آخرین وضعیت ثبت نام سرویس مدارس | نرخ کرایه سرویس چقدر است؟

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت آماده سازی سازوکار برای ثبت نام سرویس مدارس گفت: در همین راستا لایحه نرخ کرایه سرویس مدرسه را تنظیم و برای بررسی و تصویب به شورای شهر تهران ارسال کردیم.
آخرین وضعیت ثبت نام سرویس مدارس | نرخ کرایه سرویس چقدر است؟
کد خبر : ۶۶۲۹۷

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از ارائه لایحه نرخ سرویس مدرسه به شورای شهر تهران خبر داد و گفت: سازمان تاکسیرانی نیز از اواخر ماه گذشته سازو کار ساماندهی سرویس مدرسه را آغاز کرده است.


شادی مالکی در مورد آخرین وضعیت آماده سازی سازوکار برای ثبت نام سرویس مدارس اظهارداشت: در همین راستا لایحه نرخ کرایه سرویس مدرسه را تنظیم و برای بررسی و تصویب به شورای شهر تهران ارسال کردیم.

وی با بیان اینکه سعی کردیم قیمت‌های پیشنهادی در لایحه نرخ سرویس مدرسه را بگونه‌ای تعیین کنیم که هم خانواده‌ها راضی باشند و هم رانندگان، متقاضی انجام این خدمت رسانی باشند، گفت: برای سرویس مدارس عادی شهرداری یارانه‌ای به رانندگان نمی‌دهد و کل هزینه برعهده خانواده‌هاست، اما در مورد ایاب و ذهاب و سرویس مدارس دانش آموزان استثنایی سرویس دهی اعتبار از سوی شهرداری تأمین و به آنها ارائه می‌شود.

به گفته مالکی، در مورد مدارس عادی کل قیمت باید به گونه‌ای باشد که هم برای راننده منطقی باشد و هم برای خانواده‌ها امکان پرداخت وجود داشته باشد. به همین علت از بیان عدد پیشنهادی شهرداری تهران در لایحه نرخ بهای سرویس مدرسه معذوریم تا زمانی که شورای شهر در این خصوص تصمیم گیری کند.

 

وی با بیان اینکه وزارت کشور نیز برای ثبت نام سرویس مدارس در سامانه سپند اطلاع رسانی انجام داده که خانواده‌ها به این سامانه مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند، اظهار کرد: طی دو هفته آینده فراخوانی برای شناسایی شرکت‌های واجد شرایط در حوزه حمل و نقل دانش آموزی که متقاضی فعالیت هستند، صورت می‌گیرد و بر اساس میزان ثبت نامی نسبت به ساماندهی شرکت‌ها اقدام می‌شود.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایسنا
مجله زندگی
ارسال نظر