خبر فوری | فرمول تعیین قیمت مسکن اعلام شد

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: با بیان اینکه عوامل بسیار زیادی بر تعیین قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران اثر دارد گفت: محل قرارگیری ساختمان و دسترسی آن به نقاط مختلف و مراکز اصلی شهر تاثیر بسیار زیادی بر تعیین قیمت مسکن دارد به طوری که اگر دسترسی واحد‌ها به مناطق مرکز شهر و خطوط ارتباطی مترو و بی آرتی مناسب و سریع باشد زمینه ساز افزایش قیمت‌ها خواهد بود.
خبر فوری | فرمول تعیین قیمت مسکن اعلام شد
کد خبر : ۶۵۷۸۱

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: عوامل متعددی از جمله قرارگیری ملک در مناطق مختلف و دسترسی آن به مراکز اصلی شهر در قیمت آپارتمان تاثیرگذار است.

داود بیگی نژاد با بیان اینکه عوامل بسیار زیادی بر تعیین قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران اثر دارد گفت: محل قرارگیری ساختمان و دسترسی آن به نقاط مختلف و مراکز اصلی شهر تاثیر بسیار زیادی بر تعیین قیمت مسکن دارد به طوری که اگر دسترسی واحد‌ها به مناطق مرکز شهر و خطوط ارتباطی مترو و بی آرتی مناسب و سریع باشد زمینه ساز افزایش قیمت‌ها خواهد بود.

وی ادامه داد: برای بسیاری از خریداران متراژ واحد‌های مسکونی بسیار مهم است و به طور معمول متراژ‌های ۷۰تا ۸۵متر پرخریدارترین متراژ‌های واحد‌های مسکونی است که بر روی قیمت مسکن هم اثر گذار است. همچنین نقشه واحد‌های مسکونی هم از دیگر عوامل کشف قیمت‌ها به شمار می‌رود.

بیگی نژاد با بیان اینکه عمر و امکانات داخلی آپارتمان و مشاعات از دیگر عوامل اثر گذار بر قیمت مسکن به شمار می‌رود گفت: عمر پایین ساختمان و داشتن امکانات در ساختمان‌ها می‌تواند قیمت مسکن را افزایش دهد.

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران بیان کرد: نورگیر بودن آپارتمان یکی دیگر از عوامل و جذابیت‌هایی است که می‌تواند قیمت واحد مسکونی را افزایش دهد.

وی افزود: نبود آسانسور و پارکینگ می‌تواند قیمت مسکن را کاهش دهد همچنین آسیب پذیر بود واحد مسکونی در برابر بلایایی طبیعی می‌تواند از قیمت مسکن بکاهد.

بیگی نژاد تاکید کرد: نقشه و امکانات آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی در صورتی که در موقعیت مناسب واحد مسکونی قرار گرفته باشند می‌تواند کلید فروش بهتر واحد مسکونی باشد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر