خبر فوری | این ادارات فردا تعطیلند!

به مناسبت تشییع رییس جمهور در مشهد پنجشنبه سوم خرداد کلیه سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی تعطیل خواهند بود.
خبر فوری | این ادارات فردا تعطیلند!
کد خبر : ۶۵۵۵۴

استاندار خراسان رضوی طی پیامی از مردم شریف استان برای بهره‌گیری از فیض حضور شهدا و شرکت در مراسم تشییع سیدالشهدای خدمت دعوت کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی پیام یعقوبعلی نظری به این شرح است:

مِّنَ ٱلۡمُؤۡمِنِینَ رِجَالٞ صَدَقُواْ مَا عَٰهَدُواْ ٱللَّهَ عَلَیۡهِ

مردم شریف و ولایتمدار خراسان رضوی، ایران اسلامی داغدار از دست دادن فرزند برومند و فداکاری است که برخاسته از این دیار عزیز است. فقدان شهید جمهور، آیت‌الله رئیسی عزیز و شهدای دیگری که برخاسته از متن و دل ملت بودند این روز‌ها اندوهی بزرگ را بر دل مردم گذاشته است.

خراسان رضوی فردا، اندوه جانکاه خود را تبدیل به فریاد خواهد کرد و در تشییع پیکر پاک شهیدان خدمت به سوی مرقد مطهر حضرت رضا ثامن‌الحجج علیه آلاف التحیة والثنا، بصیرت و آگاهی انقلابی خویش را در مقابل چشمان جهانیان به نمایش خواهد گذاشت.

به همین منظور و برای بهره‌گیری آحاد مردم عزیز از فیض حضور شهدا، پنجشنبه سوم خرداد کلیه سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی تعطیل خواهند بود و صرفاً دستگاه‌های امدادی، خدماتی و مجموعه‌های خدمت‌رسان به شرکت‌کنندگان در مراسم، به انجام وظایف خود ادامه خواهند داد.

امیدواریم استقبال مردم خراسان رضوی از خادم‌الرضا (ع) و شهدای خدمت بتواند قدرشناسی مناسبی از خدمات آنان باشد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر