پاسخ جالب اوسمار به سرمربی استقلال

اوسمار ویزا، سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از بازی با شمس آذر از صحبت در مورد اظهارات جواد نکونام طفره رفت.
پاسخ جالب اوسمار به سرمربی استقلال
کد خبر : ۶۵۹۷۱

اوسمار ویزا، سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از بازی با شمس آذر از صحبت در مورد اظهارات جواد نکونام طفره رفت.
او در کنفرانس خبری پیش از بازی در ابتدا گفت: فردا، بازی مهمی داریم. شمس‌آذر فوتبال خوبی ارایه می‌دهد. در نیم فصل ابتدایی هم بازی سختی مقابل این تیم داشتیم. به هواداران این تیم بابت تیم خوبی که دارند تبریک می‌گویم. این سه بازی آخر هم به خاطر شهادت رئیس جمهور ایران، فشرده شد. در مسابقه قبلی در نهایت توانستیم چهار بر سه به پیروزی برسیم و به دنبال پیروزی در بازی فردا نیز هستیم.

او در ادامه درباره شرایط خط دفاع تیمش با توجه به پیکار پیشین در لیگ، ادامه داد: در بازی گذشته دفاع متزلزلی داشتیم، اما در روز‌های اخیر استراحت و شرایط را بررسی کردیم. با این حال شرایط تیم شمس‌آذر متفاوت است و ما باید به فکر بازی فردا باشیم.

سرمربی سرخ‌ها هم‌چنین در پاسخ به این سوال که درباره داوری بازی فردای تیمش دغدغه دارد یا خیر؟ خاطر نشان ساخت: امیدوارم آنها، فردا روز خوبی داشته باشند و داوری خوبی انجام بدهند.
اوسمار ویرا، هم‌چنین در واکنش به سوالات درباره اظهارات مربیان تیم فوتبال استقلال علیه پرسپولیس، عنوان کرد: درباره چیزی‌هایی که روی آن کنترل ندارم نمی‌خواهم صحبت کنم، اما آن چیزی که در اختیار ماست تاکتیک‌ها و استراتژی بازی است. مسائل دیگر نظیر داوری و برنامه‌ریزی سازمان لیگ در اختیار ما نیست و صحبتی درباره آن ندارم.

او درباره این که آیا به بازیکنان هم توصیه شده است که به مسائل داوری ورود نکنند یا نه؟ اضافه کرد: از ابتدا هم پرسپولیس هیچوقت وارد حاشیه نشد و شروع کننده نبود. همه به دنبال این بوده‌اند کار خودشان را انجام بدهند. همکاران ما در بخش آنالیز به خوبی فعالیت و بازی‌ها را آنالیز می‌کنند. شمس‌آذر امسال فصل خوبی را پشت سر گذاشته و شرایط خوبی دارد. آنها در خانه به خوبی پرس و فضا‌ها را برای حمله به خوبی ایجاد می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره صحبت‌های جواد نکونام که عنوان کرده بود نمی‌گذارند استقلال قهرمان شود هم گفت: درباره این موضوع نظری ندارم و همیشه افکار خودم را دنبال می‌کنم.
اوسمار درباره این که در ابتدا که سرمربی پرسپولیس شد هواداران این تیم او را نمی‌پذیرفتند هم افزود: بزرگی یک مربی را از روی نتایج او قضاوت می‌کنند. برای همین یک مربی نمی‌تواند بگوید برای یک نیمکت بزرگ هستم یا نیستم. این را در طول زمان نشان می‌دهد.

وی درباره بازیکنان قزوینی تیمش هم گفت: درباره ایران نمی‌توانم بگویم شمال بهتر است یا جنوب. اما بازیکنان خوب الگوی خوبی برای بازیکنان جوان هستند. وقتی تیمی دو بازیکن از یک شهر دارد فکر می‌کنم برای آن شهر هم نماینده خوبی است.

او هم‌چنین اضافه کرد: هواداران همیشه کنار ما بودند، همیشه به تیم کمک کرده‌اند و امیدوارم فردا هم کنار ما باشند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر