قتل فجیع یک پاکبان در خیابان | مردی ناگهان به سمت وی رفت...

این حادثه بامداد جمعه گذشته رخ داد. آن روز رهگذرانی که از خیابانی در حوالی مسگرآباد عبور می کردند چشمشان به پیکر خونین مردی افتاد که لباس پاکبانی به تن داشت.
قتل فجیع یک پاکبان در خیابان | مردی ناگهان به سمت وی رفت...
کد خبر : ۶۵۹۷۶

این حادثه بامداد جمعه گذشته رخ داد. آن روز رهگذرانی که از خیابانی در حوالی مسگرآباد عبور می‌کردند چشمشان به پیکر خونین مردی افتاد که لباس پاکبانی به تن داشت. وی هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و همان ضربه‌ای که به قفسه سینه اش وارد شده، مرگ وی را رقم زده بود. در کنار جسد خونین مرد پاکبان، جاروی وی افتاده بود که نشان می‌داد مرد جوان در حال نظافت خیابان بوده که از سوی قاتلش غافلگیر شده و به قتل رسیده است.

در این شرایط بود که گزارش این حادثه به بازپرس جنایی اعلام شد و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای بررسی این جنایت راهی محل جرم شدند.

تیم جنایی در گام نخست، به بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته‌ای که در اطراف محل کشف جسد وجود داشت پرداخت. دوربین‌ها نشان می‌داد که پنج‌شنبه حدود ساعت ۲۳:۵۰، مرد پاکبان در حال نظافت خیابان بوده که ناگهان مردی به سمت وی می‌رود. او با چاقویی که در دست داشت، ضربه‌ای به پاکبان زده و درحالیکه مرد پاکبان غرق در خون، نقش زمین شده بود، از آنجا فرار می‌کند.

آنطور که بررسی‌های اولیه پلیس نشان می‌دهد مرد پاکبان احتملا قربانی نقشه انتقام‌جویانه قاتلی شده است. در چنین شرایطی جسد مرد پاکبان به پزشکی قانونی منتقل شده و گروهی از کارآگاهان جنایی پایتخت ماموریت یافته‌اند تا با شناسایی و دستگیری قاتل فراری، اسرار این جنایت را رازگشایی کنند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر