جزییات ثبت نام وام 300 میلیونی بانک کشاورزی بدون سود!

طرح «احسان» بانک کشاورزی به مشتریان اجازه می‌دهد با توجه به سپرده قرض الحسنه خود در این مجموعه، تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی بدون سود دریافت کنند.
جزییات ثبت نام وام 300 میلیونی بانک کشاورزی بدون سود!
کد خبر : ۶۵۷۰۲

افرادی که مایل به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک کشاورزی هستند باید حداقل یک ماه و حداکثر ۱۲ ماه میانگین حساب داشته باشند. افراد متقاضی دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی به شعبه ارائه بدهند. هیچ نوع سودی برای این تسهیلات وجود ندارد، اما به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. البته در برخی موارد بانک از کارمزد چهار درصدی نیز می‌گذرد. افرادی که به دریافت این وام تمایل دارند ظرف مدت حداقل ۱۲ ماه و حداکثر ۳۶ ماه امکان پرداخت اصل آن به همراه کارمزدش را دارند. با توجه به مبلغ وام و با در نظر گرفتن سقف زمان بازپرداخت و نرخ کارمزد، میزان هر قسط ۹ میلیون و ۹۰ هزار و ۹۰۹ تومان است. کل سود تسهیلات به ۲۴ میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز ۳۲۴ میلیون تومان خواهد بود.

بانک کشاورزی با چه هدفی شکل گرفت و خدمت رسانی می‌کند؟
یکی از بانک‌های تخصصی ایران بانک کشاورزی است که از بیست و یکم خردادماه سال ۱۳۱۲ با ارائه انواع خدمات پولی و مالی خدمت رسانی می‌کند. این بانک با هدف تامین مالی بخش کشاورزی و زیریخش‌های آن شکل گرفت و در حال حاضر نیز خدمات ویژه‌ای را به کشاورزان و دامداران کشور ارائه می‌دهد.

این بانک در حال حاضر بالغ بر هزار و ۸۱۷ شعبه و ۵۰ شعبه ارائه خدمات ارزی و بین المللی در سراسر کشور دارد تا خدمات پولی و مالی را راحت‌تر به مشتریان واجد شرایط و دائمی خود ارائه بدهد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر