وداع احساسی طارمی با هواداران پورتو | تا زنده‌ام هوادار پورتو باقی می‌مانم

مهدی طارمی شب گذشته آخرین بازی‌اش را در ورزشگاه خانگی پورتو در هفته ماقبل پایانی فصل جاری لیگ برتر پرتغال برابر بواویشتا انجام داد.
وداع احساسی طارمی با هواداران پورتو | تا زنده‌ام هوادار پورتو باقی می‌مانم
کد خبر : ۶۴۹۹۹

مهدی طارمی درباره وداع احساسی‌اش با هواداران پورتو صحبت کرد.
 
مهدی طارمی شب گذشته آخرین بازی‌اش را در ورزشگاه خانگی پورتو در هفته ماقبل پایانی فصل جاری لیگ برتر پرتغال برابر بواویشتا انجام داد. طارمی که از دقیقه ۵۹ در ترکیب پورتو قرار گرفت با به ثمر رساندن گل دوم باعث پیروزی ۲ بر یک تیمش شد تا وداع باشکوهی داشته باشد.
 
مهدی طارمی در پایان این بازی گفت: این آخرین بازی‌ام برای پورتو بود، اما مهمترین موضوع این است که پورتو برنده شد. همیشه همه توان خود را در زمین بازی و خارج از آن به کار گرفتم. باید در اختیار تیم می‌بودم و خیلی خوشحالم که در آخرین بازی‌ام برای پورتو توانستم گل بزنم و پیروز شویم.
 
مهاجم پورتو که پس از گلزنی‌اش برای پورتو اشک ریخت، افزود: هرچند هواداران کمی ناراحت هستند، اما آنها همیشه برای من و تیم پورتو بهترین بودند. همچنان یک هوادار پورتو باقی می‌مانم. بازی برابر بواویشتا یک نمایش احساسی برای من بود، زیرا آخرین بازی‌ام را باید انجام می‌دادم.
 
طارمی اظهار داشت: همواره به هواداران پورتو احترام می‌گذارم و به همین دلیل هم امضای قرارداد جدید را به پایان فصل موکول کردم. می‌دانم هواداران گاهی از من انتقاد‌هایی می‌کردند و این طبیعی بود. این را می‌پذیرم و برای من قابل احترام است. تا زمانی که زنده هستم هوادار پورتو باقی می‌مانم.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
تسنیم
مجله زندگی
ارسال نظر