فال عشق برای متولدین ماه‌های مختلف امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

فال عشق از فال‌های پر طرفدار در بین مخاطبان است. فال عشق و یا هر نوع فال دیگر را که می‌خوانید حضور و قسمت خداوند باری تعالی را فراموش نکنید.
فال عشق برای متولدین ماه‌های مختلف امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
کد خبر : ۶۵۰۶۶

فال عشق امروز به متولدین ماه‌های مختلف توصیه‌های متفاوتی دارد. برای اینکه فال عشق امروزتان را بدانید با ما همراه باشید.

فال عشق از فال‌های پر طرفدار در بین مخاطبان است. فال عشق و یا هر نوع فال دیگر را که می‌خوانید حضور و قسمت خداوند باری تعالی را فراموش نکنید.

 اگر فال عشق شما آن چیزی نیست که انتظارش را دارید مایوس نشوید و امید داشته باشید. فال عشق امروز ۲۵ اردیبهشت به نیت ماه‌های مختلف به همراه تفسیر و معنی آن آورده شده است.


عشق در نگاه متولدین فروردین ماه:
قلبا عاشق است و در عشق پا بر جاست. از عشق داستانی سوزناک می‌سازد که شعله هایش همیشه در قلبش روشن خواهد ماند. عشقی بی ریا و واقعی دارد که حاضر نیست با هیچ چیز دنیا عوضش کند البته تا زمانی که این عشق دوطرفه باشد. عشق در نگاه متولدین اردیبهشت ماه:
عاشقی بی قرار است و کمرو ولی پرشهامت. عشق را در چشمان من بنگر. چهره‌ی بر افروخته ام را ببین و عشق را حس کن به صدای نفس‌های من گوش کن و بشنو ترانه‌ی عشق را

عشق در نگاه متولدین خرداد ماه:
بهترین عاشق دنیاست و گفتار‌ها و دل او پر ز رویا‌های عاشقانه‌هاست. با من به رویا بیا به رویای عشق بیا تا بر فراز بلندترین کوه گام نهیم بیا تا در ژرف‌ترین اقیانوس شنا کنیم بیا تا به دورترین ستاره‌ها پر کشیم بر عشق ما هیچ چیز ناممکن نیست

عشق در نگاه متولدین تیر ماه:
بهشت هیچ است در برابر گام برداشتن در کنار تو در شبی زیبا زیر نور ماه؟!


عشق در نگاه متولدین مرداد ماه:
عاشق پیشه است و بی‌عشق زندگی نمی‌کند. گویی خورشید گرمای خود را از دست داده است و گل‌های سرخ عطری ندارند و ستارگان دیگر نمی‌خوانند آن گاه که چشم می‌گشایم و می‌بینم با تو نیستم.


عشق در نگاه متولدین شهریور ماه:
عشق او شعله‌ای کوچک ولی جاودان است و در پی عشقی حقیقی است. شاید که عاشق نیستم شاید که نمی‌توانم عاشق باشم شاید حتی نمی‌خواهم عاشق باشم ولی نه در برابر عشقی مانند عشق من به تو که تا آخرین لحظه عمر آن را در قلبم نگاه خواهم داشت.

عشق در نگاه متولدین مهر ماه:

با پر شورترین گفتار‌های عاشقانه با فداکاری هایم در راه عشق به تو خواهی دید که چگونه دوستت دارم. در امور عشقی ورزیده است و زندگی اش پر از ماجرا‌های عاشقانه است.

 عشق در نگاه متولدین آبان ماه:
هیجان عشق برای او زیبا و پر جاذبه است و در عشق صادق است. در التهاب شنیدن ترانه‌ی گام‌های تو هستم که به سوی من می‌آیی و عاشقم بر انتظار آن لحظه که تو را در کنار خود حس کنم دوستت دارم.

عشق در نگاه متولدین آذر ماه:
نگاهی شاعرانه به عشق دارد. نجوایی از سوی تو نگاهی کوتاه از چشمان زیبای تو لبخندی شیرین بر لبان زیبایت و من غرق در عشق

 عشق در نگاه متولدین دی ماه:
قلبی گرم و پر ز عشق دارد. روز‌ها ماه‌ها و سال‌ها می‌گذرند و شاید هیچ چیز عوض نشود جز من که بیش از پیش عاشق گشته ام

 عشق در نگاه متولدین بهمن ماه:
عشق خود را دیر ابراز می‌کنی و عاشق آزادی است. می‌خواهم آزاد زندگی کنم بسان پرندگان مهاجر ولی قفسی ساخته از عشق تو جایی است که همواره روبه آن خواهم داشت.

عشق در نگاه متولدین اسفند ماه:
جذاب و پر نشاط است و در عشق بی نظیر است. من آنی نیستم که بی عشق زندگی را سر کنم آن گاه که در رویایی عاشقانه هستم و چشمانم را میگشایم و عشق رویایی ام را در تو می‌بینم.

مراحل سه‌گانه‌ی عشق که هر کسی در زندگی تجربه می‌کند


هیچ چیزی شبیه عاشق شدن نیست؛ در حقیقت برای انسان هیچ تجربه‌ای آن‌قدر عمیق و هیجان‌انگیز نیست. هجوم بی حد و مرز احساسات، جدا شدن از واقعیت و خیال‌بافی‌های بی‌انتها.

عشق می‌تواند اشکال مختلفی داشته باشد و در هر گوشه و کناری در انتظار شما شود. این عشق گاهی به واسطه‌ی جذابیت طرف مقابل ایجاد می‌شود، گاهی به واسطه‌ی شخصیت و رفتارش، گاهی پایدار است و به زندگی مشترک ختم می‌شود، گاهی هم مثل باران تابستانی کوتاه و زودگذر باشد.

عشق حتی می‌تواند برای ما تبدیل به یک عادت شود. در مورد برخی افراد این امکان وجود دارد که عشق را خیلی دیر و در کهن‌سالی تجربه کنند. در مقابل برخی‌ها هم خیلی زودتر از دیگران این حالت عاطفی را تجربه می‌کنند.

اینها همه اشکال مختلف عشق هستند که هر کدامشان ما را برای آن عشق نهایی، که زندگی ما را برای همیشه تغییر می‌دهد آماده می‌کنند.

برای رسیدن به آن عشق نهایی، که به عنوان عشق ابدی از آن یاد می‌شود، ما باید مراحل مختلف عشق را طی کنیم و هرکسی که از ابتدا شانس این را نداشته که عاشق شخص مناسب شود، باید در مسیرش برای رسیدن به عشق همیشگی خود سه نوع مختلف از عشق را تجربه کند: عشق اول که معمولاً ما را وادار به انجام کار‌های احمقانه‌ای می‌کند، دومین عشق که ما را وادار می‌کند برای به دست آوردن طرف مقابل سخت تلاش کنیم و عشق سوم که برای موفقیت در آن نیاز به تلاش مضاعف یا دلیل خاصی ندارید.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر