خبر مهم | هشدار سازمان هواشناسی نسبت به بارش تگرگ در این مناطق!

سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرد که امروز چهارشنبه در برخی مناطق شمال غرب، غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز، بخش‌هایی از مرکز و استان‌های ساحلی دریای خزر، در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد و برق، و در نقاط شاهد بارش تگرگ خواهیم بود.
خبر مهم | هشدار سازمان هواشناسی نسبت به بارش تگرگ در این مناطق!
کد خبر : ۶۵۵۵۶

در برخی از مناطق شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، بخش‌هایی از مرکز و استان‌های ساحلی دریای خزر در طول روز پراکنده رخ خواهد داد.

سازمان هواشناسی اعلام‌کرد امروز (چهارشنبه) در برخی مناطق شمال غرب، غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز، بخش‌هایی از مرکز و استان‌های ساحلی دریای خزر، در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت، در برخی نقاط گردوخاک، در نقاط مستعد بارش تگرگ و در برخی نقاط شرق و شمال شرق کشور رگبار پراکنده رخ می‌دهد.

امروز بیشینه بارش در قزوین، زنجان، شمال مرکزی، کردستان و جنوب استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل خواهد بود.

احتمال بارش رگبار و رعد و برق در برخی از مناطق کشور در پنجشنبه و جمعه
پنجشنبه و جمعه نیز رشد ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد. در برخی از مناطق شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر، بخش‌هایی از مرکز، شرق و شمال شرق کشور به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب

شنبه و یکشنبه در برخی مناطق شمال غرب، استان‌های ساحلی دریای خزر، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از مرکز کشور، افزایش ابر، گاهی رگبار باران و وزش باد شدید رخ خواهد داد.

طی پنج روز آینده در نوار شرقی کشور به‌ویژه منطقه زابل، همچنین امروز در برخی مناطق شمال شرق، پنجشنبه در برخی نقاط جنوب و شنبه در شمال شرق و شرق کشور در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید، در برخی مناطق

خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا انتظار می‌رود.

از پنجشنبه تا شنبه خلیج فارس و تنگه هرمز مواج است.

آسمان امروز تهران نیمه ابری تا ابری است که در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید همراه خواهد بود.

بیشینه دمای امروز پایتخت ۲۷ و کمینه دمای آن ۱۷ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر