بازیکن غیر قابل انکار در ترکیب نکونام کیست؟

شاید در ابتدای حضور نکونام روی نیمکت استقلال، حسینی گزینه اصلی و مدنظر این مربی برای پست دروازه‌بانی تیمش نبوده باشد منتها اتفاقات طول فصل قطعا نظر او را تغییر داده است.
بازیکن غیر قابل انکار در ترکیب نکونام کیست؟
کد خبر : ۶۵۶۰۸

همانطور که خاطرتان هست تابستان سال گذشته زمزمه‌های عدم تمدید قرارداد سید حسین حسینی از استقلال جدی شده بود و این دروازه بان با عدم حضور در تمرینات، به صورت انفرادی تمرین می‌کرد. همزمان همه خبر‌ها نیز حکایت از آن داشت که جواد نکونام به دنبال جذب یک دروازه بان اسپانیایی است و حتی وقتی پروژه جذب این گزینه ناکام ماند، دو گلر داخلی دیگر به استقلال لینک شد؛ محمدرضا اخباری و علیرضا بیرانوند. گلر‌هایی که انتقال هیچکدامشان به استقلال نهایی نشد و در نهایت حسینی در جمع آبی‌ها ماند.

شاید در ابتدای حضور نکونام روی نیمکت استقلال، حسینی گزینه اصلی و مدنظر این مربی برای پست دروازه‌بانی تیمش نبوده باشد منتها اتفاقات طول فصل قطعا نظر او را تغییر داده است. حسینی نسبت به هر دو آلترناتیوش عملکرد بهتری داشته و توانسته نقش موثری در صدرنشینی استقلال ایفا کند. او با ۱۵ کلین شیت به مراتب بهتر از بیرانوند و اخباری کار کرده که به ترتیب ۱۲ و ۱۱ کلین شیت دارند و از همه مهمتر اینکه پس از مدت‌ها در یک قدمی رسیدن به دستکش طلا قرار گرفته است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر