پیشگویی با فال تاروت کبیر امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.
پیشگویی با فال تاروت کبیر امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳
کد خبر : ۶۷۰۷۸

فال تاروت دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ را بخوانید تا از اتفاقات مهم پیش روی خود در این روز باخبر شوید.

فال تاروت یکی از روش‌های پیش بینی آینده است که به وسیله‌ی کارت‌های تاروت انجام می‌شود. فال تاروت انواع مختلفی دارد مثل فال تاروت یهودی، فال تاروت رنگی، فال تاروت اصلی، فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر. در این متن با ما همراه باشید تا فال تاروت کبیر را بخوانید.


یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند.

در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.


فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت هشت شمشیر

فروردینی ماهی جان، هیچ کس حق ندارد به شما بگوید چگونه زندگی کنید. آنها می‌توانند پیشنهاداتی ارائه دهند، اما در نهایت این شما هستید که می‌توانید مسیری را که طی می‌کنید انتخاب کنید. افراد سرسخت مانند اعضای خانواده رئیس یا دوستانی که از مرز‌ها فراتر می‌روند، اگر یک اینچ به آنها بدهید، یک مایل طول خواهند کشید. به محض اینکه احساس کردید کسی در تلاش است زندگی شما را اداره کند، از حق خود دفاع کنید که شخص خودتان باشید.


از طراحی لوگو تا دکور خونه، معماری، آشپزی، مقاله نویسی، تیزر سازی، خلاصه کتاب و …. رو با هوش مصنوعی یاد بگیرین و انجام بدین:


فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت هیروفانت

اردیبهشت ماهی، چه کسی می‌تواند سنت‌های خانواده شما را حمل کند؟ اگر کار‌هایی وجود دارد که می‌خواهید فرزندان یا نوه هایتان انجام دهند، آن‌ها را بنویسید. می‌توانید برنامه‌های داستانی مختلف را به صورت آنلاین بررسی کنید تا میراث خانواده خود را به یاد آورید. داستان‌ها و عکس‌های عاشقانه را با دستور العمل‌ها و سنت‌های تعطیلات به اشتراک بگذارید.

فال تاروت متولدین خرداد


کارت تاروت: کارت چهار شمشیر

خرداد ماهی عزیز، تو به کمی استراحت نیاز داری. همیشه نمی‌توانید بنشینید و استراحت کنید، اما این بار می‌خواهید این کار را انجام دهید. وقتی کسی پیشنهاد می‌دهد وارد شود و بخشی از کار را انجام دهد، به او اجازه دهید. آنها ممکن است از این فرصت برای انجام کاری خوب برای شما لذت ببرند و زمانی که برای خودتان وقت بگذارید، احساس بسیار بهتری خواهید داشت.

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت دو جام

تیرماهی جان، این رابطه شبیه هیچ رابطه‌ای نیست. شما دنیا را از همین منظر می‌بینید. شما می‌توانید زندگی را با لذت و پذیرش مشترک تجربه کنید. اگر به دنبال نیمه بهتر خود بوده اید، اجازه ندهید که نگرانی شما را فرا گیرد. این کارت تاروت نشان می‌دهد که آنها به زودی در راه شما هستند.

فال تاروت متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت ده شمشیر

مرداد ماهی، ساده لوح نباش شما می‌توانید به مردم اعتماد کنید، اما اگر کسی پرچم قرمز خود را به شما نشان می‌دهد، آنها را باور کنید و آنها را همان طور که هستند ببینید. لحظه‌ای که اجازه می‌دهید ذهنتان به سمت انکار بلغزد، همان لحظه‌ای است که طعمه یک بازی می‌شوید. هوشیار باشید هر کسی که خود را با انگیزه‌های خوب معرفی می‌کند، اصیل نیست.

فال تاروت متولدین شهریور


کارت تاروت: کارت شش چوبدست

شهریور ماهی، شما همیشه ایده‌های جدید و جالبی دریافت می‌کنید. پس چرا آنها را با دیگران به اشتراک نمی‌گذارید؟ ممکن است فکر نکنید که آنها ارزشی دارند یا ممکن است نگران باشید که شخص دیگری اعتبار شما را بگیرد. سعی کن اینطور نبینی. شما همیشه می‌توانید برای محافظت از ایده‌های خود و به رسمیت شناخته شدن آنها، راه پیدا کنید. این یک قدم اضافی خواهد برد، اما آن را انجام دهید. خیلی ارزشش را دارد

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت پنج سکه

مهرماهی عزیز، ممکن است ضرر در تجارت وجود داشته باشد یا محدودیت‌های مالی به شما تنش می‌دهد. سلامتی افراد ارشد خانواده دغدغه اصلی شماست. به نظر می‌رسد هر تلاشی که برای راضی نگه داشتن شریک یا معشوق انجام می‌دهید امروز کارساز نخواهد بود. مردم با شما مخالفت خواهند کرد، با نظرات شما مخالفت خواهند کرد. امروز روزی نیست که دیدگاه خود را مطرح کنید. در محل کار نیز می‌توان با موقعیت‌های متناقض مواجه شد.

فال تاروت متولدین آبان

کارت تاروت: کارت سه شمشیر

آبان ماهی ها، قلبت درد میکنه یکی داره روحت رو میشکنه ممکن است احساس کنید که دیگر حتی شخص خود را نمی‌شناسید. آنها تغییر کرده اند و شما می‌خواهید پیرمردی را که زمانی دوست داشتید برگردانید. ممکن است گهگاه بارقه‌ای از امید را مشاهده کنید. سعی کنید تا زمانی که تأیید نکرده اید که واقعاً تمام شده است، امید خود را از دست ندهید.

فال تاروت متولدین آذر


کارت تاروت: کارت نه چوبدست

آذر ماهی جان، آستین هایت را بالا بزن، قوس. وقت آن است که مشغول شوید و کار‌ها را انجام دهید. شما همکار یا رئیسی هستید که با افراد خود در سنگر قرار می‌گیرید. این کار وقت گیر است، اما می‌دانید که کمک اندکی به شما کمک می‌کند.

فال تاروت برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت درویش (زاهد)

دی ماهی عزیز، شما به زمان بیشتری برای خودتان نیاز دارید. شما فضایی برای فکر کردن می‌خواهید. شما باید احساس کنید که در امنیت هستید و جایی که باید باشید. شما نیازی به سر و صدای زندگی ندارید تا ذهنتان را با افکار غیر ضروری پر کنید. تمام عوامل حواس پرتی را خاموش کنید و تمرکز کنید.

فال تاروت متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت ملکه

بهمن ماهی عزیز، به جنبه زنانه خود اعتماد کنید. به آن متمایل شوید. شما مجبور نیستید همیشه در چیز‌هایی که می‌گویید یا انجام می‌دهید، قاطعانه یا پرخاشگر باشید. زندگی می‌تواند بسیار رقابتی باشد، اما در حال حاضر، اعتماد داشته باشید که کیهان آنچه را که نیاز دارید برای شما به ارمغان می‌آورد، به جای اینکه شما آن را تعقیب کنید و ادعا کنید که آن متعلق به خودتان است. آروم باش.

فال تاروت متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت سه جام


اسفند ماهی ها، این یک زمان خلاقانه از نظر احساسی برای شماست. شما چیز‌های شگفت انگیز زیادی در این زندگی دارید که باید منتظر آنها باشید. برای لذت بردن از زندگی خود نیازی به عجله ندارید. هر لحظه را بچشید. این فرآیند را به‌عنوان بلوک‌های سازنده کوچکی ببینید که روی یکدیگر قرار می‌گیرند تا شادی خود را افزایش دهند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر