضربه‌ای به پای خاله‌اش زده و زمانی که زن جوان روی زمین افتاد با سنگ به سر او نیز کوبید و متواری شد.
خواهرزاده به‌خاطر پول دایی و خاله‌اش را کشت
کد خبر : ۶۴۵۱۳

مرد جوان که در اقدامی هولناک دایی و خاله‌اش را به قتل رسانده بود با تماس یک مرد دامدار از سوی پلیس دستگیر شد.

چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت امسال مرد دامداری در تماس با پلیس گفت: لحظاتی قبل در حال تزریق واکسن به دام‌هایم بودم که ناگهان مسعود یکی از اهالی روستایمان را دیدم که با دایی و خاله اش دعوا می‌کرد. مسعود سنگی برداشت و ضربه‌ای به سر دایی‌اش زد. بعد هم با چوبه ضربه‌ای به پای خاله‌اش زده و زمانی که زن جوان روی زمین افتاد با سنگ به سر او نیز کوبید و متواری شد.

با تماس مرد دامدار، بلافاصله کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت راهی قیامدشت شده و با جسد خواهر و برادر جوان مواجه شدند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که قاتل با دایی و خاله اش بر سر تقسیم ارثیه میلیاردی خانوادگی اختلاف داشته و آنها را با سنگ به قتل رسانده است.

تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان جنایی موفق شدند متهم را دستگیر کنند. وی که وضعیت روحی مناسبی نداشت در تحقیقات مدعی شد به خاطر اختلاف بر سر ارثیه خانوادگی مرتکب قتل‌ها شده است. وی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر