خبر فوری | ژاوی از بارسلونا اخراج شد!

با انتشار یک بیانیه رسمی از طرف باشگاه بارسلونا، ژاوی هرناندز دیگر سرمربی این تیم نخواهد بود!
خبر فوری | ژاوی از بارسلونا اخراج شد!
کد خبر : ۶۵۶۷۸

در روز‌های اخیر شایعات بسیاری درباره تصمیم مدیران بارسلونا و شخص خوان لاپورتا برای قطع همکاری با ژاوی هرناندز به گوش رسیده بود، اما این مربی در گفتگوهایش این موضوع را تکذیب کرد و مدعی شده بود که مدیران بارسا به او اطمینان کامل دارند.

اما خوان لاپورتا، رافا یوسته و دکو دقایقی قبل در ساختمان مجموعه تمرینی بارسلونا حضور پیدا کردند و پس از پایان آخرین تمرین این تیم در این فصل، جلسه فوری و مهمی را با ژاوی برگزار کردند و به او اطلاع دادند که دیگر تمایلی به همکاری با او در فصل آینده ندارند و به این ترتیب، ژاوی از هدایت بارسا کنار گذاشته شد.

اظهارات ژاوی در نشست خبری پیش از بازی برابر آلمریا و انتقاد‌هایی که مطرح کرده بود باعث شد که مدیران بارسا به شدت از او ناراحت و عصبانی شوند و این موضوع حتی در رفتار‌های آنها در طول چند روز گذشته به وضوح مشخص بود و شایعات برکناری این مربی از همین جا آغاز شد.

نزدیک به بارسا ساعتی پیش اعلام کرده بودند که مدیران این باشگاه حتی حاضر نیستند تا پس از برگزاری آخرین بازی این فصل صبر کنند و در حالی دست به اخراج مربی این تیم زدند که بارسا باید یکشنبه شب در چارچوب رقابت‌های هفته سی و هشتم و پایانی لالیگا در ورزشگاه خانگی سویا روبروی این تیم قرار بگیرد.

 

در بیانیه رسمی باشگاه بارسلونا برای اعلام این خبر آمده است: خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، به ژاوی اطلاع داد که او فصل آینده هدایت این تیم را برعهده نخواهد داشت. او یکشنبه شب برای آخرین بار برابر سویا روی نیمکت حضور خواهد داشت. بارسلونا مراتب سپاسگزاری‌اش را از ژاوی برای اقداماتش به عنوان یک مربی ابراز می‌کند و برای او آرزوی موفقیت دارد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر