استقلال آقای گل را هایجک می‌کند؟! | دعوای آبی و قرمز بر سر این بازیکن؟!

باشگاه استقلال در اقدامی جنجالی به سراغ علی علی پور گزینه اصلی پرسپولیس رفته و با او وارد مذاکره شده است.
استقلال آقای گل را هایجک می‌کند؟! | دعوای آبی و قرمز بر سر این بازیکن؟!
کد خبر : ۶۹۶۲۲

استقلال و پرسپولیس تا امروز در فصل نقل‌وانتقالات عملکرد جالبی نداشته‌اند و در جذب نفرات مورد نظر و تمدید با بازیکنان کلیدی موفق عمل نکرده‌اند. این موضوع باعث شده مدیران دو تیم برای جذب بازیکن تحت فشار قرار بگیرند.

به گزارش فوتبال ۳۶۰، علی علیپور یکی از بازیکنان آزاد بازار نقل‌وانتقالات است که باتوجه به سابقه حضورش در پرسپولیس پیش‌بینی می‌شد یکی از اولین خرید‌های این تیم باشد. با این حال بازگشت او به جمع سرخپوشان کمی به مشکل خورده و ممکن است اتفاقات دیگری برای این ستاره رخ دهد.

پایان دوران لژیونری علیپور

علی علیپور پس از قهرمانی با پرسپولیس در لیگ نوزدهم تصمیم گرفت مثل مهدی طارمی راهی فوتبال پرتغال شود و امیدوار بود اتفاقات خوبی برای او رخ دهد. علیپور ۲ فصل عضو ماریتیمو بود و ۲ فصل هم برای ژیل‌ویسنته بازی کرد ولی نتوانست مثل دوران حضور در ایران بدرخشد که البته مصدومیت‌ها هم در این موضوع بی‌تاثیر نبود.

آقای گل سابق لیگ برتر ایران در نهایت پس از اتمام قراردادش با ژیل‌ویسنته تصمیم به حضور دوباره در فوتبال ایران گرفته است. علیپور طی ۱۰۹ بازی در فوتبال پرتغال موفق به زدن ۱۷ گل و ارسال ۶ پاس گل شده بود.

استقلال به‌دنبال هایجک آقای گل پرسپولیسی‌ها

علی علیپور در هفته‌های اخیر مذاکراتی با مدیران پرسپولیس داشته ولی با این تیم به توافق نرسیده و در آخرین مذاکره از تیم سابق خود یک هفته وقت خواسته تا پاسخ نهایی‌اش را بدهد. در این بین باشگاه استقلال در اقدامی جنجالی به سراغ گزینه اصلی پرسپولیس رفته و با او وارد مذاکره شده است.

استقلال پیش از این به‌دنبال جذب جواد آقایی‌پور، ستاره فصل گذشته استقلال خوزستان بود ولی در رقابت برای خرید او از سپاهان شکست خورد و حالا به سراغ دیگر گزینه‌های خط حمله رفته است. یکی از گزینه‌های نکونام برای قسمت هجومی تیمش علی علیپور است و مدیران استقلال هم به همین خاطر به او پیشنهاد داده‌اند تا به جای تیم سابقش، راهی استقلال شود.

علی علیپور و سابقه استقلالی!

در شرایطی که همه علی علیپور را با دوران درخشان حضورش در پرسپولیس به یاد می‌آوردند، این بازیکن سابق حضور در استقلال را هم دارد. او پیش از لیگ دوازدهم با استقلال قرارداد بسته بود ولی خیلی زود قراردادش فسخ شد و این تیم را ترک کرد. علیپور حتی اعتراف کرده که قبل از حضور در پرسپولیس هوادار استقلال بوده ولی بهترین دوران فوتبالش با پیراهن قرمز رقم خورده است.

با توجه به سابقه علیپور در پرسپولیس شانس این تیم برای جذب این ستاره همچنان بیشتر از استقلال است ولی اگر به هر دلیلی بازگشت او به پرسپولیس منتفی شود، ممکن است یک انتقال جنجالی در روز‌های آینده رقم بخورد.
منبع: پارس فوتبال

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر