خبر شوکه کننده | مبلغ نجومی قرارداد ستاره‌های پرسپولیس در فصل بعد لو رفت

آنطور که شنیدیم باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده سقف قرارداد ۲۲ تا ۲۵ میلیاردی را برای ستاره‌های تیمش در نظر گرفته و به هیچ بازیکنی بیشتر از این مبلغ نخواهد داد.
خبر شوکه کننده | مبلغ نجومی قرارداد ستاره‌های پرسپولیس در فصل بعد لو رفت
کد خبر : ۶۴۷۳۸

با توجه به قانون سقف بودجه، تیم‌ها برای فصل نقل و انتقالات نمی‌توانند بیشتر از یک حدی خرج کنند. هرچند این قانون هم در فصل گذشته توسط تیم‌های مختلف بار‌ها دور زده شد، ولی با این حال هر تیم بر اساس همان سقف بودجه می‌تواند به بازیکنانش پرداختی داشته باشد.
آنطور که شنیدیم باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده سقف قرارداد ۲۲ تا ۲۵ میلیاردی را برای ستاره‌های تیمش در نظر گرفته و به هیچ بازیکنی بیشتر از این مبلغ نخواهد داد. ستاره‌های ملی‌پوش این تیم و بعضی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم که قیمت بالاتری دارند، مبلغ ۲۵ میلیارد تومان را دریافت خواهند کرد و سایر نفرات قراردادی کمتر از این مبلغ خواهند داشت. به این ترتیب گران‌ترین بازیکن پرسپولیس برای سال بعد چیزی در حدود ۲۵ میلیارد تومان دستمزد دریافت خواهد کرد.

گفتنی است بعضی از بازیکنان این تیم که برای فصل آینده هنوز قرارداد دارند، باید با همان قرارداد قبلی و با همان رقم قبلی که در قراردادشان ذکر شده بود، در فصل آینده به کارشان در پرسپولیس ادامه دهند و خبری از افزایش قرارداد برای این نفرات نخواهد بود.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر
نظرات بینندگان
یعقوب
ارسالی در
دمش گرم.خداحفظش کند