فال حافظ آنلاین با تفسیر کامل امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

انجام فال حافظ کار هر شخصی نبوده و فقط انسان‌های ویژه‌ای اقدام به گرفتن فال حافظ می‌کردند. فال حافظ اغلب برای موارد عاطفی و عشقی انجام می‌شود و تعبیر و تفسیر و توضیح این فال‌ها هم اکثرا بر همین مبنا می‌باشد. فال حافظ بر مبنای عرفان انجام می‌شود.
فال حافظ آنلاین با تفسیر کامل امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
کد خبر : ۶۵۱۳۱

فال حافظ آنلاین با داشتن بهترین و کاملترین تعبیر و تفسیر فال حافظ درست در بین تمامی فال ها، به شما در تفسیر فال خود کمک می‌کند.

فال حافظ یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین فال در بین ما ایرانیان می‌باشد. در قدیم وقتی می‌خواستند فال حافظ بگیرند این کار را یکی از بزرگان به صورت انگشتی و با دست انجام می‌داد.


انجام فال حافظ کار هر شخصی نبوده و فقط انسان‌های ویژه‌ای اقدام به گرفتن فال حافظ می‌کردند. فال حافظ اغلب برای موارد عاطفی و عشقی انجام می‌شود و تعبیر و تفسیر و توضیح این فال‌ها هم اکثرا بر همین مبنا می‌باشد. فال حافظ بر مبنای عرفان انجام می‌شود.فـال حـافـظ امروز متولدین فروردین
میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت

خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت

گفته لعل لبم هم درد بخشد هم دوا


گاه پیش درد و گه پیش مداوا میرمتتفسیر فال حافظ امروز شما نشان می‌دهد که تحول بزرگی در خود به وجود می‌آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می‌کنید. سختی می‌کشید ولی راحتی در پی آن است. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

 

فـال حـافـظ امروز متولدین اردیبهشت
​خوش است خلوت اگر یار یار من باشد


نه من بسوزم و او شمع انجمن باشد

روا مدار خدایا که در حریم وصال

رقیب محرم و حرمان نصیب من باشد

تعبیر

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می‌دهد دعا‌های تان برآورده خواهد شد و رقیبان تان موفق نمی‌شوند. فکر خودتان را به چیز‌های دیگری هم معطوف کنید. روال عادی زندگی از دست تان خارج شده است. چیز باارزشی در دست دارید که برای تان بسیار عزیز هم هست. نگذارید به دست نااهلان بیفتد.

فـال حـافـظ امروز متولدین خرداد‌ای دل ریش مرا با لب تو حق نمک

حق نگه دار که من می‌روم الله معک

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

تعبیر

فال حافظ امروز شما نشان می‌دهد شما کسی هستی که تا زمانی که به هدفت نرسی دست از تلاش بر نمی‌داری. با همین پشتکار و تلاش به همه آرزوهایت جامه عمل خواهی پوشاند. اگر دینی که بر گردنت است را ادا کنی و حق مردم را به جا بیاوری هم در این دنیا و هم در دنیای باقی انس و ملک ذکر و خیرت را می‌گویند. به هر چیزی که شک داری محک بزن تا شکت برطرف شود. خوشحال باش و حرف آخر را بزن که برآورده شدن مرادت میسر شده است.

 

فـال حـافـظ امروز متولدین تیر

دیدم به خواب خوش که به دستم پیاله بود

تعبیر رفت و کار به دولت حواله بود

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید

در رهگذار باد نگهبان لاله بود

تعبیر

فال حافظ امروز شما می‌گوید نتیجه صبر خودت را می‌بینی. رنج‌هایی که کشیده‌ای به سر آمده و حالا نوبت بخت و مراد است. دولت با تو مساعدت کرده، پس قدر این همه عنایت الهی را بدان. در اصل آنچه را در گذشته کاشته‌ای امروز درو می‌کنی و به نیت خودت خواهی رسید.

فـال حـافـظ امروز متولدین مرداد
دوش سودای رخش گفتم ز سر بیرون کنم

گفت کو زنجیر تا تدبیر این مجنون کنم

من که ره بردم به گنج حسن بی پایان دوست

صد گدای همچو خود را بعد از این قارون کنم

تعبیر

تفسیر فال حافظ شما می‌گوید مدام در حال فکر کردن هستید و می‌خواهید راهی پیدا کنید تا کسی را به فراموشی بسپارید. دیگر خسته و رنجور شده اید، اما باز هم نمی‌توانید از او دست بکشید. پس دست به دعا بردارید و از خدا بخواهید صبر و مقاومت شما را بیشتر کند تا بتوانید به منظور و نظر خودتان برسید. انشاءالله.

 

فـال حـافـظ امروز متولدین شهریور

ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت

کار چراغ خلوتیان باز درگرفت

بار غمی که خاطر ما خسته کرده بود

عیسی دمی خدا بفرستاد و برگرفت

تعبیر

فال حافظ امروز شما نشان می‌دهد سخن کوتاه می‌کنیم و می‌گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می‌شود. دلت دوباره جوان می‌شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می‌رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیز دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت است.

فـال حـافـظ امروز متولدین مهر
حالیا مصلحت وقت در آن می‌بینم

که کشم رخت به میخانه و خوش بنشینم

بر دلم گرد ستم هاست خدایا مپسند

که مکدر شود آیینه مهرآیینم

تعبیر

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که بسیار انسان آزاده و نترسی هستید. هیچ وقت کاری نمی‌کنید که باعث سرافکندگی تان شود. همیشه در صدد رفع عیوب و اشکالات خودتان هستید. غمی در دل دارید که بسیار سنگین است؛ فقط از خدا بخواهید تا ستم‌هایی که به شما روا شده فراموش و دل تان دوباره مالامال از مهر و دوستی شود.

 

فـال حـافـظ امروز متولدین آبان

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست

راه هزار چاره گر از چار سو ببست

شیدا از آن شدم که نگارم چو ماه نو

ابرو نمود و جلوه گری کرد و رو ببست

تعبیر

فال حافظ امروز شما نشان می‌دهد چرا ناامید شده‌ای وقتی هزاران راه چاره وجود دارد؟ برای رسیدن به آرزویت تلاش کن. مبنای عشق را هوس نگذار؛ چه بسا که شیطان راهبر تو باشد. اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.

فـال حـافـظ امروز متولدین آذر
ز در درآ و شبستان ما منور کن

هوای مجلس روحانیان معطر کن

به چشم و ابروی جانان سپرده ام دل و جان

بیا بیا و تماشای طاق و منظر کن

تعبیر

تفسیر فال حافظ شما می‌گوید صبر و مقاومت را از دیگران بیاموز. مقاومت و صبر تو باعث پیروزی ات می‌شود. تلاش هایت بی اجر نمی‌ماند. تو پاداش خود را خواهی گرفت. خجالت را کنار بگذار و برحسب قراری که گذاشته‌ای عمل کن. حاجت خود را از خدا بخواه که اوست که دعایت را مستجاب می‌کند.

فال حافظ امروز متولدین دی

تصویر

می‌خواه و گل افشان کن از دهر چه می‌جویی

این گفت سحرگه گل بلبل تو چه می‌گویی

امروز که بازارت پرجوش خریدار است

دریاب و بنه گنجی از مایه نیکویی

تعبیر

فال حافظ امروز شما می‌گوید که دیگر از خدا چه می‌خواهید؟ به دنبال چه چیزی می‌گردید؟ همه چیز در کنار شماست، چشمان تان را باز کنید؛ گلستانی از معرفت و دلجویی در کنارتان است. امروز که خریداری دارید می‌توانید گنج عشق را طلب کنید وگرنه فردا دیر است. خوش اخلاقی تان باعث جذب دیگران شده است.

 

فـال حـافـظ امروز متولدین بهمن
تصویر

مزن بر دل ز نوک غمزه تیرم

که پیش چشم بیمارت بمیرم

چنان پر شد فضای سینه از دوست

که فکر خویش گم شد از ضمیرم

تعبیر

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که آنقدر که به فکر دیگرانی به فکر خودت نیستی و فقط به این فکر می‌کنی به عهدی که با دوستانت بسته‌ای عمل کنی. در این روزگار پرغوغا بهتر است بیشتر به فکر خود باشی تا بتوانی گلیمت را از آب بیرون بکشی. خودت را دست کم نگیر که اگر همت کنی موفقیت با توست.

فـال حـافـظ امروز متولدین اسفند
تصویر

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را

که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

ندانم از چه سبب رنگ آشنایی نیست

سهی قدان سیه چشم ماه سیما را

تعبیر

فال حافظ امروز شما می‌گوید به لطف و عنایت خداوند و با همت بلند به آرزوی دیرین خودتان خواهید رسید. غرور را کنار بگذارید و پیشنهاد خودتان را عنوان کنید. در کارتان مشورت کنید و امیدتان را از دست ندهید. تکیه بر ظواهر نکنید. دست به دعا بردارید. با توکل به حق هر کار غیرممکن ممکن می‌شود.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر