قرارگاه حجاب و عفاف در مکان‌های تاریخی و گردشگری این شهر فعال شدند

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان گفت: از امروز با همکاری همه نهاد‌های متولی در امر حجاب و عفاف به‌صورت رسمی، قرارگاه حجاب و عفاف جاذبه‌های تاریخی و گردشگری اصفهان فعالیت خود را آغاز کردند.
قرارگاه حجاب و عفاف در مکان‌های تاریخی و گردشگری این شهر فعال شدند
کد خبر : ۶۴۷۸۷

امیر کرم زاده در نشست کمیته حجاب و عفاف استان اصفهان اظهار داشت: بی‌تردید اصفهان را در ایران و جهان به‌عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی می‌شناسند، لذا ضرورت حفظ شعائر دینی و اعتقادات مردم اصفهان به‌عنوان جامعه میزبان یک اصل شناخته شده در صنعت گردشگری است.

وی افزود: از امروز با همکاری همه نهاد‌های متولی در امر حجاب و عفاف به‌صورت رسمی، قرارگاه حجاب و عفاف جاذبه‌های تاریخی و گردشگری اصفهان فعالیت خود را آغاز کرده و تلاش می‌کنیم تا با استفاده از تجارت ارزشمند ستاد نوروزی ۱۴۰۳ با جلب تمامی نهاد‌های اداری و انقلابی فعالیت‌های خود را در زمینهٔ فرهنگ‌سازی حجاب و عفاف در تمامی اماکن تاریخی و گردشگری به سرانجام رسانیم.

نشست کمیته حجاب و عفاف استان اصفهان با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، فریبرز صارمی مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری اصفهان و حجت‌الاسلام محسن مظاهری دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان و جمعی از مدیران اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در محل اداره کل بازرسی و امور حقوقی استانداری اصفهان تشکیل شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
مهر
مجله زندگی
ارسال نظر