پیام تهدید آمیز هافبک استقلال به بازیکن ذوب آهن | این ماجرا بیخ پیدا کرد

یکی از اتفاقات حاشیه‌ای در بازی استقلال و ذوب‌آهن درگیری دو بازیکن این دو تیم و البته حرکت زشت حامدی فر هافبک آبی‌ها بود.
پیام تهدید آمیز هافبک استقلال به بازیکن ذوب آهن | این ماجرا بیخ پیدا کرد
کد خبر : ۶۴۶۲۸

خبر ورزشی نوشت: یکی از اتفاقات حاشیه‌ای در بازی استقلال و ذوب‌آهن درگیری دو بازیکن این دو تیم و البته حرکت زشت حامدی فر هافبک آبی‌ها بود. حامدی فر بعد از سوت پایان بازی دوان دوان به سمت مهرزاد رضایی هافبک ذوب‌آهن رفت و از پشت با دو دست او را هل داد و نقش بر زمین کرد. رضایی بعد از بلند شدن قصد تلافی داشت، ولی اطرافیان حاضر در صحنه از ادامه درگیری‌ها جلوگیری کردند. اما پشت پرده درگیری این دو بازیکن چه بود و ماجرا از کجا شروع شد؟!
ماجرا از این قرار است که در بازی رفت دو تیم در اصفهان، در یک صحنه رضایی و حامدی فر بر سر توپ درگیر می‌شوند و حامدی فر بعد از برخورد با مهرزاد رضایی نقش بر زمین می‌شود. در همان حین هافبک ذوبی‌ها خطاب به بازیکن جوان استقلال می‌گوید: بلند شو بچه خوشگل!

فیلم این صحبت بعد از بازی رفت منتشر شد و حامدی فر هم بعد از دیدن فیلم با گذاشتن یک استوری، هافبک ذوب‌آهن را تهدید کرد. حامدی فر خطاب به رضایی نوشت: شانس آوردی در همان لحظه نشنیدم که چه چیزی گفتی! این بازی برگشت هم دارد!
در واقع ماجرای درگیری این دو بازیکن از بازی رفت و در اصفهان شروع شد و به بازی برگشت کشید. حامدی فر هم از همان موقع در فکر انتقام از هافبک ذوب‌آهن بود و همان چند ماه پیش هم وعده انتقام در بازی برگشت را داده بود. در واقع هافبک جوان آبی‌ها از قصد و با نیت قبلی به سمت بازیکن ذوب‌آهن رفت و او را هل داد. حرکت زشتی که قطعا برای این بازیکن محرومیت به همراه خواهد داشت و حامدی فر یک یا چند بازی از همراهی تیمش محروم خواهد شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر