فال حافظ امروز | فال حافظ آنلاین با معنی چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

فال حافظ یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین فال در بین ما ایرانیان می‌باشد. در قدیم وقتی می‌خواستند فال حافظ بگیرند این کار را یکی از بزرگان به صورت انگشتی و با دست انجام می‌داد.
فال حافظ امروز | فال حافظ آنلاین با معنی چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
کد خبر : ۶۴۶۴۹

فال حافظ آنلاین با داشتن بهترین و کاملترین تعبیر و تفسیر فال حافظ درست در بین تمامی فال ها، به شما در تفسیر فال خود کمک می‌کند.

فال حافظ یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین فال در بین ما ایرانیان می‌باشد. در قدیم وقتی می‌خواستند فال حافظ بگیرند این کار را یکی از بزرگان به صورت انگشتی و با دست انجام می‌داد.


انجام فال حافظ کار هر شخصی نبوده و فقط انسان‌های ویژه‌ای اقدام به گرفتن فال حافظ می‌کردند. فال حافظ اغلب برای موارد عاطفی و عشقی انجام می‌شود و تعبیر و تفسیر و توضیح این فال‌ها هم اکثرا بر همین مبنا می‌باشد. فال حافظ بر مبنای عرفان انجام می‌شود.


فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین فروردین

جواب فال شما: غزل شماره ۳۷۵ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:


همیشه میل به ایجاد تحولات مثبت در وجود تو بوده و هست و وقتی تصمیم به انجام کاری می‌گیری بی پروا و بی هراس به سوی مقصد می‌تازی. اما باید بدانی انجام هر کاری نیاز به مقدمات خاص دارد و گاهی مهیا نمودن این مقدمات از توان تو خارج است و تو فقط خود را عذاب می‌دهی. پس پای خود را از حد گلیم خود فراتر مگذار، کمی هم به زندگی خود فکر کن و از آن لذت ببر.


نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- حضرت حافظ در بیت‌های اول، سوم و چهارم می‌فرماید:

*‌ای درویش بشتاب تا لباس ریا و فریب را از تن بیرون کنیم و بر این نشان نیرنگ و ظاهرسازی، خط نابودی کشیده، آن را محو کنیم.

* در شور و مستی از چهره شاهد راز الهی که در پرده غیب است، روبند برداریم.

* مستانه خارج می‌شویم و از عشرتکده صوفیان، شراب به تاراج می‌بریم و شاهد بزم را در آغوش می‌فشاریم.

حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.

۲- در انجام کاری تعجیل دارید. این تعجیل به صلاح شما نمی‌باشد و بسیار بجاست از این فکر درگذرید. حتماً به زیان خانواده شما می‌باشد، زیرا موقعیت بسیار بهتری در آینده شما رقم خواهد خورد که فردا از انجام امروز غبطه می‌خورید.

۳- فریب چرب زبانی را نخورید که دام‌ها و حیله‌ها در پی دارد و اصولاً وی طبق برنامه خاص و از پیش طرح ریزی شده، وارد شده است. وقتی فردا متوجه عدم اجرای برنامه هایش باشید، شما دچار عظیم‌ترین ناراحتی‌ها خواهید بود. پس عاقلانه است از این اندیشه صرف نظر کنید.

۴- اگر مطالباتی دارید، فعلاً صرف نظر کنید که موقعیت ندارد. اگر مسافرتی در پیش دارید، بروید و دعا کنید. اگر پست و مقامی در نظر دارید، چند هفته‌ای آن را به تاخیر اندازید.

۵- باید بگویم هر کس حق را نفهمد، جاهلترین انسان هاست و کسی که حق را بفهمد ولی انکار کند، جنایتکارترین انسان هاست.


۶- از دست دادن وقت، پشیمانی به بار می‌آورد. پس بر احساسات خود غلبه کنید. عنان کار خود را در این نیت به دست عقل، تدبیر و کیاست بدهید. به مراتب به نفع شما و خانواده شماست.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین اردیبهشت

جواب فال شما: غزل شماره ۴۵۹ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

خداوند بزرگ به تو آنقدر که لازم است نعمت‌های خود را بخشیده است و تو نباید طمع و زیاده خواهی کنی. برای نیتی که در سر داری به خوبی چاره اندیشی کن و برای انجام آن عجله به خرج مده. زیرا اجرای این نیت نیاز به آمادگی‌های بیشتری دارد که تو اکنون فاقد آن هستی.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- حضرت حافظ در بیت‌های هفتم و هشتم می‌فرماید:

*‌ای گل تازه و سرمتی که از این عاشق بیچاره دوری می‌کنی، برگرد که خار وجود من بالگردان وجود عزیزت باشد.

*‌ای حافظ از نعمت‌های دنیا دیگر چه می‌خواهی. تو که شراب می‌خوری و موی پیشانی محبوب را هم چنگ می‌زنی.

حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.

۲- اگر با تدبیر و کیاست بیشتر عمل کنی، سریع رودست نخوری و شتاب و عجله نداشته باشی، کبوتر اقبال و موفقیت همگام و همراه شما خواهد بود. این کار و نیت نیاز به تدبیر همراه با علاقه و سرعت عمل بیشتری دارد. (عجله نکنید ولی تلاش را متوقف نسازید.)

۳- نیت شما حتماً برآورده می‌شود و جای نگرانی وجود ندارد، اما راز دل خود را با کسی در میان مگذارید. کسی را هم که هفته قبل رنجانده اید، دلش را بدست آورید و نذر خود را ادا کنید.


۴- گرفتاری‌ها رو به پایان است و از چنان زندگی برخوردارید که همه حسرت می‌خورند. پس آن را بیهوده خراب نکنید.

۵- خیلی رویایی فکر می‌کنید. قدری عاقبت اندیش و واقع گرا باشید. شما در زندگی چیزی کم ندارید، پس شکرگزار پدر، مادر و همسر باشید.

۶- در مسئولیت پذیری، فردی فعال، بی باک و قاطع می‌باشید و در سخن گفتن، صریح و رک و همین عوامل موجب می‌گردد تا حسودان زبان به انتقاد شما دراز کنند و دیگران را به قضاوت نادرست وادارند. شما زمان کار از تمام نیروی خود بهره می‌گیرید. بسیار آبرومند و محترم و شریف می‌باشید و زمانی که مورد اعتماد واقع می‌شوید، بسیار راستگو می‌باشید و از فریبکاری و ریا رنج می‌برید.

۷- برای جلوگیری از چشم زخم و سپاسگزاری، همین هفته به یکی از مشاهد متبرکه بروید و سوره مبارکه العادیات را با حضور قلب و معنی بخوانید.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین خرداد

جواب فال شما: غزل شماره ۳۹۸ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

اکنون که به قصد خیر نیتی کرده‌ای در انجام آن مصر باش و به وسوسه‌های نفس و سخن دشمنان اعتنایی نکن. زندگی زیبا و آرام خود را بیهوده تلخ مکن. از راهنمایی‌های افراد با تجربه استفاده کن و از دوستان واقعی خود هیچ چیز را دریغ مدار تا به یاری آنها و توکل به خدا به موفقیت برسی.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:


۱- زندگی آسوده‌ای دارید. آن را به درد و رنج مبدل نکنید. حال که موقعیت و اقبالی به دست شما داده شده، هم بخورید و هم انفاق و محبت به دیگران داشته باشید. این پند را واقعا گوش کنید که قطعا زندگی بهتری در انتظار شما خواهد بود.

۲- دست عشق، شخص عاقل را به زنجیر نکشیده است، بنابراین آدم عاقل فعلا عاشق نمی‌شود، چون هر چیزی زمانی دارد. موقع انجام این نیت هنوز نرسیده است.

۳- اگر چه صد جان فدای دوست باید کرد، اما ممکن است افرادی در لباس دوستی، در حقیقت دشمن باشند. پس باید کاملا مواظب بود. شیطان آنها را وسوسه می‌کند پس باید شما عقلتان را جمع کنید و گوش دل به سخنان بزرگتر‌ها بدهید. فعلا زمان انجام این کار نمی‌باشد. پس بهتر است صرف نظر کنید.

۴- نذری که کرده اید، ادا کنید و برای بهبود و گشایش سوره مبارکه انشقاق را با حضور قلب و معنی بخوانید که گشایش، حاصل می‌شود. نگران نباشید. این عبارت را حتما به خاطر بسپارید: “کسی که ده‌ها دفعه روی سنگی بلغزد، مستحق آن است که هر دو پایش بشکند. ”

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین تیر

جواب فال شما: غزل شماره ۴۷۹ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

دلت را از هوی و هوس‌های دنیا خالی کن. اینقدر در بند تن نباش که مال دنیا جز غم و اندوه ارمغانی ندارد. از زندگی خود لذت ببر و تا می‌توانی شاد باش و بدان که قصد و نیت تو شدنی و عملی است. بدون تردید اقدام کن که آینده‌ای موفق خواهی داشت.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:


۱- از اینکه همیشه حقیقت را در نظر دارید و با حقیقت زندگی می‌کنید، به شما تبریک می‌گویم. چون مبالغه گویی و دروغ پردازی تنها موجب عقب ماندگی فکری می‌گردد و تظاهر نیز مخصوص کسانی است که معمولاً در زندگی کمبود دارند. خوشبختانه شما در زندگی چیزی کم ندارید و با این طرز فکر و اندیشه، خداوند یار و یاور شماست؛ بنابراین توجهی به حسودان و جاهلان نداشته باشید.

۲- سعی کنید راز درون را با هر کس در میان نگذارید، زیرا هر کس لیاقت و شایستگی رازداری را ندارد و مردم از آن سوءاستفاده می‌کنند. بویژه که شما دارای زندگی نسبتاً خوبی می‌باشید.

۳- این نیت حتماً عملی می‌گردد و جای هیچ گونه نگرانی نیست. طالع شما در برج حمل (فروردین) می‌باشد و کبوتر اقبال به زودی بر بام خانه شما خواهد نشست. پس مواظب باشید که آن را با بی توجهی و عجله به پرواز در نیاورید.

۴- پدر یا همسر شما در معامله‌ای یا کاری در اداره ضرر و زیان دیده است. به او بگویید علتش این است که نیاز دوست خود را برآورده نکرده بود. پس خداوند او را تنبیه نمود ولی نگران نباشد. به زودی جبران می‌شود.

۵- مسافر حالش خوبست. شما مسافرتی سودمند در پیش دارید. خرید و فروش سودمند است. تغییر مکان و شغل فعلاً صلاح نیست.

۶- ویژگی‌های شما عبارت اند از: تحمل بالا، گریزان از شلوغی، ولخرج و مهربان.

۷- کار هنر به زودی انجام می‌گیرد. دیداری حاصل می‌شود. پیشنهاد عملی می‌گردد و از امکانات خوبی بهره مند می‌شوید.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین مرداد


جواب فال شما: غزل شماره ۸۵ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

یک فرصت استثنایی به تو روی آورده بود ولی از آن غفلت کردی و قبل از آنکه از آن بهره‌ای ببری فرصتت از دست رفت. بدان که فرصت‌های زندگی زودگذر هستند. اکنون دیگر غصه خوردن و ناله کردن بی فایده است. مترصد وقوع فرصت دیگری باش و این بار با تمام وجود از آن استفاده کن، زیرا ممکن است این دیگر آخرین فرصت باشد.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- حضرت حافظ در بیت پنجم به شما گوشزد میکند که:

* یار ما در حالی که در چمن زیبایی و لطافت می‌خرامید، رفت ولی ما از گلستان وصال او گلی نچیدیم و رفت.

یعنی وصال جانان برای ما میسر نشد و رفت.

۲- متاسفانه خبر بدی دریافت می‌کنید. از آن ناراحت نشوید. بلکه به اطرافیان نیز دلداری بدهید که پس از این واقعه، همه چیز به خوبی انجام خواهد گرفت و نگرانی‌ها برطرف میشود و این واقعه، نتیجه ناشکری شما بوده است.

۳- به شما توصیه اکید دارم، فعلاً از این اندیشه صرف نظر کنید. زیرا به زودی موفقیتی بزرگ، نصیب شما می‌شود که تصورش را هم نخواهید کرد. پس انسان عاقل، کار کوچک را فدای امری مهم و بزرگ نخواهد کرد.

۴- به شما توصیه و سفارش می‌کنم. از فرصت‌های به دست آمده دیگر برخوردار شوید. زیرا اگر هوشیار و زیرک نباشی، حسودانی که در کمین هستند، از ما جلو خواهند زد.

۵- مسافرت بسیار زیان بار. خرید و فروش هر دو بی فایده است. ازدواج عملی نخواهد شد، زیرا مقدمات عمل آن هنوز دقیقاً فراهم نشده ولی طلاق انجام می‌گیرد. موفقیتی که در پیش دارید، نیاز به کوشش و تلاش بسیار زیادتری دارد. زیرا بر سر راه شما رقیبان سرسختی نشسته اند که گوی موفقیت را ببرند.


۶- خوشبختانه انسانی مهربان، صمیمی، زود رنج، خود خور و دست و دلباز هستید. در دوستی سر از پا نمی‌شناسی. مؤدب و خوش لباس هستیدو، اما زود قهر می‌کنی و ارزش زمان را نمی‌شناسی. خیال می‌کنی همیشه در همین حال باقی می‌مانی.

۷- کسی به شما در این ماه نارو زده و بی وفایی کرده است. دیگر سراغ او نروید. زیرا قابل اعتماد نیست. او نان را به نزخ روز میخورد.

۸- بدانکه کیفر دو چیز در دنیا زود می‌رسد:

یک) ظلم کردن به همسر و فرزندان و خویشان.

دو) بد رفتاری با پدر و مادر.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین شهریور

جواب فال شما: غزل شماره ۱۳ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

روز‌های خوبی در پیش رو خواهی داشت. به زودی اتفاقات بسیار مثبتی در زندگیت روی می‌دهد که زندگیت را رونقی تازه می‌بخشد. به یاری خدا در‌های بسته به رویت گشوده خواهد شد. در حال حاضر صلاح نیست که کار خود را عوض کنی. به کار قبلی خود ادامه بده و منتظر شانس‌های تازه که به تو روی می‌آورند باش.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:‌

۱- شاهد مقصود در چند قدمی شماست، اما شما بی توجه و سر به هوا هستی. قدری دقت و حوصله لازم است.


۲- حتماً موفق می‌شوی. کبوتر اقبال بر بام خانه شما نشسته و جای هیچ گونه نگرانی نیست. این اضطراب شما کاملا نابجا و بیهوده می‌باشد. با توکل به خدا و خواندن سوره مبارکه نوح با حضور قلب و معنی مراد شما برآورده می‌شود.

۳- شما وقتی دچار گرفتاری می‌شوید، نذر می‌کنید و روی به جانب خداوند می‌آورید. اما همین که شما با لطف الهی حل شد، از یاد می‌برد و این از کار‌های ناپسند است. در کار خود تجدید نظر کنید. به مصداق یک بار جستی ملخک!

۴- مسافرت فعلاً صلاح نیست. پولی به دست می‌آورید. در حفظ آن بکوشید. بیمار شفا می‌یابد و جای نگرانی نیست. موفقیت صد در صد حاصل می‌شود. فقط قدری تلاش و حوصله لازم است.

۵- ازدواج عملی می‌گردد و طلاق نیز حتمی است. به سخنان پدر و مادر و آشنایان دلسوز توجه کنید.

۶- شما شخصی خود سر و یک دنده هستید. لازم است قدری مهربان و صمیمی و با گذشت باشید و همه چیز را از دید عینک لجبازی نگاه نکنید، بلکه با آرامش و تفکر عمل کنید و دست از غرور بردارید.

۷- شما بیش از اندازه اهل گردش و خوشگذرانی هستید و به عشق‌ها و خوشی‌های زودگذر توجه دارید. حال را غنیمت می‌شماری در حالیکه باید آینده نگر باشید.

۸- برنده میداند که چگونه میتوان جدی بود، بی آنکه خشک و رسمی باشد. اما بازنده غالباً خشک و رسمی است، زیرا فاقد توانایی جدی بوده است.

۹- نیت شما در دسترس شماست. از خوشه صبر و تلاش آن را بچین.

۱۰- حضرت حافظ در بیت چهارم تا ششم می‌فرماید:


* روی زمین را چمن سبز پوش کرده است، پس حالا شراب، چون لعل ارغوانی تهیه کن تا بخوریم و خوش باشین.

* در میخانه را بسته اند.‌ای باز کننده در‌ها آن را باز کن.

* در چنین زمانی که فصل بهار است، بسیار عجب می‌باشد که در میخانه را با این عجله و شتاب ببندند.

حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین مهر

جواب فال شما: غزل شماره ۲۰۲ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

دشمنانت در زندگی تو رخنه کرده اند و برایت مشکلات و سختی‌های بسیاری ایجاد کرده اند، اما امیدوار باش که به لطف خدا در‌های بسته گشوده خواهد شد و دشمنان تو به سزای اعمال خود خواهند رسید و کامیابی از آن توست. پس دعا و توسل به ذات الهی را فراموش مکن و شکرگزار گشایش‌های الهی باش.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- حضرت حافظ صراحتاً به شما توصیه می‌کند برای اجرای هر کاری دعا کنید که کلید همه مشکلات می‌باشد. پس همین هفته به یکی از مشاهد متبرکه بروید و دعا کنید. بسیار بجاست با خلوص نیت و حضور قلب سوره مبارکه الانفال از آیه ۳۰ تا ۶۰ را با حضور قلب و معنی بخوانید.

۲- حضرت حافظ در بیت اول می‌فرماید:

*‌ای دل آیا آن روز می‌رسد که در میخانه‌ها را باز کنند و از کار بسته ما گره بگشایند و مشکل ما آسان و حل شود؟

حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.

۳- این مشکل صد در صد به شرط دقت، سرعت، علاقه و تلاش بیشتر قابل حل می‌باشد، زیرا زور بازو و قدرت و مقام، راهگشای این نیت نمی‌باشد.

۴- تردید را از خود دور سازید بلکه با قدرت و شدت و اراده‌ای قوی، دست به کار شوید و با یکی از آشنایان هم مشورت کنید. زیرا انسان‌های موفق از زمان بهترین بهره را می‌برند. شما آینده‌ای بس درخشان در پیش دارید، به شرط آنکه خرابش نکنید.

۵- به زودی ملاقاتی روی می‌دهد که نافع و سودمند می‌باشد. یکی از شما بسیار رنجیده. از او دلجویی کنید که دعایش مستجاب می‌شود.

۶- او به شما علاقه‌مند است ولی راه و رسم ابراز آن را نمی‌داند. پس بر او خرده نگیرید و زیاد سر به سرش نگذارید که کسی دیگر مشغول وسوسه کردن اوست. ممکن است کار به دست خود بدهید.

۷- ویژگی‌های شما عبارت اند از: جنگجو، پر طاقت، مغرور، فرمانده مآب، با اعتماد به نفس قوی، رفیق باز، حادثه جو، سخاوتمند، جاه طلب، جدی، فعال و کاری، قدرت مآب، با ایمان، مخلص، وسواسی و ولخرج.

بدانید که خداوند همیشه یار و یاور شماست. پس همواره شکرگزار و سپاسگزار او باشید.

۸- درمعامه‌ای که فکر می‌کنید ضرر خواهید کرد داخل نشوید و به پدر و همسر خود بگویید فعلاً دست نگه دارد، زیرا زمان به نفع شماست.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین آبان

جواب فال شما: غزل شماره ۲۷۰ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

بعد از تحمل سختی‌ها و رنج‌های بسیار بالاخره به مراد دل خود دست یافتی و او بهترین انتخاب برای توست. هر دو صادقانه به یکدیگر مهر می‌ورزید و این عشق بزرگترین سرمایه برای زندگی شماست. قدر زندگی خود را بدانید و با قناعت و صداقت زندگی کنید که سعادت شما جاودانه خواهد شد.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- حضرت حافظ در بیت‌های پنجم تا هفتم می‌فرماید:

* چرا دندان به لب می‌فشاری و اشاره می‌کنی که ساکت باش. من چنان لب نوشین سرخ رنگ را بوسیدم که شیرینی آن هنوز دریافت می‌شود ولی به وصف در نمی‌آید.

* بدون تو در کلبه گدایی خود زحمت‌های زیادی کشیدم که سوال نکن.

مانند حافظ غریب و دور از وطن، سالک راه معرفت شدم و به مقامی از سلوک رسیدم که نه در وصف و نه به ادارک می‌آید. پس سوال نکن.

حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.

۲- این نیت برای شما خیلی عزیز و گرامی است. بدان که کسی شما را بسیار دوست دارد ولی قدرت ابراز ندارد. رنج‌ها و درد‌های شما به زودی سپری می‌گردد و زمان وصل و قرار و آرام فرا می‌رسد. پس جای هیچ گونه نگرانی نمی‌باشد. فقط مقداری باید تحمل و صبر کرد.

۳- شاهراه زندگی به روی شما باز شده. کوشش شما به زودی میوه شیرین خود را می‌دهد. کبوتر سعادت بر بام خانه شما مشغول لانه ساختن می‌باشد. مواظب باش با تدبیر و وقت شناسی آن را به پرواز در نیاوری. پس بر شما مبارک باد.

۴- حافظ در بیت‌های بالا به شما آشکارا مژده داده که بیمار شفا می‌یابد. مسافرت موفقیت آمیزی در پیش دارید.

۵- مسافر شما وضع و حالش خوبست. بیمار شفا می‌یابد. خرید و فروش عالی است. تغییر موقعیت به وجود می‌آید.

۶- اگر می‌خواهید معامله‌ای کنید که مبارک باشد، در ۵ شب متوالی سوره مبارکه نحل آیه ۵ تا ۱۱ را با معنی و حضور قلب بخوانید و اثر آن را مشاهده کنید.

۷- رنگ زرد مایل به قرمز را برازنده شما می‌دانم، زیرا با استفاده از این رنگ، کبد و قلب بهتر کار می‌کند. چون بعضی این رنگ را شفابخش می‌دانند. پس برای بر طرف کردن اضطراب، وسواس، سوء هاضمه و بیماری‌های عضلانی مفید است و همچنین برازنده متانت شما است.

۸- به زودی از طریق موبایل و اینترنت آشنایی مفیدی دست خواهد داد.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین آذر

جواب فال شما: غزل شماره ۹۷ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

دل به کسی سپرده‌ای که به اعتقاد تو از همه کسانی که می‌شناسی برتر و بهتر است. او محاسن بسیاری دارد، اما به خاطر داشته باش اگر قصد وصال او را داری باید تلاش و سعی بسیاری بکنی، زیرا بین تو و او فاصله بسیار و این فاصله جز با سعی و تلاش بسیار تو پر نخواهد شد. پس تا دیر نشده از همین امروز آغاز کن.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- آدم بسیار خوبی هستی و قلبی به روشنی آفتاب و مهری به مهربانی کبوتران داری. اما متاسفانه زیاد زود رنج و مردد هستی. سعی کن دست از تردید برداری که آفت و بلای پیشرفت و ترقی شماست.

۲- آنقدر خوب و مهربان و دوست داشتنی هستی که قدر و ارزش خود را نمی‌دانی. به همین جهت، زود فریب می‌خوری. سعی کن با درایت و کیاست بیشتر، با مردم برخورد کنی، چون مردم این زمان خیلی ناقلا هستند.

۳- همسر و پدر و مادر و فرزندان شما را زیاد دوست دارند. پس به آنان محبت کن و با زخم زبان آنها را آزار نده. شما مانند گاو نه من شیرده هستید. محبتی می‌کنید، اما بی موقع.

۴- خوش قلب و مهربان هستی، اما لجباز و لجوج و خودخواه. گاهی از دروازه‌ای داخل نمی‌شوی و زمانی از سر سوزنی هم عبور می‌کنی. سعی کن “خیرالامور اوسطها” باشی. او از کار شما ترسیده پس بیش از این اسب غرور را بحرکت درنیاورید. اینک بهتر است از متانت و ملاحت بهره بگیرید.

۵- او تو را زیاد دوست دارد، اما شما قدری با متانت عمل کنید و به عناوین مختلف وی را امتحان کنید. چون ممکن است همیشه و همه وقت از امتحان و آزمایش سربلند بیرون نیاید.

۶- سفر را توصیه می‌کنم. معامله خرید سود آور، اما فروش فعلاً زود است. ازدواج موقعیت کافی ندارد ولی طلاق عملی است. بیمار شفا می‌یابد. مژده‌ای دریافت میکنید و مشکل زندگی شما به زودی حل می‌شود. جای نگرانی نیست. بر خدا توکل کن و با اراده و تصمیم گام بردار که تردید موجب شکست خواهد شد. خود را به کار‌های غیر ضروری مشغول نکن که وقت را از دست می‌دهی. متاسفانه در شرایطی هستی که پند و نصیحت را کمتر می‌پذیری. اما بهرحال در این هفته با پیری از پیران راه خدا، ملاقات می‌کنی. نصایح او را به کار گیر که مفید است.

۷- باید توجه داشته باشید که عارفان دو چشم دارند و یک زبان. یعنی بیشتر می‌بینند و کمتر سخن می‌گویند.

۸- فرزندی که منتظر آن می‌باشید، پا قدمی نیکو دارد و پسر است که کاشانه را گرم می‌کند.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین دی

جواب فال شما: غزل شماره ۳۱۳ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

به شدت مشتاق انجام نیتی هستی که در سر داری. گرچه از خیلی جهات هنوز آمادگی انجام آن را نداری، ولی به آتیه آن امیدواری. به سرزنش‌های دیگران توجهی نکن و بدان عشق موهبتی الهی است که در فطرت انسان‌ها نهاده شده. برای انجام این نیت باید سفری انجام دهی و همتی والا داشته باشی تا به آرزو‌های خود برسی. فرصت را از دست نده و اقدام کن، انشاءالله خیر است.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- شما دارای قلبی پاک و مهربان هستید ولی اطرافیان شما را به غرور متهم می‌کنن و این ناشی از آنست که کمتر توجه به سخنان دیگران دارید. در حالی که باید رفتار خویش را منطبق با اوضاع و احوال اطرافیان سازید و سازگارتر باشید.

۲- حضرت حافظ در بیت‌های اول، سوم و چهارم می‌فرماید:

* بازگرد که دوستدار خدمتگزاری کوی تو و آزومند چاکری و دعا گویی اقبال تو هستم.

* اگر چه در دریای گناه از هر طرف فرو رفته ایم، آنگاه که شناسای عشق گردیدم، شایسته رحمت گردیدم و بهشتی شدم.

*‌ای خردمند بر من به علت پایبند نبودن به رسم ظاهری و رسوایی در عالم عشق، خرده نگیر که دیوان، تقدیر من را چنین رقم زده اند.

حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.

۳- برای رسیدن به این نیت نیاز به اندیشه و تفکر بیشتر است، زیرا راهی طولانی و پر هیاهو در پیش دارید. باید با بصیرت و آگاهی گام بردارید و مقدمات اجرای آن را فراهم سازید.

۴- از مسافرتان خبر‌های خوش دریافت می‌کنید. بیمار تا چندی به همین حالت خواهد بود. خرید و فروش تفاوتی ندارد. امکان تغییر مکان و شغل فراهم می‌شود. ملاقات مهمی در پیش دارید و مسافرتی سودمند خواهید رفت.

۵- در آینده خوابی خواهید دید که در ایستگاه بزرگی ایستاده اید و منتظر قطار یا هواپیما هستید. تعبیرش حرکت به سوی سفر پر بار و مفید است.

۶- به یکی از مشاهد متبرکه بروید و نذر خود را ادا کنید که این نیت هر چه سریع‌تر انجام گیرد. همسری مهربان و سه فرزند در طالع دارید. به تغذیه خود توجه بیشتری داشته باشید.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین بهمن

جواب فال شما: غزل شماره ۴۹۵ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

امروز همه امکانات در اختیار توست تا از زندگی لذت ببری و خوب زندگی کنی. بیشتر تفریح کن و به خود و خانواده ات برس. بازار تو در حال حاضر گرم و پررونق است. از این رونق استفاده کن و برای آتیه خود سرمایه‌ای بیندوز تا به وقت پیری از آن بهره ببری.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- حضرت حافظ در بیت‌های هفتم و هشتم می‌فرماید:

* آن موی پیشانی که هر چین و شکن آن به صد نافه مشکین می‌ارزد، بسیار خوب است، اما اگر کمی هم از مهر و محبت و خوش اخلاقی سهمی داشت، این زیبایی کامل می‌شد.

* هر پرنده‌ای برای حکایت و داستانی ویژه به گلشن و بوستان شاه می‌آید. بلبل با نغمه خوانی و آواز و حافظ با دعاگویی خود، حسن طلب می‌کند.

حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.

۲- مژده می‌دهم که این نیت حتماً و بدون تردید به زودی عملی می‌گردد ولی نیاز به راهنمایی دارید. می‌توانید از بزرگان یا پدر و مادر بخواهید، زیرا اگر فردی آگاه شما را ارشاد و راهنمایی کند، به پیروزی و موفقیت بزرگی دست می‌یابید.

۳- شاهد موفقیت بر بام خانه شما آشیان گرفته است. مواظب باش که با بی احتیاطی یا عدم آگاهی آن را به پرواز در نیاوری. به یکی از مشاهد متبرکه برو و نذر خود را ادا کن. بر خدا توکل کنید و از او یاری بخواهید. نگرانی شما کاملاً بی مورد و بی اساس است، زیرا اکنون زمان شادی و خوشی است.

۴- ویژگی‌های شما عبارت اند از: هیجانی، عشق پر شور، عاشق کار، دوستار تکنولوژی، دوست صمیمی، عاشق خانواده، خلق و خوی متغیر، فرمانده، مغرور، با محبت و با گذشت.

 

فـال حـافـظ آنلاین امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ متولدین اسفند

جواب فال شما: غزل شماره ۳۹۴ از دیوان حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

انتخاب تو به حق بهترین انتخاب است. بیش از این طمع کردن به صلاح تو نیست. مطمئن باش از آنچه بدست آورده‌ای بهتر نخواهی یافت، پس به قول قدما در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. هرچه سریعتر نیت خود را عملی نما و به وسوسه‌های دیگران توجهی نکن.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- حضرت حافظ در بیت‌های پنجم تا هفتم می‌فرماید:

* هر دلی که در عالم است، از بند گیسو و دانه خال تو رهایی ندارد و صید جمال تو شد.

* روزگار مرتبا از صمیم قلب و با مهربانی تو را در آغوش زیبایی خدا دادی پرورش می‌دهد.

* بر اطراف لبان زیبای تو بنفشه است و خط سبزت از آن جهت خرم و با طراوت می‌باشد که آب نوشین بقا از جویبار بوستان زیبایی تو می‌نوشد.

حال خود باید نیت خود را تفسیر نمایید.

۲- شما انسانی منحصر به فرد می‌باشید و خداوند حسن ظاهری و باطنی را در وجودتان قرار داده است. پس ناله و گله داشتن، ناشکری محض می‌باشد. بر خداوند توکل کن و با سرعت و دقت تلاش کنید که موفقیت در چند قدمی شما است.

۳- به شما مژده می‌دهم مقام بزرگی پیدا می‌کنید، بطوری که بر عده‌ای حکومت خواهید کرد و همه شما را دوست خواهند داشت. سخنان شما را از جان و دل خواهند شنید و و به کار خواهند بست. عده‌ای از پرتو فعالیت شما به آسودگی زندگی خواهند کرد و دعا گوی شما خواهند بود. این نیت برآورده می‌شود. جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، پس تردید را از دل خارج سازید و بر خداوند توکل داشته باشید.

۴- تنهایی گاه محصول نقص است و گاه کمال. آنان که بر اثر نقص درونی هیچ کس را به رسمیت نمی‌شناسند، تنها می‌شوند و نیز آنان که در اوج تنهایی، خدا را در هستی به رسمیت می‌شناسند، تنها می‌شوند ولی تنهایی را درک نمی‌کنند و انسان‌های موفقی هستند که خورشید به آنها هر بامدادان سلامی کند.

۵- از طریق موبایل و اینترنت خبر‌های خوشی را دریافت می‌کنید. مبارک است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر