وام ازدواج فرزندان بازنشستگان 1403 واریز شد

جعفر امیرآبادی زاده از واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق برای ۴۴ هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط خبر داد.
وام ازدواج فرزندان بازنشستگان 1403 واریز شد
کد خبر : ۶۶۵۰۹

مرحله اول وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری در سال ۱۴۰۳ واریز شد.
وام ازدواج که بدون سود است به زوج‌هایی که در سال‌های اخیر ازدواج کرده اند تعلق می‌گیرد. برای دریافت وام ازدواج باید یک یا دو ضامن معتبر به بانک معرفی کنید. برای ثبت نام وام ازدواج باید به نشانی ve.cbi.ir مراجعه کرده و بانکی که در آن ضامن دارید را مشخص کرده و منتظر بمانید تا زمان مراجعه شما به بانک از طریق پیامک مشخص شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: واریز تسهیلات ازدواج، برای الباقی متقاضیان، پس از بررسی و احراز شرایط ایشان در تیرماه ۱۴۰۳ انجام خواهد شد.


وی با اعلام این خبر افزود: تسهیلات ۳۵میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری برای ۴۴ هزار نفر از حدود ۶۲ هزار متقاضی واجد شرایط که در تیرماه سال ۱۴۰۲ ثبت نام کرده بودند، عصر روز گذشته به حساب حقوقی ایشان واریز شد.

به گفته وی با توجه به ثبت نام متقاضیان وام ازدواج فرزندان توسط بازنشستگان و پس از بررسی مدارک ارسالی و تایید آن به تعداد ۴۴ هزار از متقاضیان در این مرحله تسهیلات به مبلغ ۳۵میلیون تومان، با کارمزد سالانه ۴درصد پرداخت شد.

امیرآبادی زاده تاکید کرد: اجرای خدمات رفاهی و پرداخت تسهیلات مالی جزو سیاست‌های صندوق بازنشستگی کشوری با عنوان «خدمت ادامه دارد» است که براساس آن تلاش می‌کنیم به صورت مستمر خدمات مورد نیاز بازنشستگان را در قالب‌های مختلف اجرایی و تقدیم آنها کنیم.

وی همچنین یادآور شد: واریز این تسهیلات برای الباقی متقاضیان، پس از بررسی و احراز شرایط ایشان در تیرماه ۱۴۰۳ انجام خواهد شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر