شرایط فروش مدیران‌ خودرو با قیمت علی‌الحساب برای خرداد ۱۴۰۳ اعلام شد + جزییات

در شرایط فروش مدیران‌خودرو برای خرداد ۱۴۰۳، سه محصول ام‌وی‌ام X ۳۳ کراس اتوماتیک، آریزو ۵ اسپرت و تیگو ۸ پرومکس IE به مخاطبان عرضه شده‌اند. مشتریان می‌توانند این سه خودرو را به‌صورت نقد و اقساط خریداری کنند
شرایط فروش مدیران‌ خودرو با قیمت علی‌الحساب برای خرداد ۱۴۰۳ اعلام شد + جزییات
کد خبر : ۶۶۷۶۲

در شرایط فروش مدیران‌خودرو برای خرداد ۱۴۰۳، سه محصول ام‌وی‌ام X ۳۳ کراس اتوماتیک، آریزو ۵ اسپرت و تیگو ۸ پرومکس IE به مخاطبان عرضه شده‌اند. مشتریان می‌توانند این سه خودرو را به‌صورت نقد و اقساط خریداری کنند. همانند دیگر بخشنامه‌های فروش مدیران خودرو، مدت زمان اقساط در این بخشنامه نیز بین یک الی پنج سال به خواست مشتری خواهد بود. شرایط فروش مدیران‌خودرو برای خرداد ۱۴۰۳، از ساعت ۱۵ روز ششم این‌ماه در نمایندگی‌ها فعال شده است.

شرایط فروش مدیران‌خودرو با قیمت علی‌الحساب، خرداد ۱۴۰۳:

خودرو قیمت علی‌الحساب روش فروش

ام‌وی‌ام X ۳۳ کراس اتوماتیک ۹۰۶،۲۰۰،۰۰۰ نقد و اقساط

آریزو ۵ اسپرت فیس‌لیفت ۱،۰۹۱،۰۰۰،۰۰۰

تیگو ۸ پرومکس IE ۲،۶۰۹،۲۳۲،۱۰۰
از بین سه محصول ارائه‌شده در این بخشنامه فروش، تاکنون تنها جزئیات شرایط فروش تیگو ۸ پرومکس اعلام شده است. مشتریان می‌توانند با پرداخت حدود نیمی از مبلغ خودرو، این کراس‌اوور محبوب را در اختیار بگیرند. مابقی قیمت خودرو نیز در اقساط یک الی پنج ساله همراه با کارمزد از مشتریان دریافت خواهد شد. این بخشنامه نیز از ساعت ۱۶ روز یکشنبه ششم خردادماه ۱۴۰۳ در نمایندگی‌های مدیران‌خودرو فعال شده است.

شرایط فروش تیگو ۸ پرومکس IE، خرداد ۱۴۰۳:
خودرو پیش پرداخت مدت اقساط مبلغ اقساط ماهیانه

تیگو ۸ پرومکس IE ۱،۴۲۷،۴۰۰،۰۰۰، ۱ ساله ۸۹،۵۲۰،۰۰۰،۰۰۰،

۲ ساله ۴۹،۸۳۰،۰۰۰،۰۰۰،

۳ ساله ۳۶،۸۳۰،۰۰۰،۰۰۰،

۴ ساله ۳۰،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰،

۵ ساله ۲۶،۸۲۰،۰۰۰،۰۰۰

شرایط فروش مدیران‌خودرو

درحال‌حاضر قیمت تیگو ۸ پرومکس در بازار آزاد، حدود سه میلیارد تومان است؛ بنابراین می‌توان گفت که خرید اقساطی آن با مبلغ ۱.۵ میلیارد تومان، برای مشتریان توجیه‌پذیر خواهد بود. قیمت ام‌وی‌ام X ۳۳ کراس اتوماتیک نیز در بازار آزاد ۱.۲ میلیارد تومان اعلام می‌شود که ۳۰۰ میلیون تومان با نرخ رسمی و فعلی این خودرو تفاوت دارد. آریزو ۵ اسپرت فیس‌لیفت نیز یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در بازار آزاد قیمت‌گذاری شده است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر