پیداشدن جسد در چمدان | نامادری حسود پسر ۱۱ ساله را با ۱۸ ضربه چاقو کشت

جسد وی زیر یک پل، صد‌ها کیلومتر دور‌تر از خانه‌شان داخل یک چمدان پیدا شد. او بر اثر ۱۸ ضربه چاقو، ضرب و شتم و شلیک یک گلوله به سر به قتل رسیده بود.
پیداشدن جسد در چمدان | نامادری حسود پسر ۱۱ ساله را با ۱۸ ضربه چاقو کشت
کد خبر : ۶۴۵۹۰

نامادری حسود که پسر ۱۱ ساله همسرش را با ۱۸ ضربه چاقو و شلیک یک گلوله به قتل رساند، از سوی دادگاهی در آمریکا مجرم شناخته شد.

به گزارش میرر، ۲۵ ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی، مردی به نام آل اشتاوچ که در گارد ملی آمریکا خدمت می‌کرد برای مأموریت از خانه‌اش خارج شد. او پس از جدایی از همسرش با زنی به نام لتسیا ازدواج کرده بود همراه او و فرزندش زندگی می‌کرد. اما ۲ روز بعد از رفتن آل به مأموریت بود که لتسیا با پلیس تماس گرفت و آنها را در جریان گم شدن فرزند شوهرش به نام گنون قرار داد. او به پلیس گفت که گنون به خانه یکی از دوستانش رفته و دیگر برنگشته، اما وقتی آل از مأموریت برگشت، ادعای همسرش را باور نکرد. او مأموران را متقاعد کرد تا تحقیقات شان را با جدیت بیشتری انجام دهند. در روز‌های بعد، پلیس و ده‌ها نفر از مردم محلی به جست‌وجو برای پیدا کردن گنون پرداختند؛ اما ردی از او به دست نیامد. در این بین رفتار لتسیا، نامادری گنون، مشکوک به‌نظر می‎رسید. پلیس در تحقیقات بعدی، اتاق خواب گنون را بازرسی و ردی از خون روی تختخواب او و فرش اتاقش پیدا کرد. پلیس که به نامادری گنون مشکوک شده بود، او را زیرنظر گرفت. این زن هر بار داستان جدیدی از گم شدن گنون مطرح می‌کرد. او حتی یک‌بار ادعا کرد که مردی به خانه آنها آمده و به او تجاوز کرده و گنون را ربوده است. بدین‌ترتیب با توجه به اینکه پلیس به لتسیا مظنون شده بود، او را دستگیر کرد. هرچند هیچ جسدی پیدا نشده بود، اما پلیس اعلام کرد که گنون به احتمال زیاد مرده است و لتسیا به قتل درجه یک متهم شد.

جست‌وجو‌ها همچنان برای یافتن گنون ادامه داشت تا اینکه جسد وی زیر یک پل، صد‌ها کیلومتر دور‌تر از خانه‌شان داخل یک چمدان پیدا شد. او بر اثر ۱۸ ضربه چاقو، ضرب و شتم و شلیک یک گلوله به سر به قتل رسیده بود.

با کشف جسد، لتسیا به قتل فرزند شوهرش اعتراف کرد و به این ترتیب به اتهام قتل درجه یک و سایر اتهامات ازجمله دروغ و منحرف کردن مسیر درست پرونده مجرم شناخته و راهی زندان‌شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
همشهری
مجله زندگی
ارسال نظر