قرارداد یحیی گل محمدی و باشگاه تراکتور به کجا رسید ؟

در حالی که هم باشگاه تراکتور و هم یحیی گل‌محمدی مذاکرات رسمی را تایید کرده‌اند، هنوز نتیجه خاصی حاصل نشده و فعلاً تراکتور توسط «حمید مطهری» دستیار سابق یحیی در پرسپولیس مدیریت می‌شود.
قرارداد یحیی گل محمدی و باشگاه تراکتور به کجا رسید ؟
کد خبر : ۶۴۵۷۵

جزئیات تازه در خصوص قرارداد یحیی گل محمدی و باشگاه تراکتور منتشر شده است.

در حالی که هم باشگاه تراکتور و هم یحیی گل‌محمدی مذاکرات رسمی را تایید کرده‌اند، هنوز نتیجه خاصی حاصل نشده و فعلاً تراکتور توسط «حمید مطهری» دستیار سابق یحیی در پرسپولیس مدیریت می‌شود.

«یحیی گل‌محمدی»، سرمربی قبلی پرسپولیس که در میانه فصل استعفا داد، گزینه اصلی هدایت تراکتور است؛ با این وجود و در حالی که هم باشگاه تراکتور و هم یحیی گل‌محمدی مذاکرات رسمی را تایید کرده‌اند، هنوز نتیجه خاصی حاصل نشده و فعلاً تراکتور توسط «حمید مطهری» دستیار سابق یحیی در پرسپولیس مدیریت می‌شود.

در این بین، گفته می‌شود مشکلاتی غیرفوتبالی دلیل تاخیر در امضای قرارداد بین طرفین است.

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل تراکتور در مصاحبه‌ای، با تایید وجود برخی مشکلات گفت که در این زمینه خود یحیی باید همکاری کند. با این حال، گل‌محمدی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که منع قانونی برای کار کردن در ایران ندارد.

طبق اطلاعاتی که به دست رسیده است، هر دو طرف درست می‌گویند! هم نصیرزاده که می‌گوید مشکلاتی غیرفوتبالی وجود دارد و هم یحیی که می‌گوید منع قانونی برای کار کردن ندارد. اتفاقاً پیچیدگی ماجرا هم همین‌جاست.

یحیی گل‌محمدی می‌گوید منع قانونی ندارد، چون هیچ نامه رسمی یا حکم قانونی در این زمینه برای او مبنی بر ممنوع‌الکار بودن صادر نشده است. نصیرزاده می‌گوید مشکلاتی وجود دارد، چون برخی نهاد‌های خاص در استان آذربایجان شرقی به صورت شفاهی با مربیگری یحیی گل‌محمدی در تراکتور مخالف هستند.

در همین زمینه، اطلاعات رسیده، حاکی از آن است که گویا محمدرضا زنوزی، مالک تراکتور و برخی مدیران تیم با امام جمعه شهر تبریز هم دیدار کردند تا با وساطت او مشکل برطرف شود و نهاد‌های مخالف مجوز کار گل‌محمدی را صادر کنند، اما این ملاقات به نتیجه خاصی ختم نشده است.

یک منبع آگاه گفت: نهاد‌های مذکور از یحیی گل‌محمدی خواسته‌اند تعهدنامه‌ای را امضا کند تا بتواند مشغول کار شود. از جزئیات این تعهدنامه خبری در دست نیست، اما یحیی گل‌محمدی با امضای آن مخالفت کرده است. این منبع آگاه به خبرنگار اعتماد گفت، تعهدنامه‌ای که مقابل یحیی گذاشته‌اند مثل همان تعهدنامه‌ای است که ابتدای فصل مقابل جواد نکونام قرار دادند تا با امضای آن بتواند مجوز نشتسن روی نیمکت استقلال را به دست بیاورد و سرمربی استقلال آن را امضا کرد.

حال باید دید طی روز‌های آینده، آیا مشکل یحیی گل‌محمدی با تراکتور برطرف می‌شود یا خیر.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
اعتماد
مجله زندگی
ارسال نظر
نظرات بینندگان
داود
ارسالی در
فیفا یه باره بایدفوتبال ایرانو تعلیق کنه که سیاسیون سرشونو ازتو فوتبال بکشن بیرون