اعلام شهریه جدید مدارس غیردولتی!

طبق اعلام مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش شهریه مدارسی که براساس الگوی تعیین شده فرآیند‌ها را طی کرده‌اند، تعیین شده است و به‌زودی در سامانه مشارکت‌ها بارگذاری می‌شود و در اختیار خانواده‌ها قرار خواهد گرفت.
اعلام شهریه جدید مدارس غیردولتی!
کد خبر : ۶۷۱۳۹

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، بهنام نیک نژاد؛ مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که چرا شهریه مدارس غیردولتی برای سال تحصیلی جدید هنوز اعلام نشده است در حالی که قرار بود شهریه مدارس تا اول خرداد اعلام شود، اظهار کرد: شهریه بیش از ۸۰ درصد مدارس تعیین شده است و استان‌ها در حال تأیید نهایی هستند که تا چند روز آینده اعلام خواهد شد.

وی افزود: شهریه مدارسی که براساس الگوی تعیین شده فرآیند‌ها را طی کرده‌اند، تعیین شده است و به‌زودی در سامانه مشارکت‌ها بارگذاری می‌شود و خانواده‌ها تا پایان هفته می‌توانند شهریه جدید مدارس را مشاهده کنند.

نیک‌نژاد گفت: مدارس ملزم هستند شهریه اعلام شده در سامانه مشارکت‌ها را دریافت کنند همچنین شهریه مصوب و فوق برنامه به صورت مجزا اعلام شده است، چون شهریه فعالیت‌های فوق برنامه از گذشته محل مناقشه بود به همین دلیل شهریه آن به صورت مجزا اعلام می‌شود تا اگر خانواده‌ای نیاز نداشت فقط شهریه مصوب را پرداخت کند.

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش مطرح کرد: در دوره ابتدایی ۱۲ ساعت فوق برنامه طراحی شده و ممکن است خانواده‌ای تقاضای ۶ ساعت فوق برنامه داشته باشد بنابراین فقط شهریه آن را پرداخت خواهد کرد.

نیک‌نژاد با اشاره به اینکه تا زمانی که شهریه مصوب مدارس ابلاغ نشده است باید شهریه سال قبل را دریافت کنند، بیان کرد: امسال بحث احراز هویت را جدی‌تر کردیم و موسسان باید از طریق درگاه دولت وارد می‌شدند و این موضوع منجر به تأخیر در اعلام شهریه برخی مدارس شده است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر