خبر مهم برای معلمان | فرصت بارگذاری مدارک برای رتبه بندی قابل تمدید نیست + جزییات

بارگذاری مدارک از تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ آغاز شده و به مدت یک ماه است. کلیه مشمولان می‌بایست در بازه زمانی فوق با مراجعه به سایت my.medu.ir در قسمت نتیجه رتبه بندی نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.
خبر مهم برای معلمان | فرصت بارگذاری مدارک برای رتبه بندی قابل تمدید نیست + جزییات
کد خبر : ۶۷۴۰۰

با توجه به مصوبه هیات ممیزه و کار گروه مرکزی اجرایی نظام رتبه بندی و پیرو اطلاعیه شماره ۷۰۰/۴۲۸۶۹ مورخ ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ این معاونت و در اجرای ماده ۵ آئین نامه اجرایی رتبه بندی معلمان، موضوع ارزیابی مجدد مشمولانی که پس از ارزیابی نخست در وضعیت عدم احراز رتبه (فاقد رتبه) قرار داشته اند با لحاظ کردن شرایط زیر در فرآیند بارگذاری مستندات و ارزیابی مجدد جهت تعیین رتبه استحقاقی قرار می‌گیرند.

مطابق مقررات مدت زمان ارزیابی مجدد مشمولان ماده فوق یک سال پس از تایید نهایی مرحله اول پرونده آنان در هیات ممیزه است.

۱- تمامی مشمولانی که تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ حداقل یک سال از تایید نهایی مرحله اول رسیدگی به پرونده آنان گذشته و کارنامه رتبه بندی آنان دارای وضعیت مشمول مزایا (عدم احراز رتبه)، فاقد رتبه و یا عدم احراز رتبه است مشمول ارزیابی مجدد مطابق ماده ۵ آیین نامه هستند.

۲- ملاک عمل، رتبه مندرج در کارنامه رتبه بندی افراد در صفحه شخصی آنان در سامانه My.medu ir است، لذا در صورتی که فرآیند رسیدگی به پرونده افراد به اتمام رسیده و مورد تایید نهایی هیات ممیزه قرار گرفته است مطابق بند (۱) مشمول ارزیابی مجدد می‌شوند.

۳- مشمولان ماده مذکور صرفاً افرادی می‌باشند که در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در وضعیت مشاغل باشند.

۴- جهت بارگذاری مدارک و مستندات تاریخ صدور و یا اجرای فعالیت باید منتهی به ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ باشد و تاریخ‌های پس از آن مورد پذیرش نیست.

۵- بارگذاری مدارک از تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ آغاز شده و به مدت یک ماه است. کلیه مشمولان می‌بایست در بازه زمانی فوق با مراجعه به سایت my.medu.ir در قسمت نتیجه رتبه بندی نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

مدت زمان پیش بینی شده قابل تمدید نیست.

۱- راهنمای بارگذاری مدارک قابل پذیرش و امتیازات مربوط به هر مدرک در سامانه درج شده است. پس از مدت زمان ذکر شده امکان بارگذاری مجدد هیچ مدرکی وجود ندارد، توصیه می‌شود افراد ضمن مطالعه دقیق راهنمای مورد نظر شخصاً نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

۲- مسئولیت اطلاع رسانی به موقع، دقیق و جامع به مشمولان بر عهده مدیران کل استان‌ها است. تنها انتظار می‌رود تدابیر و راهکار‌های مناسب جهت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به همه مشمولان در سطح استان، مناطق و مدارس اتخ شود.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایسنا
مجله زندگی
ارسال نظر