فال روزانه بر اساس ماه تولد امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

 فال روزانه بر اساس ماه تولد و سیاره‌ی مربوط به شخص که همان سیاره ماه تولد می‌باشد پیش بینی می‌شود. در ادامه شما در حال خواندن فال روزانه سه شنبه ۱۸ اردیبهشت هستید.
فال روزانه بر اساس ماه تولد امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳
کد خبر : ۶۴۵۵۸

فال روزانه اعتقاد مثبتی درباره روزی که می‌خواهیم شروع کنیم می‌دهد. فال روزانه ممکن است برای برخی نشان دهنده روز‌های عالی و برای برخی روز‌های ناامید کننده باشد، اما آنچه فال روزانه به شما اطلاع می‌دهد همان باور درونی تان است که شما را سوق به شادی یا غم می‌دهد.

 فال روزانه بر اساس ماه تولد و سیاره‌ی مربوط به شخص که همان سیاره ماه تولد می‌باشد پیش بینی می‌شود. در ادامه شما در حال خواندن فال روزانه سه شنبه ۱۸ اردیبهشت هستید.


فال روزانه برای متولدین فروردین ماه
چند وقتی است که برخی از کارهایتان را پشت گوش می‌اندازید، اما دیگر بس است. از همین امروز که انرژی زیادی دارید اولین قدم را بردارید. ممکن است که تلفن‌های مدام تمرکز شما را از بین ببرند، به همین دلیل سعی کنید که برای مدتی آن را از خودتان دور کنید. به زودی خبری به گوش تان می‌رسد که به نیمی از نگرانی هایتان پایان می‌دهد و فضا برای اتفاقات بهتر باز خواهد شد. زمان عمل به یکی از قول هایتان فرا رسیده، آنرا پشت گوش نیاندازید وگرنه هیچ کس روی حرف‌های شما حساب نخواهد کرد. نامه‌ای دریافت خواهید کرد. اتفاقات تازه‌ای برایتان پیش می‌آید. چشمتان به روی واقعیتی باز می‌شود. مراقب باشید، شاید لازم است این بار کمی عصبانیت به خرج دهید. نرمش بیش از حد در کارهایتان به ضرر شما تمام می‌شود. حواستان باشد، هرچه پیش آمد یا هر اتفاقی برایتان رخ داد، شما نباید راهتان را عوض کنید.


فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه
امروز با دوست یا یکی از اعضای خانواده تان برای موضوعی برنامه ریزی می‌کنید. اگر چه ممکن است که کارهایتان طبق برنامه پیش نرود، اما در نهایت تمام آنها به بهترین شکل ممکن عملی می‌شوند. فقط کافی است که از حرکت نایستید و به راهتان ادامه دهید. شما فرد ایده آلیستی هستید که می‌خواهید همه چیز مطابق میل شما پیش رود، اما گاهی باید آنچه سرنوشت برایتان رقم می‌زند را بپذیرید. شما به هدف هایتان می‌رسید، اما کمی دیرتر از آنچه انتظارش را دارید. تحت هر شرایطی امید و انگیزه خود را از دست ندهید. در زندگی‌تان پیگیر باشید و اینقدر به مسائل با دید منفی نگاه نکنید این کار باعث می‌شود که به سلامتی‌تان آسیب برسد. واقع بین باشید تا به موفقیت برسید. فراغ و دوری سخت است، اما به زودی روز‌های هجران به پایان می‌رسد و وصال حاصل می‌شود. به نیازمندی کمک کنید و مطمئن باشید که این کمک همیشه و همه جا به شما کمک خواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه
یکی از نزدیکان تان به دلیل فشار‌هایی که اخیرا به او وارد شده، صبر خود را از دست داده و زود از کوره در می‌رود. حتی ممکن است که بر سر شما هم داد بزند. این موضوع شما را نگران می‌کنید، زیرا دلیل تغییر رفتار‌های او را نمی‌دانید. در این شرایط بهتر است که با او صحبت کنید و به او بفهمانید که شرایط اش را درک می‌کنید. نشان دهید که حامی او هستید و تنهایش نمی‌گذارید. به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می‌شود، اگر چه تمایل زیادی به آن ندارید، اما بد نیست که در موردش فکر کنید. علی رغم میلتان در جمعی حضور پیدا خواهید کرد. کسی از شما تقاضایی دارد که بیجا نیست، بهتر است با مشکلاتتان کنار بیایید و او را کمک کنید. فکر‌های سازنده بکنید تا اتفاق‌های خوب بیافتند. این طور که منفی بافی می‌کنید و انرژی منفی که به اطرافتان پراکنده می‌کنید در‌های باز را هم به رویتان می‌بندد. برای خودتان گل بخرید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه
یک ایمیل یا تلفن کاری به شما می‌شود که کمی ناراحت تان می‌کند، از این رو که باید زمان بیشتری را به کار کردن بگذرانید. شما احساس می‌کنید که رفتاری که با شما دارند ناعادلانه نیست، پس اگر دوست ندارید آن را بپذیرید، از همان اول پاسخ منفی دهید. ارتباط تان را نیز با آن شخص کمتر کنید تا فکر سو استفاده از شما را از سرش بیرون کند. به زودی شجاعت لازم را برای اعترافی عاشقانه به دست خواهید آورید و تغییرات مثبت آن را در زندگی تان خواهید دید. هیچ کس جز خودتان نمی‌تواند شادی را به زندگی‌تان بیاورد. به جای حرف زدن عمل کنید. کاری را باید هر چه زودتر شروع کنید بهانه نیاورید و زمان خود را به بطالت نگذرانید، بهتر است با قدم‌های کوچکتر شروع کنید به نفعتان است، اینکه بخواهید یکباره سنگ بزرگی را بلند کنید باعث می‌شود همه‌ی توانایی‌هایتان را زیر سوال ببرید.


فال روزانه برای متولدین مرداد ماه
خودتان را برای وقوع اتفاقی آماده کرده اید، اما این اتفاق خیلی راحت از آنچه شما انتظارش را داشته اید می‌گذرد. البته شاید مجبور شوید مقداری از پول‌هایی که ذخیره کرده اید را نیز خرج کنید، اما نگران نباشید، زیرا تمام آنها به دست تان باز خواهد گشت. اگر مجرد هستید، فردی نظر شما را جلب می‌کند، اما بهتر است که گول ظاهر را نخورید. شاید اکنون زمان مناسبی برای ایجاد تغییرات در رابطه عاطفی تان نباشد. پس فعلا صبر کنید تا زمان موعود فرا رسد. در رابطه با شخصی قضاوت‌های نادرستی انجام می‌دهید، در نگاه و افکارتان تجدید نظر کنید و گرنه شرمنده خودتان می‌شوید. زندگی شما در گذشته گره‌های بسیاری داشته، اما این دلیل نمی‌شود نا امید باشید و دست روی دست بگذارید بهتر است تا قدرت و توان کار کردن دارید برای جبران گذشته و فردای بهتر دست به کار شوید.فال روزانه برای متولدین شهریور ماه
امروز در خانه تان اتفاقی مثل خرابی وسایل خانه یا پمپ آب می‌افتد. اگر چه اکنون سرتان به شدت شلوغ است، اما اگر آنها را به فردا موکول کنید، شرایط برایتان سخت‌تر خواهد شد. پس بهتر است همین امروز برای درست کردن آنها اقدام کنید. موضوعی میان شما و شریک زندگی تان را شکراب کرده است. اگر چه از بیان احساسات واقعی تان می‌ترسید، اما بهتر است آنچه در دلتان می‌گذرد را به زبان آورید. احتیاجی به عصبانی شدن نیست، همین که اعتماد به نفس تان را بالا ببرید، بسیاری از مسائل حل می‌شود. شما نمی‌دانید آینده چی خوابی برایتان دیده، کاری امروز را به فردا نیندازید تضمینی نیست فردا همچنان فرصت باقی باشد. قدر عزیزی را بیشتر بدانید و با او به نیکی رفتار کنید و با ادب سخن بگویید. برای رفتن به جای دل دل نکنید و اگر نه وسوسه رفتن و افسوسش همیشه با شما خواهد ماند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه

امروز خبری به گوش تان می‌رسد که کمی گیج تان می‌کند. اما نگران نباشید، زیرا این موضوع شامل حال شما نمی‌شود. پس بهتر است که آن را از ذهن تان دور کنید. اخیرا بحثی میان شما و یکی از نزدیکان تان رخ داده که شما را نگران کرده است، اما بدانید که جای هیچ نگرانی وجود ندارد. اگر کلامی که به زبان می‌آورید سنجیده باشد و به نرمی ادا شود، همه چیز به شرایط طبیعی خود باز خواهد گشت. قرضی دارید ولو اندک اندک پس بدهید. شخصی را دوست دارید و شادی‌تان در گرو بود و نبود اوست او نیز همین احساس را به شما دارد. این روز‌ها بیش از حد به یک تعطیلات یا استراحت کوتاه احتیاج دارید شما جسما و روحا بیش از حد از خودتان کار کشیده‌اید و فشار را تحمل کرده‌اید حالا، اما خسته‌اید دیگر توانی برای ادامه ندارید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه

فردی برای کمک نزد شما می‌آید. اگر چه حل کردن آن کار زمان بری است، اما به آن شخص و اطرافیان تان آرامش می‌دهد، پس تلاش خود را بکنید. مطمئنا خوبی شما جبران خواهد شد. موضوعی در رابطه با روابط عاطفی ذهن تان را درگیر کرده، اما تظاهر می‌کنید که چنین نیست. اینکه سرتان را مانند کبک در برف کرده اید تنها به خودتان آسیب می‌رساند. پس به جای این که فرصت هایتان را از دست دهید، آگاهانه راهی را که خودتان فکر می‌کنید درست است پیش بگیرید. به تصورات خود بیش از حد پروبال می‌دهید، رویاپردازی برای شما لازم است، اما نه در این حد که باعث سقوطتان شود. اکنون زمان آن فرارسیده که یک پرش برای آینده‌ای بهتر داشته باشید. راز خود را به هر کسی نگویید و مراقب وسوسه‌های شخصی در اطرافتان باشید. نیتی که در دل دارید بسیار نیکوست، اما برای رسیدن به آن صبر و کوشش بیشتری لازم است.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه
فردی قصد دارد که به طور پنهانی به شما نزدیک شود. بهتر است که از این کار او جلوگیری کنید، زیرا که در زندگی تان اختلال ایجاد می‌کند. شاید اگر واضح‌تر اعتقادات و نظرات خود را بیان کنید، دیگران اجازه سواستفاده به خودشان ندهند. اگر این روز‌ها تمرکزتان را بیشتر روی کارتان بگذارید، بازدهی بهتری خواهید گرفت. شریک زندگی شما به زودی موضوعی را با شما در میان می‌گذارد. به جای این که به سرعت به او پاسخ دهید، اول خوب فکر کنید. برای حل مشکلاتتان باید بیشتر مطالعه کنید و از افراد با تجربه مشاوره بگیرید. در مورد نیتی که در سر دارید، بهتر است هر چقدر هم که از انتظار خسته شده‌اید، اما بی گدار به آب نزنید. این مسئله‌ای نیست که بشود در موردش اشتباه کرد. برای رساندن خبری عجله نکنید و کمی دست نگهدارید. این خبر اگر از طرف کس دیگری شنیده شود بهتر است.

فال روزانه برای متولدین دی ماه

امروز خبری از یک دوست قدیمی و دور می‌شنوید. بدون قضاوت بهتر است تا زمانی که با دوستان تان صحبت کنید، منتظر بمانید. مطمئنا فردا ذهن شما نیز آزادتر خواهد شد و منطقی‌تر تصمیم می‌گیرید. از آنجا که شما عادت دارید ناراحتی تان را پشت کارهایتان پنهان کنید، امروز نیز این اتفاق برایتان می‌افتد. اما این کار در دراز مدت می‌تواند نتایج منفی بر جسم و روح تان وارد کند؛ بنابراین قبل این که خودتان را با خودخوری نابود کنید، حرف هایتان را با شخص دیگری در میان بگذارید. اجازه ندهید حرفی که شخصی حسود به شما می‌زند روحیه‌تان را تضعیف کند و روی عملکردتان تاثیر بگذارد. شخصی وارد زندگی‌تان شده و هم صحبتتان خواهد شد تا به او اعتماد ندارید و امتحانش را پس نداده راز دلتان را به او نگویید. اتفاقی می‌افتد و شما در کمال ناباوری حرف‌هایی خواهید شنید که بسیار خوشحال و شادتان می‌کند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه
از یکی از اطرافیان حرفی می‌شنوید که ذهن تان را درگیر می‌کند. اگر چه شما تا به حال بی تفاوت بوده اید، اما این بار جور دیگری عکس العمل نشان می‌دهید که اصلا در حدتان نیست. بهتر است در این مورد با چند نفر دیگر از دوستان تان مشورت کنید. در این ارتباطات نه تنها راه حل مناسب را پیدا خواهید کرد بلکه رابطه شما نیز قوی‌تر از قبل می‌شود. پولی به دست تان می‌رسد که انتظارش را نداشته اید، اما حواس تان باشد که آن را چگونه خرج می‌کنید. اسراف در چنین شرایطی اصلا به صلاح تان نیست. صدقه دادن را فراموش نکنید، بلایی را از شما دور می‌کند. شما به راحتی نمی‌توانید هیجانات و صحبت‌هایتان را کنترل کنید، شاید به نظرتان آنچه بر زبان می‌آورید بی اهمیت و کوچک باشد و تاثیرش بر دیگران ناچیز به نظر برسد، بهتر است تجدید نظر کنید و به صحبت‌هایتان دقت کنید وگرنه ممکن است از همین صحبت‌ها بر علیه‌تان استفاده کنند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه

اختلاف نظر شما با یکی از نزدیکان تان موجب ناراحتی تان شده است. در این شرایط به جای عقب نشینی باید ارتباط تان را بیشتر کنید. این سوتفاهمی است که با حرف زدن برطرف می‌شود؛ بنابراین عقب ننشینید. با مشکلی در محیط کار دست و پنجه نرم می‌کنید که کمی نگران تان کرده است. غرورتان را کنار بگذارید و از دیگران کمک بگیرید. مطمئنا آنها نیز روزی به شما احتیاج خواهند داشت. به زودی خبر خوب از طریق دوستی می‌شنوید که تمام شک و دودلی هایتان را دور می‌کند. حواستان باشد بی احتیاطی نکنید و در کار‌های خود با بی دقتی عمل نکنید، اگر حواستان نباشد وقتی به خودتان می‌آیید که می‌بینید خرابکاری کرده‌اید که حالا مجبورید تاوانش را چند برابر پس بدهید. اکنون زمان مناسبی برای شروع کاری جدید است، برخیزید و با امید به فردا و با بهره گیری از استعدادهایتان به سوی هدفتان حرکت کنید.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر