خبر مهم برای متقاضیان معافیت پزشکی از سربازی

با تغییر در روند رسیدگی به معافیت پزشکی سربازان حین خدمت، این دسته از عزیزان در صورت اخذ گواهی معافیت سربازی نیازی به مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) و یا حوزه وظیفه عمومی نخواهند داشت
خبر مهم برای متقاضیان معافیت پزشکی از سربازی
کد خبر : ۶۴۷۰۳

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: به منظور تسریع در فرآیند رسیدگی به معافیت پزشکی کارکنان وظیفه حین خدمت، در رسیدگی به معافیت پزشکی آنان تغییراتی اعمال شده است.

سردار رحمان علیدوست در توضیح این خبر اظهارکرد: کارکنان وظیفه‌ای که از سوی شورای پزشکی نیرو‌های مسلح معاف دائم شده اند، ضمن تسویه حساب نهایی با یگان خدمتی، از خدمت ترخیص شده و نتیجه رای شورا‌های پزشکی توسط نیروی خدمتی مربوط در سامانه وظیفه عمومی ثبت می‌شود.

وی بیان کرد: با تغییر در روند رسیدگی به معافیت پزشکی سربازان حین خدمت، این دسته از عزیزان در صورت اخذ گواهی معافیت سربازی نیازی به مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) و یا حوزه وظیفه عمومی نخواهند داشت و بلافاصله پس از ثبت اطلاعات آنان در سامانه وظیفه عمومی از سوی یگان مربوطه، کارت معافیت پزشکی صادر و به نشانی محل سکونت آنان ارسال می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد:مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی https://www.vazifeh.police.ir از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
روزنو
مجله زندگی
ارسال نظر